Öncephe + Çelik Avcısı Kipi İçin Hangi Ödül Tankı ?

Tüm tanklarla ilgili bilgiler, incelemeler, istatistikler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Öncephe + Çelik Avcısı Kipi İçin Hangi Ödül Tankı ?

Mesaj gönderen l3oomerangg » 25 May 2020 17:17

Evet yavaş yavaş ÖnCephe kipinin sonuna geldik sayılır. Bu hafta önceki tüm aşamaları tamamlayıp jetonları toplamış olan arkadaşlar bir ödül tankı almaya hak kazanacaklar. Geçen sene ki ÖnCephe'den AE Phase I'i ödül olarak tercih etmiş olan arkadaşlar, bu sene Çelik Avcısı ile birleştirilen kipin, 2 ödül tankını da alma şansına sahipler. Fakat alamamış olanlar 3 tank arasından 2 tanesini tercih edecekler. Belki de bu sene oyuna çok fazla vakit ayıramayıp 1 tane ödül tankı ile yetinecekler.

Image

Peki hangi ödül tankını almalı ?

Öncelikle WarGaming'in tanklar için yaptığı kısa değerlendirmeleri paylaşalım...

• Object 777 Version II: Atış başına yüksek hasara, sağlam bir kuleye ve iyi ön zırha sahip yepyeni bir Sovyet ağır tankı. Ekibi birinci veya ikinci ateş hattından desteklemek üzere tasarlanmış olan bu araç, bir dövüşçü için muhteşem hareket kabiliyetine sahip.

• Char Futur 4: Yepyeni başka bir araç olan bu Fransız orta tankı dört mermi alan bir şarjörlüye ve mükemmel hareket kabiliyetine sahip. Hareketli ve çevik olan bu tankı uzak mesafelerden kullanmak en iyi oynayış şeklidir; böylece yüksek kamuflaj değerlerini ve isabetli topunu kullanarak düşmana darbe üstüne darbe indirebilir. Küçük gövdesi ve kulesi, rakiplerinizin zayıf noktalarınızı vurmalarını zorlaştırır.

• AE Phase I: Sağlam bir kuleye, iyi dikey top açılarına ve delme değerlerine sahip çok yönlü bir Amerikan ağır tankı. AE Phase I, rahatça ön cephede dövüşebilir veya kanatlardan müttefikleri destekleyebilir. Doğrudan atışa bir yere kadar kolayca dayanabilir ve ekibi en umutsuz görünen savaşlardan çıkarabilir.

:info: Şunu belirtmekte fayda var. Bu tanklar özel tank statüsündeler ve ekstra kredi getirileri yok. Ama hepsinde de kendi ulus ve türündeki araçların mürettebatlarını cezasız olarak aktarıp kullanabilirsiniz. Bunun yanında 3 tankta da kendinden gömülü Büyük Tamir Çantası Kiti var ve bu kit sarf malzemeleri yuvalarınızdan birini sabit olarak kullanıyor.

ŞAHSİ DEĞERLENDİRMELERİM

AE Phase I geçen sene ödül tankı olarak verildikten sonra, ihtişamlı ve karizmatik bir görünüme sahip olmasına karşın, ilk günlerin ardından çok fazla oyunda gün yüzüne çıkmadı. Bunun en büyük etkenlerinden bir tanesi kredi getirisinin olmaması olsa da, zayıf noktalarından dolayı ön tarafından delinmekte zorlanılmayan bir tank oluşununda etkisi var. İyi isabeti ve taret oynamaya müsait yapısı ile tercih edilebilir olsa da, gövde zırhının zayıf olması yakın çarpışmalarda onu etkisiz bırakıyor. WarGaming'in belirttiğinin aksine birinci hatta savaşması zor bir tank olduğunu düşünüyorum. Eğer uygun bir yükselti bulup gövdesini koruyamazsa birinci hatta kısa yoldan garaja gönderilecek bir tank. Bu bağlamda AE Phase I'i en son tercih arasına atmanızı tavsiye ederim.

Char Futur 4 ise iyi bir oyuncunun elinde canavara dönüşebilecek bir yapıya sahip görünüyor. En büyük dezavantajının mermiler arası geçiş süresinin 4 saniye olması diyebiliriz. Fakat genel gözlemimiz herkesin önceliği bu tanka vereceği yönünde.

Object 777 Version II iyi bir gövde ve taret zırhına sahip. Ayrıca AE Phase I'e göre delişi aynı olmakla beraber, alfa hasarı ve dolayısıyla DPM'i daha iyi. Buna nazaran mermi dağılımı ve nişan alma süresi daha fazla. Fakat sağlam zırhıyla daha fazla birinci hatta savaşabilecek yapıda bir tank. Sidescrape yapmaya müsait yapısıyla AE Phase I'den birkaç adım önde olduğunu söyleyebilirim.

Eğer elimde hiçbiri olmasaydı benim sıralamam, Char Futur 4, Object 777 versiyon II, AE Phase I şeklinde olurdu...

Daha iyi bir inceleme için Topluluk katılımcımız Mr.Botosh tarafından bu 3 tank içinde inceleme videoları yayınlandı ve bu videoları burada paylaşalım...

Son olarak WarGaming'in bu tanklar için hazırladığı inceleme yazılarının linklerini de ekleyelim. (Object 777 Version II için henüz yayınlanmadı)

WarGaming Char Futur 4 İnceleme Yazısı

WarGaming AE Phase I İnceleme Yazısı

Hangi tankı seçeceğiniz size kalmış. Bu tanklar arasında Char Futur 4 öne çıksa da, unutmayın ki oyun tarzınıza göre tank seçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 26 May 2020 00:12

işte aradıgım konu :D 

malesef bu 3 tanktan sadece 2 sini alabileceğim hatta belki de bir çünkü çelik avcısı kipi konusunda karamsarım bu kipi severmiyim sevmem miyim oynıcak vaktim olur mu şüphelerim var herkes char futur diyor beni endişelendiren tek konu ise 4 sn li mermi geçişi
Resim