Nostalji Panzer III/IV :)

Kişisel Performanslarınızı, Koleksiyonlarınızı, Videolarınızı veya İlgi Çekici Replay Kayıtlarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
Canavarnon
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Canavarnon

Nostalji Panzer III/IV :)

Mesaj gönderen Canavarnon » 04 Tem 2020 22:53

WoT TC de ki güzel başlıklardanmış. Eeee ben de en sevdiğim tankla çıkarttığım güzel bir sonucu paylaşmazsam olmaz diye düşündüm  😄. O maçta elimden gelen her şeyi yaptım ama takım kötü olunca ne yapsam fayda etmedi...  😔

Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 04 Tem 2020 23:00

Tebrikler Canavar...

Ama güzel maçlarından oluşan uygun bir başlık açabilirsin bence. Ekran görüntüleriyle beraber maç replaylerini de paylaşman faydalı olacaktır. Hatta bunları video haline getirip bir Youtube kanalı açarak orada da paylaşabilirsin. Ama ilgi daha çok üst seviye tanklarda olur onu söylim.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Canavarnon
WoTName: Canavarnon

Mesaj gönderen Canavarnon » 05 Tem 2020 12:31

Hocam WoT Replays sitesine girdim ama kendi oyun kayıtlarımı göremedim, yanlışlıkla başka birinin kaydını da indirmek istemediğim için çok kurcalamadım. Diğer konuda da haklısınız. Hele ki benim gibi sırf çok güzel anıları olduğu için oynanan düşük seviye tanklarla alınan başarılar çok ilgi çekmiyor. Panzer III/IV koleksiyon tankları kategorisine alındığı için iyi savaş çıkarmışım ya çıkarmamışım pek bi önem arz etmez. İlk okul 4. sınıfa giderken ilk defa WoT oynamıştım ve Leopard I i görünce gözüm kamaşmıştı ve böylece Panzer III/IV benim ilk beş seviye tankım oldu ama alana kadar ne kadar uğraşmıştım be (daha sonra o hesabı kaybetmiştim çok üzüldüm 😢 ) ! İşte bu yüzden o tankın bendeki yeri çok büyük ve doldurulamaz. Oynarken ilk okula gittiğim zamanları hatırlatıyor, ayrıca o zamanlar WoT oynarken yaptığım botlukları da... 😅 😆 Panzer III/IV yanlış hatırlamıyorsam 9.17 güncellemesiyle değişti, daha iyi oldu (taretine ve gövdesine zırh plakaları eklendi, aynı pz 4h de olduğu gibi). Fakat eski hali de çok güzeldi. Hele ki ön alt plakasının altındaki ek palet zırhı aynı Tiger I i anımsatıyordu. Ah bee, ne günlerdi şimdi hepsi geride kaldı...

İyi forumlar efenim, başarılı savaşlar ayrıca hayırlı günler de dilerim ...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 05 Tem 2020 13:42

Yazdıklarından ben yanlış anlamışda olabilirim ama eğer yanlış anlamadıysam ortada bir yanlış anlaşılma var :) Çok mu yanlış kullandım ne ?

WotReplays üzerinde sadece oyuncuların yüklediği replay kayıtları yer alır. Yani sen yüklemeden senin replay kaydın o sitede yer almaz. Normal şartlarda eğer oyun içerisinden aktif edilmediyse oyun replay kayıtları tutulmaz. Replay kayıtlarını aktif ederken, tüm replay kayıtlarını veya sadece son replay kaydını aktif edebilirsiniz. Bu genel olarak son oynadığınız oyunun replay kaydına ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz bir yöntemdir ve yeni bir savaşa girdiğiniz anda son replay kaydının üzerine yazılmaya başlanır. Dolayısı ile son replay kaydına ihtiyacınız olduğunda hemen başka maça girmeden o replay kaydını başka bir klasöre kopyalamanız gerekir. Bu replay dosyaları ile HDD yi şişirmemek için kullanılan bir yöntemdir. Replay kaydı aktifken bütün replay dosyalarınız oyununuzun kurulu bulunduğu klasörün altında /replays/ klasörünün altında depolanır.

Bu replay dosyalarını illa bir wotreplay sitesine yükleyerek paylaşmak zorunda değilsiniz. Herhangibir dosya barındırma hizmetine yükleyerekte link verebilirsiniz veya forumlardaki konulara "attachment" yöntemiyle ekleyebilirsiniz. wotreplays.eu sitesinin avantajı dosyaları indirmeden savaş sonu istatistikleri de paylaşabilmesidir ve başka oyuncular bu istatistiklere göre replay arayabilirler.

Bunun yanında bir replay kaydı yeni oyun sürümlerinde çalışmayabilir.

Buraya kadar nereden geldim bende bilmiyorum ama konu açılmışken gene çenem düştü, hadi görüşürüz.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...