1.10.1 Güncellemesi Ortak Test

Oyundan Haberler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

1.10.1 Güncellemesi Ortak Test

Mesaj gönderen l3oomerangg » 25 Eyl 2020 00:15

Image

1.10.1 Güncellemesine Ait Ortak Test Yayında !

Ortak testin ilk bölümünde aşağıdakiler test edilecek.

• Geçen sene Tank Festivalinde sunulan Asker Künyeleri özelliği üzerinde değişiklik yapılarak kalıcı hale getiriliyor.
• VIII - X seviye arasında bazı orta tankların teknik parametrelerinde iyileştirmeler yapılacak.
• Sıralamalı Savaşlar 2020-2021 etkinliğinin 2. sezonunda bir takım değişiklikler yapılacak.
• Donanım 2.0 sisteminde bir takım arayüz iyileştirmeleri yapılacak.
• Bazı haritalarda değişiklikler yapılacak
• Günlük Görevlerin ödüllerine bir takım eklemeler yapılacak.

Bu test edilen özelliklerin tamamı güncelleme yayınlandığında oyuna eklenmeyebilir veya güncelleme yayınlanmadan önce başka yeni özellikler teste eklenebilir.

Ayrıca bu güncelleme yayınlandıktan sonra; 1.10 güncellemesinden sonra hesabına giriş yapanlara verilen ücretsiz 30 adet Sökme Kiti verilmeyecek ve dükkandan kredi karşılığı alınabilen Sökme Kiti paketleri de kaldırılacak.

Konigjaeger
WoTName: Konigjaeger
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen Konigjaeger » 25 Eyl 2020 15:33

Keşke ülke savaşları geri gelse sadece alman fransız vs süperdi.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 25 Eyl 2020 16:01

Ülke savaşları dediğin hangisiydi acaba...

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 10 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 25 Eyl 2020 17:03

Her ülkenin sadece kendi takımını oluşturduğu mod vardı onu diyor 3 5 ay sürmüştü 2013-13 civarıydı. İngiliz seçip yenilginin dibine vuruyorduk churchillerle.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 25 Eyl 2020 17:06

Öyle bir mod hatırlamıyorum :) Arkadaşın o kadar eskileri bildiğini de sanmıyorum :) Link bulursan yolla merak ettim :)

Kullanıcı avatarı
Sharp1903
Özel Üye
WoTName: Sharp1903
BEĞENİLEN 3 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen Sharp1903 » 30 Eyl 2020 16:35

l3oomerangg yazdı:
25 Eyl 2020 17:06
Öyle bir mod hatırlamıyorum :) Arkadaşın o kadar eskileri bildiğini de sanmıyorum :) Link bulursan yolla merak ettim :)

Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
l3oomerangg (30 Eyl 2020 19:40)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 30 Eyl 2020 19:40

Benim oyuna ara verdiğim zamanlara denk gelmiş bu mod. Hiç hatırlamıyorum çünkü böyle bir mod :)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 01 Eki 2020 07:09

1.10.1 Güncellemesi Ortak Testinin ilk aşaması tamamlandı.

1 Ekim 2020 Perşembe itibariyle ikinci aşamanın başlaması bekleniyor.

Kaynak : Rykoszet.info

Konigjaeger
WoTName: Konigjaeger
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen Konigjaeger » 01 Eki 2020 16:53

Pardon 2 gün bakmadım.
Seviye 10 lar ile giriyordum ben sadece kendi ülke tankları aynı takımda oluyor rus vs fransız gibi.
bariz o dönem fransız üstünlüğü oluyordu kısa sürede kaldırdılar zaten.
şuan gelse ne olur bilemiyorum :)
burada bn 2011 de başladım.
ara ara oynar ara ara yatarım :)
Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
l3oomerangg (01 Eki 2020 18:27)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 02 Eki 2020 00:59

1.10.1 Güncellemesi: Ortak Test 2 Geldi!

Komutanlar!

1.10.1 Güncellemesinin ikinci Ortak Testi şimdi erişime açık. Gelecek yama ile sunulması planlanan yeni özellikleri ve değişiklikleri denediğinizden emin olun.

Savaş Muhaberesindeki Düzeltmeler

Yenilenmiş savaş içi muhabere sistemi ile ilgili geri bildirimlerinizi de inceliyoruz. İyileştirilecek birkaç alan belirledik ve bu özelliğin bir dizi yönünü düzenledik bile. Savaş içi muhabere sistemi ile ilgili şu düzeltmeleri deneyimlemek için Ortak Teste katılın:

• Yok edilen müttefik araçlarında bulunan oyuncular, ekip savaşları (Klan Savaşları, turnuvalar, Kale vb.) dışındaki savaş türlerinde savaş içi muhabereyi kullanamayacaklar.
  • Haritadaki işaretleri devre dışı bırakmak için özel bir ayar eklendi. Devre dışı bırakıldığında "dikkat", "gidiyorum", "ateş ediyorum" işaretleri ile "savaş öncesi işaretler" görüntülenmez. Bunlar mini haritada görüntülenmeye ve interaktif kalmaya devam eder.
  • Haritadaki işaretlerin boyutu küçültüldü.
  • Haritadaki işaretlerin boyu birkaç kat artırılarak bunların uzak mesafelerde, binaların arkasında ve araçlar arasında fark edilmesi kolaylaştırıldı.

Geri bildiriminiz doğrultusunda değişiklikler yapmaya ve problemleri gidermeye devam edeceğiz. Yeni özellikleri deneyimleyin ve forumda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 08 Eki 2020 18:41

1.10.1 Güncellemesi: Ortak Test 3 Geldi!

Ortak testin bu muhtemel son aşamasında aşağıdaki sorunların giderildiği bildirildi.

Çözülen Sorunlar

• Bir oyuncunun engellenen bir sohbette mesaj göndermeye çalıştıktan sonra sohbet yasağı nedeni hakkında bilgi yerine hata kodu içeren bilgilendirici olmayan bir mesaj alması sorunu düzeltildi.
  • Metnin çakışması ve bazı yerelleştirmelerde kesilmesi ile ilgili sorunlar düzeltildi.
  • Elit İlerleme simgelerinin (çıkartma) eksik olması sorunu düzeltildi.
  • İki Takım üyesinin bir savaşa katılmak için KMT'ler seçebilmesi sorunu düzeltildi.
  • Bir mürettebat üyesinin açılır menüsünde son ödülü seçerken iki yerine bir beceri / beceri içeren bir yuvanın görüntülenmesi sorunu düzeltildi.
  • Savaş Bileti ilerleme penceresinde ek aşamalar satın alındıktan sonra Standart ve Ödül Ekipmanlarının bazen bir araya getirilmesi sorunu düzeltildi.
  • Acemi Kampı'ndaki ikinci savaştan sonra ödül ekranında ses efektinin kesilmesi sorunu düzeltildi.
  • 40-45. Aşamaların ödül ekranında Premium Hesap simgesinin eksik olması sorunu düzeltildi (Geliştirilmiş Geçiş satın alınmadıysa).
  • Battle Pass Sezon 3'teki açılır menüde son ödül simgesinin eksik olması sorunu düzeltildi.
  • Battle Pass Sezon 3'te 45. Aşama'da mürettebat üyesi simgesinin ilerleme penceresinde eksik olması sorunu düzeltildi.
  • Birkaç ödül arasındaki girintilerin Savaş Bileti ödül ekranındaki gerekli olanlardan farklı olması sorunu düzeltildi.
  • ESC tuşuna ilk kez basıldıktan sonra renk ayarlama ekranının kapanmaması sorunu düzeltildi.
  • Oyuncunun Anonymizer'ı etkinleştirmesi ve takma ad uzunluğunun 21 karakteri aşması durumunda ekip panellerindeki göz simgesinin görüntülenmemesi sorunu düzeltildi.
  • Sezon dışı Battle Pass döneminde son ödül için verilen oyların sayısıyla ilgili alakasız bilgilerin görüntülenmesi sorunu düzeltildi.
  • İlgili hizmet paketini operatörden bağladıktan sonra bazı oyuncuların hesaplarına T-44-100 (R) eklenmemesi sorunu düzeltildi.
  • Bildirim Merkezi'nin satın alma sırasında kontrol edilmeyen özelleştirme öğelerini görüntülemesi sorunu düzeltildi.
  • Bazı teknik sorunlar düzeltildi.