122 TM için hangi donanımları tercih ettiniz ?

Tüm tanklarla ilgili bilgiler, incelemeler, istatistikler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 31 MESAJ

122 TM için hangi donanımları tercih ettiniz ?

Mesaj gönderen l3oomerangg » 21 Şub 2021 13:22

Image

Öküzü ehlileştirdik ve garajımıza çektik.

Açık konuşmak gerekirse, tank beklediğimden daha kötü çıktı diyebilirim. Hatta bir adım daha ileri gidip WG'nin VI seviye olabilecek bir tankı VIII seviye diye yutturduğunu bile söyleyebilirim :)

Tankın bir çok eksi özelliği olmasından dolayı çok farklı donanımlar tercih edilebilir. Uzun yükleme süresinden dolayı Top Sürgüsü olmazsa olmaz donanımlardan biri olmakla beraber, Havalandırma, Düşey Sabitleyici, Teleskopik Dürbün veya Kaplı Optik ve belki Turboşarj düşünülebilir. Tabii bunları belirleyecek olan sizin oyun tarzınızdır.

Benim kullandığım dizilim : İyileştirilmiş Havalandırma + Yenilikçi Yükleme Sistemi + Kaplı Optikler

Bunun yanında tank üzerinde 2 skilli WZ-120 mürettebatımı kullanıyorum. Silah Arkadaşlığı, Altıncı His, Anlık Atış, Konforlu Yolculuk ve Durumsal Farkındalık şu an aktif yetenekler arasında. Azık kullanmıyorum.

Peki siz hangi donanımları tercih ettiniz ?

Kullanıcı avatarı
BlackLycan
WoTName: BlackLycan
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen BlackLycan » 21 Şub 2021 23:53

Bende durum şu tankı aldım ama kullanmayı planlamıyorum :D donanım olarak havalandırma + düşey dengeleyici ve kaplı optik taktım ... 250.000 lik klavuz kullanıp direkt 3. skillere geçtim önceliği kamoya ve durumsal farkındalığa verdim :) umarım güzel tanktır :D her ne kadar oynamayacak olsamda :P :P 

Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 31 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 22 Şub 2021 00:33

BlackLycan yazdı:
21 Şub 2021 23:53
Bende durum şu tankı aldım ama kullanmayı planlamıyorum :D donanım olarak havalandırma + düşey dengeleyici ve kaplı optik taktım ... 250.000 lik klavuz kullanıp direkt 3. skillere geçtim önceliği kamoya ve durumsal farkındalığa verdim :) umarım güzel tanktır :D her ne kadar oynamayacak olsamda :P :P 

Herşey iyi tamam tercih senin tabii Ege. Ama gelgelelim bu tankta en olmazsa olmaz donanım Top Sürgüsü. Yani diğerleri tercihe göre değişebilir ama sürgüsüz ne yapacan bu tankı :)

Kullanıcı avatarı
BlackLycan
WoTName: BlackLycan
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen BlackLycan » 22 Şub 2021 16:36

l3oomerangg yazdı:
22 Şub 2021 00:33
BlackLycan yazdı:
21 Şub 2021 23:53

Herşey iyi tamam tercih senin tabii Ege. Ama gelgelelim bu tankta en olmazsa olmaz donanım Top Sürgüsü. Yani diğerleri tercihe göre değişebilir ama sürgüsüz ne yapacan bu tankı :)

valla geç yüklesin ama attığını vursun diyorum ama daha hiç maç yapmadığım için eksikleri konusunda fikrim yok o sebepten standart med ekipmanlarımı taktım :) duruma göre değişir sonra