WOT HABERLER : KISA KISA

Oyunla İlgili Resmi Olarak Bildirilen Haberler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 08 Tem 2020 14:13

TWICTH PRIME TEMMUZ PAKET İÇERİKLERİ

Twitch Prime'ın Temmuz Paketinin yarın (09.07.2020) akşam yayınlanması bekleniyor. Sızan bilgilere göre içeriklerden bazıları şu ürünlerden oluşacak.

• Kiralık Cromwell B (%20 satınalma indirimiyle)
• Kiralık Schmaltum (%20 satınalma indirimiyle)
• Kiralık M6A2E1 (%10 satınalma indirimiyle)
• Kiralık TS-5 (%15 satınalma indirimiyle)
• 5 adet x5DP jetonu
• "Veni, Vidi, Vici" Yazısı
• "Summer Pass" Hatıra Madalyası
• Özgün Komutan

Kaynak : Rykoszet.info

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 08 Tem 2020 14:22

MİKRO GÜNCELLEME 1.9.1.2

Resmi olarak herhangibir duyuru göremesekte; oyun istemcisinin 09.07.2020 sabahında güncelleneceği bilgisi geçildi.

Oyun sürüm klasörleri 1.9.1.1 den 1.9.1.2 ye geçiş yapacağından kullandığınız modlarında yeni sürüm numarasına göre güncellenmesi gerekecek.

Kaynak : WotExpress.info

Image

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 08 Tem 2020 16:19

YENİ AÇIK TEST !

Herşey plana göre yapılırsa yarın (09.07.2020) itibariyle yeni bir açık testin başlaması bekleniyor. Bu açık test sürümünün 1.9.2 olarak planlandığı ama değiştirilerek 1.10 olarak yayınlanacağı gelen bilgiler arasında.

Bu güncellemenin içeriği aşağıdaki şekilde bildirilmiş ve bazı can sıkıcı nerfler göze çarpıyor...

• Geçtiğimiz günlerde Supertest'ten geçen Polonya Teknoloji ağacı oyuna eklenecek.

• Pearl River haritası HD olarak yeniden tasarlanmış ve oyuna eklenmesi bekleniyor.

• Gene Supertest sunucularında test edilen Prokhorovka, Ruinberg ve Uçurum haritaların yeni hallerinin oyuna eklenmesi bekleniyor.

• Bir diğer Superteste tabi tutulan aşağıdaki ağır tankların yeniden dengelenmiş halleri ile oyuna sunulması bekleniyor • Genel anlamda BUFF
    :USSR: IS-4, ST-I, KV-4, KV-3;
    :USA: T110E5, M103, T32;
    :GER: E 100, E75, Tiger II, Tiger I, VK 36.01 (H);

• Ve gene Superteste tabi tutulan aşağıdaki orta tankların yeniden dengelenmiş halleri ile oyuna sunulması bekleniyor • Genel anlamda NERF
    :ITA: Progetto M40 mod. 65, Prototipo Standart B;
    :USSR: Object 430U, Object 430;

• Bazı tankların Supertest oyuncuları tarafından test edilmesi için oyun dosyalarının eklenmesi bekleniyor.

• Çelik Avcısı Kipinin eklenmesi bekleniyor.

• Bazı yeni kişiselleştirme öğelerinin eklenmesi bekleniyor.

Kaynak : rykoszet.info

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 10 Tem 2020 14:46

YENİ GÜNCELLEMEDEN NOTLAR

Kısa süre içerisinde Açık Test sunucusunun açılması beklenen 1.10 güncellemesi ile ilgili RU sunucusu için hazırlanan bir öninceleme videosu yayınlandı. Bu videonun İngilizce versiyonu kısa süre içerisinde Wargaming Avrupa hesabında da yayınlanacaktır.

X SEVİYE TANKLAR İÇİN TAHVİL KAZANMA SİSTEMİ DEĞİŞİYOR !

Videoda dikkat çeken noktalardan bir tanesi X seviye tanklarla rastgele savaşlarda kazanabildiğimiz tahvillerle alakalı.

Artık X seviye tanklar kazanılan madalyalara göre tahvil kazandırmayacaklar. Bunun yerine aşağıdaki tablo devreye girecek.

Image

Savaş başına kazanılan bu tahviller her tank için 50 Tahvil ile sınırlandırılacak.

Kaynak : Rykoszet.info

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 14 Tem 2020 17:37

METAL SAVAŞLARI • LİSTEDEN DÜŞENLERİN SAYISI

Metal Savaşları seferlerinde ilk 8000 içerisinde yer alan 173 oyuncu listeden düştü.

Toplamda ise şöhret puanı bulunan 506 oyuncu listeden düştü...

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 24 Tem 2020 16:24

BU HAFTASONU SARF MALZEMELERİNDE İNDİRİM ?

Haftasonu etkinlikleri hepinizin malumu. WarGaming her ne kadar aylık olarak etkinlik tablosu yayınlasa da, detaylara çok fazla inmiyor. İşin kötü tarafı ise etkinlik içerikleri çok geç duyuruluyor. Kesin olmamakla beraber bu haftasonu sarf malzemelerinde %50 indirim bekleniyor.

Kesin olmasa da ihtiyacı olabilecek arkadaşlar için bilgi vermek istedim.

Maalesef beklenen indirim gelmedi.

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 26 Tem 2020 14:27

HATALI BANLAMALAR !

WotExpress'de yer alan bir habere göre, son yasak dalgasında hatalı banlanan ve buna itiraz eden bazı oyuncuların yasakları kaldırıldı. Hatalı banlanan bu oyunculara tazmin olarak 1 haftalık premium verildi. Hatalı banlardan etkilenen oyuncuların VPN kullandıkları için (muhtemelen hesap paylaşımı) nedeni ile banlandığı belirtildi. Daha iyi tercüme yapabilecek arkadaşlar aşağıdaki orjinal haber makalesinden konuya göz atabilir !

ORJINAL HABER MAKALESİ

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 28 Tem 2020 23:34

AĞUSTOS 2020 TANK REWARDS ÖDÜL TANKLARI !

Yeni Tank Rewards ana ödüllerinin aşağıdaki tanklardan oluşması bekleniyor...

:P6:  :JPN:  :HT: 
Heavy Tank No VI

:P6: :JPN: :HT:
Heavy Tank No VI

:P5:  :USSR:  :TD: 
SU-85I

:P5: :USSR: :TD:
SU-85I

:P5:  :GER:  :MT: 
Pz.Kpfw. III Ausf. K

:P5: :GER: :MT:
Pz.Kpfw. III Ausf. K

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 29 Tem 2020 14:41

1.10 GÜNCELLEMESİ YAYINLANMA TARİHİ

WotExpress sitesinden yayınlanan habere göre 1.10 güncellemesinin EU sunucuları için 4 Ağustos 2020 Salı günü yayınlanacağı bildirildi.

Her ne kadar WotExpress haberleri çok fazla yanlış çıkmasa da, bu habere biraz kuşkuyla bakmakta fayda var. Zira World of Tanks güncellemeleri yanlış hatırlamıyorsam genelde Perşembe sabahları yayınlanıyor. Bekleyelim görelim...

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 03 Ağu 2020 15:31

1.10 GÜNCELLEMESİ GELİYOR !
ÖNEMLİ ! ÜCRETSİZ SÖKÜLEBİLEN DONANIMLARI DEPOYA ATIN !

1.10 Güncellemesinin 04.08.2020 sabahı geleceği duyuruldu. Bu güncelleme ile beraber yeni Donanım mekanizması da aktif olacak. Maalesef artık daha önceden ücretsiz sökülebilen donanımlar artık ücretli sökülebilir olacak. Bu nedenle eğer kullanmadığınız ve tank üzerinde duran bu donanımları güncellemeden önce sökmenizi tavsiye ediyorum. Güncellemeye kadar ücretsiz sökülebilir donanımlar;

• Alet Kutusu
  • Teleskopik Dürbün
  • Kamuflaj Ağı

Şu an ücretsiz olarak tanktan sökülebilen bu donanımlar, güncelleme sonrası 10 altın veya sökme kiti karşılığında depoya atılabilecek. Ne altınınızı, ne de sökme kitinizi boşa harcamayın.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 04 Ağu 2020 14:47

Image

Sherman VC Firefly OYUNİÇİ PREMIUM DÜKKANA EKLENDİ !!

1.10 güncellemesi ile beraber :P6: :UK: :MT: Sherman VC Firefly tankı 3.200 Altınlık satış değeri ile oyuniçi premium dükkana ve teknoloji ağacındaki premium bölüme eklendi. Bu tank Haziran 2020 Tank Rewards etkinliğinde ödül tankı seçeneklerinden biri olarak sunulmuştu.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 04 Ağu 2020 16:24

AĞACIN TEPESİ GÖREV ÖDÜLLERİNDE HABERSİZ DEĞİŞİKLİK !

1.10 güncellemesi ile beraber aktif Ağacın Tepesi Etkinliklerindeki "Hasar Veren Hücum" görevinin donanım ödülleri "Eğitim El Kitabı" ile değiştirilmiş. WoT yapımcılarının böyle bir değişiklik olacağından herhangibir yerde bahsettiklerini hatırlamıyorum. Benim açımdan şimdilik sorun yok, zira ben hem aktif olan T57 Heavy Tank ve FV4005 Stage II nin bu görevlerini tamamlayıp donanımlarımı almıştım. Fakat yarın başlayacak olan Manticore için gene muhtemelen "Eğitim El Kitabı" verecekler. Şu an herkes yeni donanımları nasıl temin edeceklerini düşünürken bu bence hiç iyi olmadı. Mesela ben donanım indirimi gelene kadar çok fazla oyun oynamam artık. İndirimsiz donanım almam kolay kolay.

Bana göre garip olan ise aldığımız ödülün görev ekranında farklı gözükmesi :) Güncellemeden sonra henüz donanım sayılarımı kontrol etmedim ama inşallah (ki olacağını sanmam) bu görevlerden verdikleri ödülleri de depodan değiştirmemişlerdir :)

Image