Barondan selamlar

Heyyy ! Hadi Seni Tanıyalım !
Ya da Parti Yapalım ! Ne Dersin ?
Kullanıcı avatarı
Tank_Baronu
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Barondan selamlar

Mesaj gönderen Tank_Baronu » 06 Mar 2020 21:25

Herkese merhaba,
Hocam forum yapmışsın? Hayırlı olsun!
Ben Tolga Tuğberk, büyük ümitlerle oyuna başlayan, oyunun adaletsizliğine üzülüp oyunu bırakan Tank_Baronu :D
" Oyun ne alemde acaba? bir bakınsam mı? hazır piyasada oyun bırakmamışken :) " derken Boomerang hocamın sitesini buldum ve hemen üye oldum. :D  Official forum içler acısı.

Ne diyorsun Boomerang hocam? Oyun oynanabilicek durumda mı yoksa "hiç bulaşma" mı diyorsun  :D

Selamlar, saygılar...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 06 Mar 2020 23:21

Hoşgeldin Tank_Baronu, teşekkür ederim.

Yapmaya çalıştık ufaktan birşeyler, istediğim gibi olmasa da şimdilik idare eder. Yeni işe girdiğim için bu aralar fazla ilgilenemiyorum, hayırlısı bakalım.

Oyun ne durumda dersen, ben biraz pesimist birisiyim. Etrafa gülücükler dağıtmayı sevmem. Bana göre oyun her geçen gün daha kötüye gidiyor ama WG halinden memnun. Zira oyuncuları değil, sadece cebini düşünüyor. Yeni oyuncular işine geliyor. Bu nedenle de zaten bol bol oyuncu sirkülasyonu istiyor ve bu sirkülasyonu da başarı ile elde ediyor. Yani herkes bir müddet oyunun tadına bakıyor ve ya başlarda oyunun rezilliğini anlayıp bırakıyor ya da biraz daha sabır diye devam ediyor :) Sonra da bağımlı olup, bırakamıyor. O kadar çok tank verdiler ki, artık premium tankların bile bir değeri kalmadı gibi. İlk başlarda açıkçası hoşuma gidiyordu ama düşündüğüm zaman bu kadar çok pre tankı herkese vermeye başlayınca, eldeki tanklarında bir değeri kalmadı (birkaçı dışında).

Gel gelelim, ben kimseye zaten oyunu tavsiye etmiyorum. Ama oynamak isteyeni de yolundan etmem. Buyursun oynasın. Ben oynuyorum, zira bağımlılık şeklinde devam ediyor ve ben pek aynı anda birkaç oyuna konsantre olamam. Bu bakımdan hiç başka oyunlara bulaşmıyorum. Ama şu an hem iş, hem oyun, hem forum 3 ü bir arada gitmeyeceği de aşikar. Bakalım zaman gösterecek.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Tank_Baronu
WoTName:

Mesaj gönderen Tank_Baronu » 07 Mar 2020 19:46

Eyvallah hocam. Kolay gelsin. Yardımcı olabileceğim bir şey olursa söylemen yeter.
Hiç bulaşmayayım oyuna o zaman. Diorma yapmaya devam 😊 . 1941 Moskava taaruzundan bir bölüm yapmaya çalışıyorum. Bitince paylaşirım  😊

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 07 Mar 2020 19:52

Paylaşım yapacak arkadaşlara her zaman ihtiyacımız var. Bekleriz güzel konular, teşekkürler.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...