Bagoradan inciler

Kişisel Performanslarınızı, Koleksiyonlarınızı, Videolarınızı veya İlgi Çekici Replay Kayıtlarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Bagora
BEĞENİLEN 0

Bagoradan inciler

Mesaj gönderen Bagora » 30 Ara 2019 14:20

Merhaba az önce wotun resmi forumuna kendi video sayfamı açtım oraya replay atmaya  başladım ardından bi youtube kanalı açıp replaylerimi videoya dönüştürüp upload etme kararı aldım sonra dedim ki buraya neden atmıyorum sonuçta buranında kullanıcısıyım eğer bu ana başlık böyle video atmaya uygun değilse ve buraya sadece wotun yayınladığı eğitici videolar atılacaksa konunun kapatılmasından hiç bir şekilde gücenmem 

ilk replayım su-14-2 maçı maçın başında ağaç yıkan wz 132 ye kör atış ile 1100 vurmak çok hoşuma gitti işte replay . 
http://wotreplays.eu/site/5158917#sand_ ... ra-su-14-2

not: youtube a video daha yüklenemedi replay indirip izlemeye üşenenler beklesin video gelecek buraya :D

edit:video geldi kalite biraz düşük ama idare edin
Resim

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 30 Ara 2019 19:51

Renegade ile 4k hasar atıp 6 kill aldıgım maç tankı baya sevdim .
http://wotreplays.eu/site/5159220#glaci ... 4_renegade
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 30 Ara 2019 20:36

İlk mesajını bence indeks olarak kullan ve kategorilendir. Daha verimli olur gibime geliyor...

Bu arada bu konuya uygun bir bölüm açacağım. Bölümü açana kadar burada kalmasında bir sakınca yok. Herkesin bu tarz kişisel paylaşımlar yapmasını destekliyorum. Hatta bir ara kendim bile bir konu oluşturabilirim :)

Ayrıca mesaj içi video boyutunu ayarlanabilir hale getirmeye çalışacağım, o olmazsa biraz daha büyütmeye çalışacağım. Yüksek çözünürlüklerde videoları izleyebilmek için Youtube'a geçiş yapmak gerekiyor.

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 31 Ara 2019 16:07

Spot+hasar kombinimle iyi bir maç çıkardıgımı düşündüğüm aldıgımdan beri toplam 30 maçımın oldugu Caernarvon AX maçı ile karşınızdayım
http://wotreplays.eu/site/5159216#overl ... n_action_x

Resim

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 01 Oca 2020 16:38

Udes 14 5 ile attıgım 3,7k hasar biliyorum çok iyi bi skor değil ama maksat youtube kanalına içerik çıksın :)
http://wotreplays.eu/site/5162657#sand_ ... s_14_alt_5
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 01 Oca 2020 16:48

Bagora yazdı:
31 Ara 2019 16:07
Spot+hasar kombinimle iyi bir maç çıkardıgımı düşündüğüm aldıgımdan beri toplam 30 maçımın oldugu Caernarvon AX maçı ile karşınızdayım

Gereksiz hasarlar almışsın. Sol tarafa desteksiz gitmişsin. Erkenden tankının yokolmasının en büyük sebebi karşındaki T-54 ün acemiliğinden ve ayrıca arka tarafta TD ve KMT desteği olmamasından. Normal şartlarda o sol koridora ben girsem, 3 saniyede yokederler beni. 2 farklı açıdan 3 farklı düşmana karşı orada hayatta kalmana diyecek söz yok :)

Tebrikler...

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 01 Oca 2020 19:39

l3oomerangg yazdı:
01 Oca 2020 16:48
Bagora yazdı:
31 Ara 2019 16:07

Gereksiz hasarlar almışsın. Sol tarafa desteksiz gitmişsin. Erkenden tankının yokolmasının en büyük sebebi karşındaki T-54 ün acemiliğinden ve ayrıca arka tarafta TD ve KMT desteği olmamasından. Normal şartlarda o sol koridora ben girsem, 3 saniyede yokederler beni. 2 farklı açıdan 3 farklı düşmana karşı orada hayatta kalmana diyecek söz yok :)

Tebrikler...
aslında o kadar cesur oynamayacaktım hafif kafa gösteriyim arkada yatan charioter filan vursun dedim sonra baktım t 54 full he atıyor daha agrasif oynıyım dedim ama dediğin gibi işini bilen bi t 54 olsaydı muhtemelen çok erken garaja giderdim :)

Resim

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 02 Oca 2020 15:06

Udes 14 5 ile oynarken wg nin mükemmel mekanikleri sayesinde bi taşa dokundugum için öldüğüm ama ölmeden 3,5k hasar 1k spot yaptıgım maç
http://wotreplays.eu/site/5159989#westf ... s_14_alt_5
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 02 Oca 2020 15:37

Aga öncelikle replayi ilk izlemeye başlarken tankı AMX ELC zannettim :)

Senin bu izlediğim 2. replayim ve ikisinde de WG nin nelere kadir olduğunu bir kez daha anladım. Aga haritanın o açık ve korunaksız bölgesinde 3 kere spot yiyeceksin ve sadece sonuncusunda o da spotun sönmeden 5 saniye durduğun için bir tane atış yiyeceksin. Hele ilk spotta geri geri hareket edeceksin ve kaçışını sınırlı tutacaksın ve hiç atış yemeyeceksin. JagdTiger'a önünü değilde yanını göstereceksin ve o mermi delmeyecek. Yok yok aga bu WG kesinlikle oyunları ve oyuncuları çok güzel ayarlıyor :)

Ben o bölgede spotu yediğim anda en az 4-5 atış gelir, ha kaçış manevramı iyi yaparsam belki atışların birinden veya ikisinden kurtulurum ama yok ya sende bal var, ya da biz bu oyunu bilmiyoruz :)

Bunları seni yermek için söylemediğimi biliyorsundur, normalde çok hatalı oynuyorsun. Düzeltmen gereken çok şey var bence ama bu halde benden daha fazla uzun yaşıyorsun :) Bazen diyorum hatalı oynayan ben miyim acaba :)

Hele o odaksız ilk atışının hemde nişangah toprağa baktığı halde, direk adama gitmesi öldürdü burada beni :) Tabii replay kayıtlarında bazen nişangah oyundaki ile farklı noktayı gösterebiliyor, belki ondandır.

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 02 Oca 2020 15:52

l3oomerangg yazdı:
02 Oca 2020 15:37

Aga öncelikle replayi ilk izlemeye başlarken tankı AMX ELC zannettim :)

Senin bu izlediğim 2. replayim ve ikisinde de WG nin nelere kadir olduğunu bir kez daha anladım. Aga haritanın o açık ve korunaksız bölgesinde 3 kere spot yiyeceksin ve sadece sonuncusunda o da spotun sönmeden 5 saniye durduğun için bir tane atış yiyeceksin. Hele ilk spotta geri geri hareket edeceksin ve kaçışını sınırlı tutacaksın ve hiç atış yemeyeceksin. JagdTiger'a önünü değilde yanını göstereceksin ve o mermi delmeyecek. Yok yok aga bu WG kesinlikle oyunları ve oyuncuları çok güzel ayarlıyor :)

Ben o bölgede spotu yediğim anda en az 4-5 atış gelir, ha kaçış manevramı iyi yaparsam belki atışların birinden veya ikisinden kurtulurum ama yok ya sende bal var, ya da biz bu oyunu bilmiyoruz :)

Bunları seni yermek için söylemediğimi biliyorsundur, normalde çok hatalı oynuyorsun. Düzeltmen gereken çok şey var bence ama bu halde benden daha fazla uzun yaşıyorsun :) Bazen diyorum hatalı oynayan ben miyim acaba :)

Hele o odaksız ilk atışının hemde nişangah toprağa baktığı halde, direk adama gitmesi öldürdü burada beni :) Tabii replay kayıtlarında bazen nişangah oyundaki ile farklı noktayı gösterebiliyor, belki ondandır.
Abi öncelikle beni yermek küçümsemek istemediğinin farkındayım ve  ingilizcede çok sevdiğim 2 deyim var , "if it ain't broke don't fix it" ve "if it works it's not stupid" yani ilkinde birşey çalışıyorsa tamir etme/kurcalama 2. sinde ise bir şey işe yarıyosa salakça değildir anlamı var tabi burda bi hakaret değilde bişey sana ne kadar saçma geliyosa gelsin işe yarıyosa o kadar da saçma değildir anlamı çıkıyor yani madem millet ateş etmiyor ve delemiyor kaçmanın taktik değiştirmenin bi anlamı yok :D .Şaka bi yana yaptıgım hataların farkındayım ama genelde oyuna pek dikkatimi vermediğimden ve oyun başında r ye basıp alt tab yaptıgımdan bazen istemediğim yerlere gidiyorum ve haliyle orda oynamak zorunda kalıyorum ama artık yavaş yavaş daha dikkatli oynucam :D  

Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 02 Oca 2020 16:05

Kanalına abone oldum, ne hediye edicen bana :)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 03 Oca 2020 02:17

Aynı bölgeye gittim A-44 ile, aynı şekilde EBR Hotch geldi daha tepenin başında spotu attı. 5 atış aldım, 2 si delmedi. Canımın %80 i gitti. İkinci spotta tek atışla garaja yollandım. 0 hasar ve 0 spot hasarıyla maçı bitirdim. Ne diyim...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 03 Oca 2020 15:53

Bu seferki inci Bagoradan değil __MIT__ isimli kullanıcıdan 3 k hasar atıp 13 kill alan AT 8 videosu youtube kanalımda :)
http://wotreplays.eu/site/5164667#el_halluf-mit-at_8
Resim

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 04 Oca 2020 15:39

Stok udes 16 ile 4k dmg attım hemen gelip buraya koyayım dedim :D 
http://wotreplays.eu/site/5168335#empir ... ra-udes_16
Resim

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 05 Oca 2020 15:11

Yılbaşı etkinliğinden biriktirdiğim gold ile aldıgım alırken 1000 kere düşündüğüm amx 13 57 ile 1,5k dmg 4k spot
http://wotreplays.eu/site/5170281#sand_ ... -amx_13_57
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 05 Oca 2020 17:17

13 57 güzel tank olmasına güzel tankta, sende ki şu baldan bende istiyorum :) Bende 6k ya yakın gold var ama hiçbir tanka harcamaya kıyamıyom :)

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 06 Oca 2020 15:21

Renegade ile heycanlı bi maç , heycandan attıgım he mermi delmedi sanıyorum meğer tutmamış bile :D 
http://wotreplays.eu/site/5159223#himme ... 4_renegade
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 06 Oca 2020 15:31

Güzel maç çıkarmışsın. T29'a karşı duruşun biraz sıkıntılıydı ama yırttın. Bu arada replayi videoya çevirirken, bazen aksiyonun içerisindeyken hızlı modda kalmışsın. Bence videolarını kaydederken, savaş başladıktan aksiyon içine girene kadar kısmı hızlı geçip, aksiyonun tam içine gireceğin zaman normale alman daha güzel olur. Ayrıca son capteyken T29 un geldiği bölümde de hızlı modda kalmışsın. Savaşın ardından replayi hızlı bir şekilde videoya çeviriyorsan, hangi noktalardayken aksiyona girdiğin az çok kafandadır. O noktalara biraz daha dikkat edersen daha güzel kayıtlar oluşur.

Bir de bu mürettebat sesleri orjinal ingilizce ses seti mi ? Ben sürekli Türkçe oynadığım için bayan veya erkek hepsinde tek ses var. Bir tek Buffon'ın sesi farklı. Oyunu Türkçe oynayıp, bu ses dosyalarını nasıl ayarlıyorsun ? Hiç araştırmadım açıkçası, replayi izlerken hoşuma gittiler :)

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 07 Oca 2020 15:47

l3oomerangg yazdı:
06 Oca 2020 15:31

Güzel maç çıkarmışsın. T29'a karşı duruşun biraz sıkıntılıydı ama yırttın. Bu arada replayi videoya çevirirken, bazen aksiyonun içerisindeyken hızlı modda kalmışsın. Bence videolarını kaydederken, savaş başladıktan aksiyon içine girene kadar kısmı hızlı geçip, aksiyonun tam içine gireceğin zaman normale alman daha güzel olur. Ayrıca son capteyken T29 un geldiği bölümde de hızlı modda kalmışsın. Savaşın ardından replayi hızlı bir şekilde videoya çeviriyorsan, hangi noktalardayken aksiyona girdiğin az çok kafandadır. O noktalara biraz daha dikkat edersen daha güzel kayıtlar oluşur.

Bir de bu mürettebat sesleri orjinal ingilizce ses seti mi ? Ben sürekli Türkçe oynadığım için bayan veya erkek hepsinde tek ses var. Bir tek Buffon'ın sesi farklı. Oyunu Türkçe oynayıp, bu ses dosyalarını nasıl ayarlıyorsun ? Hiç araştırmadım açıkçası, replayi izlerken hoşuma gittiler :)
Eğer sesler kısmında seslendirmeyi komutan seçersen komutan hangi ulustan ve hangi cinsiyetteyse onun sesi oluyor , renegade nin komutanı kadın oldugu için seslendirmede kadın oluyor .

birde gelen yorumlar neticesinde replayi çevirirken hızlandırmayı kaldırdım bundan sonra tamamını 1x yapacam birazda böyle takılayım eğer hızlandırma daha iyiydi denirse hızlandırarak çevirecem replayleri :).

Resim

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 07 Oca 2020 15:48

Stock udes 16 ile bir maç daha maç başında biraz benim kazmalığım biraz oyunun rng si derken baya atış kaçırdım ilk 3 4 dk yı izleyip ne ara vurdu bu hasarı demeyin sonlara doğru tutturuyorum :)
http://wotreplays.eu/site/5173159#redsh ... ra-udes_16
Resim