Ti3BoX Crew Voices | Ti3BoX Mürettebat Sesleri

World of Tanks ile ilgili legal modlar veya yararlı yazılımlar
Ti3BOX
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Belirtilmemiş
BEĞENİLEN 0

Ti3BoX Crew Voices | Ti3BoX Mürettebat Sesleri

Mesaj gönderen Ti3BOX » 04 Tem 2020 21:31

Image

Merhabalar, 

Oyun içi standart mürettebat seslerinden sıkıldıysanız, sizler için hazırladığım aşağıdaki çalışmalarımı deneyebilirsiniz...

Ti3BoX Crew Voices v.1.2 • Türkçe Komik Replikler

ImageDropBox üzerinden indirmek için Tıkla !

Ti3BoX Crew Voices v.10 Hit Songs • Yabancı Hit Müzikler

ImageWG ModHub üzerinden indirmek için Tıkla !
ImageDropBox üzerinden indirmek için Tıkla !

KURULUM YÖNERGELERİ

• Oyunu Kapatın.

• Mürettebat seslerini değiştirmek için;
    • İndirdiğiniz RAR arşivi içerisindeki voiceover.bnk dosyasını oyunun kurulu olduğu klasör içerisindeki /res/audioww klasörünün içine kopyalayınız (klasör içindeki orjinal voiceover.bnk dosyasının yedeğini alın)

• Altıncı His sesini değiştirmek için; (sadece Hit Songs versiyonunda)
    • İndirdiğiniz RAR arşivi içerisindeki sixthSense.mp3 dosyasını oyunun kurulu olduğu klasör içerisindeki /res/audioww klasörünün içine kopyalayınız (varsa klasör içindeki sixthSense.mp3 dosyasının yedeğini alın)

• Oyunu Çalıştırın.

• Oyun içerisinde sırayla Ayarlar ••► Ses sekmelerine geçiş yapın.

• Yeni Mürettebat Seslerini kullanmak için;
    • Ses Ortam Öğeleri bölümü altındaki, Savaşta Sesli Mesajlar seçiminin Standart olarak ayarlanması gerekir.

• Yeni Altıncı His sesini kullanmak için;
    • Aynı bölümde Altıncı His Aktivasyon Sesi seçiminin Kullanıcı Sesi olarak tanımlanması gerekir.

• İyi bir ses deneyimi için aşağıdaki ses düzeylerini kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Genel Ses Seviyesi .: 90
    Arabirim ...........: 30
    Araçlar ............: 5
    Sesli Bildirimler ..: 25
    Efektler ...........: 10
    Ortam Sesi .........: 10
    Savasta Müzik ......: 0
    Garajda Müzik ......: 0

KURULUMU GERİ ALMAK İÇİN
  • Oyunu kapatın.
  • Daha önce yedeğini aldığınız Orjinal oyun dosyalarını yerine kopyalayın.
  • Oyunu çalıştırın ve ayarlarınızı eski haline alın.

Kurulum ve örnek sesler için hazırladığım videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz !

Yeni çalışmalarıma destek vermek için öneri, istek ve şikayetlerinizi bana bu konu altından veya WG ModHub üzerinden iletebilirsiniz...

Saygılarımla
Ti3BoX

En son Ti3BOX tarafından 05 Tem 2020 01:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 04 Tem 2020 23:31

Çalışman için teşekkürler. WarGaming Mod Hub üzerinden verdiğin link yanlış link. Onu düzeltmen gerek.

Benim ilgimi çeken bir konu olmadığı için indirmeyeceğim ama farklı çalışmalar yapılabilir sanırım bunun üzerine. Mesela exe bir kurulum dosyası hazırlanabilir gibi geliyor. Tabii aynı zamanda Uninstall seçeneği de olabilir.

Mesaja Ek

WarGaming Mod Hub üzerindeki doğru link bu şekilde : https://wgmods.net/4507/

Ayrıca bu tarz özelleştirme parçacıkları için oyun sürümü çok önemli olmasa da, aramada daha rahat bulunabilmesi için her yeni sürüm güncellemesinde, Mod Hub üzerinden de güncelleme yapmanı tavsiye ederim. Şu an bu dosyanın uyumlu sürümü World of Tanks 1.9.0.0 ile uyumlu gözüküyor ki, bu da birçok kullanıcının mevcut sürüme uyumsuz diye indirmemesine sebep olur.

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 7 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 05 Tem 2020 00:52

Güzel çalışma. Daha iyi tanıtma açısından mod sayfasına bir de sesleri gösterdiğin bir video ekleyebilirsen daha iyi olur.

Ti3BOX
WoTName: Belirtilmemiş
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Ti3BOX » 05 Tem 2020 01:28

Merhaba ,

İlgin ve yonlendirmen icin tesekkur ederim .

Saygilarimla .

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 09 Tem 2020 16:02

Hit Songs'un içinde "OMG" var mı ağbi :) Sekme durumlarında tam kıvamında olurdu. Yalnız videodan izlediğin kadarıyla bazı müzikler biraz uzun olmuş gibi ağbi. Bazılarının olaya girmesi ise çok geç oluyor. Yani muhtemelen ses düşük başlıyor. Benim tarzım olmadığı için kurup kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla öyle.

Bir de her iki maç içinde örnek birer maç videosu koysan (kurulum hariç) bence tercih etme konusunda daha etkili olur...

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...