Munis Bey

Heyyy ! Hadi Seni Tanıyalım !
Ya da Parti Yapalım ! Ne Dersin ?
Kullanıcı avatarı
Influenza A
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: BenMustafa024
İletişim:

Munis Bey

Mesaj gönderen Influenza A » 11 May 2020 02:46

Hey there.
Tarihsel bilgilere her zaman açım ve en başarılı olduğum alan da tarihtir. Geleceğin İlber Ortaylısı olmayı düşünüyorum. Ayrıca siyasete de ilgim mevcut. Belgesel tarzı içerikleri çok severim. Haber dışında televizyon izlemem. Sosyal medyayı doğru düzgün kullanmam. Yalnızca Twitter da günde 15 20 dakika siyasilere psikolojik baskı kurma amaçlı, içimdekileri dışa vurma, asosyal yapımı bozmak için insanlarla tartışmalara girmeye çalışıyorum. Tek tabanca takılan bir insanım. Mizojini düşünce yapısına sahibim. Elhamdülillah Müslümanım ve kimsenin ne bunu sorgulamasını severim ne de ben başkasının dinini sorgularım. İngilizce konusunda çok meraklıyımdır ve kendimi her zaman geliştirmeye odaklanırım. Normal yaşantımda çok olmasa da sanal ortamda genellikle Türkçe konuşmayı sevmem. Bir tarafım milliyetçidir bir tarafım ise özgürlükçü ve ortasını bulabilmiş değilim. Yabancı insanlarla arkadaşlık kurmayı daha çok seviyorum. Başka insanların benim hakkımdaki düşüncelerini ve ikazlarını takmayan, haklı olduğumu düşündüğüm konuda ısrarcı ve sabit fikirli olan biriyim. Aile ilişkilerini hiç sevmem. Bu dünyada kimsenin bana yararının olacağını düşünmüyorum, ne yaparsam kendim için yapıyorum.