[RESMİ] Ön Cephe ve Çelik Avcısı Kiplerini Oynayın ve Koleksiyonunuz için Özgün Tanklar Kazanın!

Oyundan Haberler
Kullanıcı avatarı
Haber Botu
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 0

[RESMİ] Ön Cephe ve Çelik Avcısı Kiplerini Oynayın ve Koleksiyonunuz için Özgün Tanklar Kazanın!

Mesaj gönderen Haber Botu » 12 Şub 2020 16:00

Image

Ön Cephe ve Çelik Avcısı Kiplerini Oynayın !
Koleksiyonunuz için Özgün Tanklar Kazanın!

Komutanlar!

World of Tanks, 2020'de 10. yılını kutluyor; bu yüzden kendinizi eğlenceli etkinliklere ve hoş sürprizlere hazırlayın! Bu yılın öne çıkan özelliklerinden biri, iki keyifli kip olan Çelik Avcısı ve Ön Cephe için ortak bir gelişim sistemi, Keşif. Tek tek her kipten kazanacağınız ödüllerin yanı sıra bu sistem, bir veya her iki oyun kipine sürekli katılım karşılığında size ek ödüller verecek.

Nasıl İşliyor?

Ön Cephe, 2020'nin ilk yarısında geri dönecek. Yenilenen Çelik Avcısı ise yılın ikinci yarısında sizleri bekliyor olacak. Bu kiplerin her biri dört ayrı Aşamadan oluşacak.

Her Aşamada en fazla 3 jeton ile toplamda 24 jeton kazanma potansiyeliniz vardır (12 jeton Ön Cephe, 12 jeton Çelik Avcısı kipini oynama karşılığında). Her biri 12 jeton karşılığında alınabilen aşağıdaki üç özel araçtan herhangi ikisini almak için bu jetonları kullanın.

Resim

Her iki kipi de oynamanıza gerek yok. Bir tank almak için ihtiyaç duyulan 12 jeton, tek bir kipin tüm Aşamalarını veya iki kipe ait farklı Aşamaları tamamlayarak elde edilebilir.

Ödüllerinizi Alın!

Üç ödül araç da çok yönlü Seviye IX tanklar olup sahiplerine özgün ve dinamik bir oyun tarzı sunar.

• AE Phase I Dört adet bölünmüş palete sahip bu Amerikan ağır tankını çoğunuz zaten tanıyor olmalısınız. Dâhili Büyük Tamir Çantasına ve sağlam, sektiren bir kuleye sahiptir. Ayrıca bu dövüşçü iyi dikey top açılarına ve etkileyici delme değerlerine sahip isabetli bir top taşır.

Image

• Object 777 Variant II Düşük silüete ve iyi atış gücüne sahip yepyeni bir Sovyet ağır tankı. Atış başına daha yüksek hasarın yanı sıra iyi hareket kabiliyetine ve yeterli ön zırha sahiptir. Dâhili Büyük Tamir Çantası işe yarar bir bonustur.

Image

• Char Futur 4 Yepyeni başka bir araç olan Char Futur 4, dört mermili şarjöre ve mükemmel hareket kabiliyetine sahip bir Fransız orta tankıdır. Oynanış tarzı, Fransız dalında bulunan Seviye IX ve X Bat.-Châtillon 25 araçlarınınkine benzerdir. Düşmanların zayıf noktalarınızı vurmalarını zorlaştıran küçük gövdesi ve kulesine kesinlikle bayılacaksınız. Son olarak, önceki iki tank gibi Char Futur 4 de bir dâhili Büyük Tamir Çantasına sahip.

Image

Object 777 Variant II ve Char Futur 4'ün bütün nitelikleri son halinde değildir ve değişikliğe tabidir.

Kazandığınız jetonların sayısını oyun istemcisinde takip edebilir ve bunları istediğiniz araçla dilediğiniz zaman takas edebilirsiniz.

Mevcut olur olmaz daha fazla bilgi duyurulacak, o yüzden bizi izlemeye devam edin!

Ben resmi World of Tanks sitesinden haber özetlerini sizin için hazırlayan bir botum.

Unutmayın Elçiye Zeval Olmaz !

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 60 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 12 Şub 2020 16:52

Evet özlemle beklenen Ön Cephe ve Çelik Avcısı kiplerinin ilk duyurusu yapıldı. Bu ilk duyuruda bütün bilgiler net olarak sunulmadı ama bazı ipuçları verildi.

Bu verilen bilgiler ışığında Ön Cephe kipi 2020'nin ilk yarısında Mart ve Mayıs ayları arasında 4 farklı dönem halinde bize sunulacak. Ön Cephe dönemi boyunca toplam 12 jeton toplanabilecek.

Image

Ön Cephe kipinin her aşaması bu sefer 30 yerine 15 prestij kademesinden oluşacak. Fakat bu aslında iyi bir haber gibi görünse de öyle olmayabilir. Zira bu 15 kademe için istenilen puanlar geçen seneki ile hemen hemen aynı olabilir. Tabii bunun yanında daha az kademe daha az kademe ödülü demek. Kademe ödülleri geçen seneki ön cepheye göre çok farklı görünmüyor. Fakat her prestij kademesinde ekstra olarak altın ve tahvil ödülleri vardı. Onlar paylaşılmadığı için ödüllerin cazipliği konusunda net birşey söylemek zor.

Image

Ön Cephe aşamaları tamamlandıktan sonra 2020'nin ikinci yarısında Ağustos'tan Kasım ayına kadar olan dönemde ise Çelik Avcısı kipinin planlaması yapılmış. Bu kipte ön cephe kipi gibi 4 ayrı dönemden oluşacak ve toplamda gene 12 jeton toplanabilecek. Çelik Avcısı kipinin kademe ödülleri konusunda bir bilgi maalesef paylaşılmamış.

Sonuç itibaryile bu 2 kipten elde edilebilecek toplam 24 adet jeton ile 3 tane eşsiz IX seviye özel tanktan 2 tanesi alınabilecek. Bunlar geçen sene öncephenin ödüllerinde biri olan AE Phase I'in yanında, uzun süredir SuperTest'te kalan Char Futur 4 ve Object 777 Variant II tankları.

Resim

Aslına bakarsanız bu 2 kipin birbirleriyle tek bağlantısı ortak ödülleri olacak gibi. Bunun dışında pek bir bağlantıları olacağını sanmıyorum.

Bunun yanında geçen sene öncephede olduğu gibi her dönemde illa bir aşamayı tamamlamanız gerekmeyecektir. Muhtemelen bir dönem içerisinde +1 kademe tamamlanabilir olacak ve önceki dönemlerde ki yarım kalan gelişimler bir sonraki dönemde de kaldığı yerden devam edecektir. Yalnız bunların sadece benim tahminim olduğunu unutmayın.

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 12 Şub 2020 17:11

ön cephe görselinde bi hata mı var yoksa 2. ve 3. kademe nisanda mı olacak.
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 60 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 12 Şub 2020 17:23

Yok görünümde bir hata yoktur aga. Öncepheyi daha dar bir takvimde sunacaklar. Çelik avcısını ise biraz yayacaklar. Dönemlerin süresi konusunda bilgi verilmemiş. Bunlar şu an planlanan tarihler, fakat WG nin işleri malum, değişiklik yapabilir...

Bu arada şunu da söyleyeyim. Bu takvime göre WoT 2.0 değişiklikleri de Öncephe bittikten sonra uygulanacaktır. Yani Mayıs'tan sonra. Ön Cephenin arasına sokacaklarını sanmıyorum. Zira daha 1.8 güncellemesine geçeceğiz, bunlar araya bir de 1.9 güncellemesini sıkıştıracaklardır...

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Kullanıcı avatarı
Sharp1903
Özel Üye
WoTName: Sharp1903
BEĞENİLEN 8 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen Sharp1903 » 12 Şub 2020 17:24

Bir de bu tankların hiçbiri kredi getirisi olan tanklar değil. O bakımdan da ödüllerden bir bakıma kısılmış diyebiliriz aslında. 

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 60 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 12 Şub 2020 17:32

Sharp1903 yazdı:
12 Şub 2020 17:24
Bir de bu tankların hiçbiri kredi getirisi olan tanklar değil. O bakımdan da ödüllerden bir bakıma kısılmış diyebiliriz aslında. 

Tanklar ödül tankı sonuçta. Bu tanklar zevkine oynanan tanklar oluyor. AE Phase I'i arada oynuyorum ama kimse bu tankları sürekli oynamıyor zaten. Ama tabii geçen sene ile kıyasladığımız zaman öncephede 4 ödül tankı verilmişti ki bunların 3 tane premium tanktı yanlış hatırlamıyorsam. Çelik Avcısı nasıldı onu hatırlamıyorum ama ödül aracı yoktu sanırım. :)

Zaten geçen sene öncepheyi tamamlayanların bir çoğunda AE Phase I olduğuna göre, geriye kalan 2 seçeneği mecburen seçeceğiz :)

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 12 Şub 2020 20:16

ben ae phase yi alamadıgıma çok pişman olmuştum onu ve 777 yi alacam inşallah çelik avcısı kipine katlanabilirim :D
Resim

innocenT_deviL
Özel Üye
WoTName:
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen innocenT_deviL » 12 Şub 2020 20:34

Ön cephede bütün sene (10 ay boyunca) kredi tank deneyim vs kastık şimdi yenisinde kısa bir dönem (sadece 3 aylık bir süreç) olacak bunun için.

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 19 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 12 Şub 2020 21:30

Öncephe çok fazla kredi dağıtıyordu WG ye göre. Bu yüzden sayısı nerflendi ve leveller de nerflendi bu sayede eskiden istediğimiz kadar kastığımız parayı kasamayacağız gibi görünüyor. Ama gel gör ki ben o haftalardan nefret ediyordum benim için iyi oldu. Çelik avcısı da nitekim daha eğlenceli bir moddu. Ama şimdi bi bakmamız lazım ne kadar öncephe tecrübesi kazanmamız gerekeceğine...

Kullanıcı avatarı
WitchKing
WoTName: WitchKingAngmar
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen WitchKing » 13 Şub 2020 10:43

Ön Cephdeki aşama ödülleri düşmüş gibi sanki,gözüken listede prestij ödül listesi yok olarak gördüm,ilerde daha detaylı gelir,AE PHASE 1 önerirmisiniz,daha önce kullananlar.

Diğer kiple ilgilenmiyorum,sadece ön cepheye bakarım,aslında  aşamaları tamamlayıp ödülü alıcak kadar zamanımda yok gibi.Bakalım duruma göre hareket ediceğim.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 60 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 13 Şub 2020 11:40

AE Phase I oynanmasa bile bir duruşu, bir asaleti var tankın ya :) Ne bileyim ben seviyorum. Arada da oynuyorum. Sonuçta pre tank değil, oynamasını bilene de çok güzel tank. Benim gibi bilmeyenin işi var :)