Mirny-13 : Akçelerle Hangi Ödülleri Almayı Planlıyorsunuz ?

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mirny-13 : Akçelerle Hangi Ödülleri Almayı Planlıyorsunuz ?

Mesaj gönderen l3oomerangg » 02 Kas 2020 16:14

2020'nin Cadılar Bayramı etkinliği Mirny-13 kip olarak beni fazla tatmin etmedi açıkçası. Ödülleri de çok ahım şahım değil ama almayı istediğim ödüllerde yok değil. Kipin en büyük sorunu bence aşırı şekilde kasması ve tam bir takım oyunu istemesi. Maalesef World of Tanks oyununda takım oluşturmak kolay değil. Aktif klanlarda oynayan oyuncular bile takım arkadaşı bulmakta zorlanıyor ve bu kipi uyumlu bir takımla oynamazsanız kazanma şansınız çok az. Ben en düşük grafik performansında 1GB ekran kartımla sanki 5fps lerde oyunu oynuyorum, takıla takıla ve gerçekten zor oluyor.

İlk günlerde ödüllere bakınca kipe fazla önem vermedim ve haber duyurusuna bile göz atmadım o yüzden ilk günlerim biraz boşa geçti. İşin en büyük sıkıntısı ise kipi çok sınırlı sayıda oynayabiliyor olmanız zaten. Haber duyurusunda ödül olarak sadece belli tanklara uygulanabilen 3B stiller ön plana çıkarılmış ama asıl ödüller etkinlik mağazasında gizliymiş :)

Bakarsak 5 tane 3B stilin yanında 5 tane de ülkesini, tank türünü ve rolünü kendimiz seçebileceğimiz, ayrıca 3 becerisi açık ve seçilebilir durumda mürettebat alabileceğiz. Stillerden daha önemli olan bu mürettebat üyeleri diyebilirim. Her bir 3B stil ve mürettebat üyesi için 25 akçe harcamamız gerekecek. Dolayısı ile burada 125 akçeye ihtiyacım var.

Bunun yanında etkinlik mağazasında benim için değerli olabilecek 2 saat için %50 kredi ve 2 saat için %25 kredi veren kişisel yedekler var. %50 kredi paketlerinin her biri 10 akçeden 100 akçe yapıyor ve toplamda 30 tane kişisel yedek edinebiliyoruz. %25 kredi paketleri ise her biri 5 akçeden 50 akçe yapıyor ve gene 30 tane kişisel yedek edinebiliyoruz. Kısacası bu kredi yedekleri içinde toplamda 150 akçe gerekiyor.

Baktığım zamanda bu ödüller için bana 275 akçe gerekiyor. Şu an 55 akçem var ve dediğim gibi etkinliği biraz geç idrak ettim. 220 akçeyi bir haftada toplamam zor olacak diye düşünüyorum ama bakalım.

Kara Şövalye stili için zaten akçe harcamaya gerek, eğer son görev tamamlanırsa Kara Şövalye stilini de edinebiliyoruz. Bende bir tane var gerçi ama ikincisi gelirse de hayır demem.

Sizler hangi ödülleri daha çok almayı planlıyorsunuz ?

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 09 Kas 2020 04:55

Ödülleri ilk başta beğenmemiştim (bunda WarGaming'in işe yaramayacak tank stillerini ana ödül diye ön plana çıkarmasının etkisi var) ama bayağı birşeyler toparladım.

5 tank stili de alındı, doğal olarak daha değerli olan 3 skilli mürettebatlar da alındı.
Görevlerin hepsi tamamlandı ve Kara Şövalye (zaten 1 tane vardı elimde) stili de alındı.
Dükkandaki Tüm Eğitim Kitapları, Broşür ve Kılavuzları alındı.
En önemli gördüğüm ödül olan Kredi Yedekleri dibine kadar alındı.
Çok ihtiyacım olmasa da, yönergelerin bir kısmı akçeler boşa gitmesin diye alındı.

Deneyim yedeklerine ihtiyacım olmadığı için dokunmadım.

Kısacası etkinlik ödüllerini sildim süpürdüm sayılır. Etkinliğe biraz geç katılmama rağmen 1 haftada istediğim tüm ödülleri almış oldum. Ödüllerde zaten kısıtlama varken, yani belli sayıda alınabiliyorken WarGaming'in etkinlik tanklarını kısıtlamalı oynatmasını saçma buldum.

Bu kip benim bilgisayarda aşırı şekilde kastı. Zaten minimum ayarlarda oynadığım için, performans yükseltmek için çok düşük çözünürlükte maçlar attım.

Ve en sonunda bitti, herkese hayırlı olsun...