Selamlar

Heyyy ! Hadi Seni Tanıyalım !
Ya da Parti Yapalım ! Ne Dersin ?
SupremeMaster
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 3 MESAJ
İletişim:

Selamlar

Mesaj gönderen SupremeMaster » 05 Oca 2020 23:38

Selamlar ben Buğra. 2011 den beri wot oynamaktayım 24 yaşındayım ve halen lanet olası üniversitenin birinde okumaktayım. Wot forumunda yapamadığım seviyede trollükler ve edemediğim küfürleri buradan edeceğim. Saygılar.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 05 Oca 2020 23:56

Hoşgeldin Buğra, hayırlı olsun üyeliğin.

Hayırdır, foruma üye ol diye diye başının etini yediğim için artistik mi yapıyon bakim :)

Özellikle kişisel küfür ve hakaret olmadan her türlü eleştiri serbest burada. İfşa yasağımız falan yok yane :)

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 3 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 06 Oca 2020 00:43

Tabi kurallar başımız üsüne admin abi. Yalnız ifşa etmek serbestse 3 4 potansiyel üye kaybedersin ha ona göre :)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 06 Oca 2020 00:57

İftira ile ifşa birbirine karıştırılmadıkça sorun yok. İfşalamak aslında ağır bir tabir. Bizim buradaki amacımız konuların daha iyi ve net anlaşılabilmesi için, yok onun rumuzunu sil, yok replay paylaşma gibi saçma sapan durumları ortadan kaldırmak. Ortada konuyu diğer kullanıcılara daha rahat anlatılabilmesi için gerekli bir takım veriler (ekran görüntüsü, replay kaydı, vs...) varsa bunlar paylaşılabilir. Geçenlerde resmi forumda anlattığıma benzer bir durum oluşmuştu. Yok orayı sil, yok burayı sil, konudan hiçbirşey anlaşılmıyordu. Yani derdini anlatmak isteyen anlatamıyordu. Benimde birkaç konuda bazı durumlar başıma geldi biliyorsun.

Amacımız burada her küfür edeni gelip buraya yazın, karalayın, vurun, linç edin değil. Yoksa bende birçok maçta küfür ediyorum :)

Bu yanlış mıdır, doğru mudur zaman gösterecek. Ayrıca birileri gelmeyecek, etmeyecek diye bir adım atmam :)

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...