Beleş Özel Sandık Kazananlar Paylaşsın !

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Beleş Özel Sandık Kazananlar Paylaşsın !

Mesaj gönderen l3oomerangg » 28 Eyl 2020 14:43

Image

Evet arkadaşlar Son Waffentrager etkinliğimiz başlıyor. İlk defa bir etkinliği dört gözle bekliyorum. Zira bu sefer ücretli satılacak olan özel sandıklardan kazanma şansımız var. Hoş WarGaming ne kadar koklatacak veya hiç koklatacak mı bilemiyorum ama en azından ilk gün Altın Saatler'in bitiş zamanını 19:00'dan 00:59'a kadar uzattılar. Bu da özel sandık kazanmak için ekstra 6 saatlik bir şansımız daha olduğu anlamına geliyor.

Normalda kazandığım bütün sandıkları son gün açmayı planlıyorum. Fakat eğer olurda bugün özel bir sandık kazanırsam şansıma, bugün açmayı düşünüyorum. Çünkü genelde bu sandık muhabbetlerinde ilk gün büyük ödül çıkma olasılığı daha yüksek oluyor kanaatindeyim.

Olursa ki sizlerde beleşe Özel Sandıklar kazanır ve açarsanız lütfen bizimle paylaşın.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 29 Eyl 2020 01:26

Evet günü kapattık ama etkinlik beklediğimin çok altında kaldı diyebilirim. Kısacası gene dağ fare doğurdu. Neden derseniz bugün 15-20 kadar savaş yaptım sanırım. 10 saatlik altın saat süresince 1 kere bile WT auf E220 ile karşılaşmadım. Ki Özel Sandık kazanmak için WT auf E220 ile karşılaşıp bir de kazanmanız gerekiyor. Maalesef ki bireysel olarak WT auf'u alt etme şansınız %10 seviyelerinde. Zira takımlar çok berbat şu an. Hatta birçok oyuncu laf olsun diye oynuyor, ne yapması gerektiğinden bile habersiz. Hal böyle olunca savaşı kazanmanız için takımınızın işini bilen oyunculardan kurulu olması gerekiyor kazanmak için. Yaklaşık 10 savaş kadar 3 lü müfrezede denedik. Tabii 3 lü müfreze ile kazanma şansınız biraz daha yüksek. Bu 10 savaştan 4 ya da 5 galibiyet çıkardık. Fakat her halükarda takımın geri kalanı da çok önemli.

İşin bir diğer boyutu ise Özel Sandıklardan çıkan tırt ödüller. Hoş ben dediğim gibi hiç Özel Sandık kazanmadım ama Ekeeboo'nun yayınının bir kısmını izledim. Ekeeboo bile ilk Özel Sandıkları açarken suratı beş karış oldu. Hatta ilk sandığı 5 kere tekrar açtı. Düşünsenize ilk açıyorsunuz Sökme Kiti çıkıyor, tekrar açıyorsunuz tekrar Sökme Kiti çıkıyor, tekrar açıyorsunuz Kişisel Yedek çıkıyor, tekrar açıyorsunuz 1 gün premium hesap çıkıyor, tekrar açıyorsunuz gene Sökme Kiti çıkıyor ve son olarak tekrar açıyorsunuz 1 gün Wot Premium Hesaba tav oluyorsunuz. Yani 1750 altın harcayıp 1 gün Wot Premium Hesap kazanıyorsunuz. Arada baktım, sonrakilerde Ekeeboo Özel Sandıkları bir kez açtı bıraktı.

Sökme Kiti muhabbetine zaten kıl olduğumu açık açık söylemem gerek. 1.10 güncellemesi ile beraber herkesin donanımlarını otomatik söküp garaja göndermeleri gerekirken, hem krediyle sattılar hem de ödül diye herşeyin için koymaya başladılar. Sanki değerli bir ödülmüş gibi de Özel Sandıkların içerisinde 1 adet veya 3 adet diye iki seçenekle koydular.

Sonuç itibariyle gün sonu raporuna bakarsak;

5 adet Tazı Sandığı,
7 adet Mühendis Sandığı,
1 adet Tazı Koleksiyon Öğesi,
2 adet Anahtar,

kazandım. Sandıkların hiçbirini açmadım henüz ama zaten ödülleri tırt. Şu an bu etkinliği herkesin sadece 3000 tahvil için oynadığını düşünüyorum.

14 gün içerisinde bir şekilde Özel Sandık elde edebilir miyiz bilmem ama edinsek bile Premium Tank çıkacağını hiç mi hiç zannetmiyorum. Zaten o Özel Sandıkları 2 den fazla tekrar açmayı da düşünmüyorum artık. Yani en fazla 250 altın harcayarak şansımı denerim diye düşünüyorum. Yoksa 1750 altını gömüp 1 tane Sökme Kiti alırsam, herhalde oyunu direk olarak silerim.

Tabii ki günün sonunda şunu söyleyebilriim ki, WarGaming her zamanki gibi oyunculara bir etkinlik yapıyorum diye gösterip, kendi cebini doldurmanın derdine düşmüş.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 30 Eyl 2020 06:45

Bugün gündüz fena değildi. Zaman zaman çok iyi ekipler denk düştü. Hatta bugün hiç müfreze yapmadım ve ilk 5 savaşımın tamamını kazandım. Fakat akşam saatlerinden sonra oyun düne döndü. Özellikle PL ve TR acemi oyuncularının olduğu maçlar çoktu. Adamlar bir dünya makale hazırlıyor, videolar çekiyor. Fakat okuyan ve izleyen yok maalesef.

Özellikle bizim TR topluluğunda bunu çok rahat söyleyebilirim. Maalesef eğitim düzeyimiz düşük, ondan önemlisi okuma, araştırma kabiliyeti yok yeni nesilin. Hep hazıra konma peşinde. Yanlış yapıyor ama nerede yanlış yaptığını sorgulamıyor. Ya yeni bir kip geliyor, bir açarsın bir makalesine göz atarsın. Nasıl birşeymiş, amaç neymiş, tüyolar neymiş buna bakarsın normalde. Ama şu 2 günde çok denk geldim. Bir çok TR oyuncusu kipte ne yapacağını bilmiyor. Ben birkaç savaş attım ama hiçbirşey anlamadım, hep yenildim diyen adama ne diyeyim ki. Neyse...

2. Günün Raporu

15 Adet Tazı Sandığı,
3 Adet Mühendis Sandığı (Bugünden sonra ekstra bir anahtar görevi gelmezse günlük 1 den fazla mühendis sandığı kazanma şansı olmayacak)
1 adet Tazı Koleksiyon Öğesi,
1 adet Anahtar

Bakalım yarın neler getirecek göreceğiz...

Kullanıcı avatarı
Sharp1903
Özel Üye
WoTName: Sharp1903
BEĞENİLEN 1 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen Sharp1903 » 30 Eyl 2020 16:30

Ben dün gece etkinliği bitirdim. Tek oynadığımda genelde hep iyi takımlara düştüm, onun dışında zaten klandan arkadaşlar ile oynadık ve haritalar da genelde redshire ve balıkçı koyu geldi. Diğer haritaya göre burada WT'yi yenmek daha kolay. Ben zaten 3000 tahvil için oynadım. Eğer hep kötü takımlar denk gelseydi devam eder miydim orası muamma. 

Onun dışında, WG bu sefer yılbaşından önce yine kutularla yolunu bulmuş. Alan olduktan sonra bize laf demek düşmez :) 

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 30 Eyl 2020 19:38

Etkinliği bitirdim derken aga koleksiyonları tamamladın mı ? Bitirdiysen nasıl bitirdin onu merak ettim. Zira düne kadar toplamda en fazla 10 tane mühendis sandığı kazanılabiliyordu. Tabii ekstradan kutu satın alıp Anahtar almadıysan. Eğer ekstra anahtar almadıysan, mühendis kutularından 10 da 10 mühendis öğesi çıkartmış olman lazım. Ben kutuları açmadım hiç duruyorlar bakalım, bilmiyorum nasıl çıkıyor.

WT yi yenmeye gelince. Aslında 5 tane aklı başında oyuncuyla WT yi yenmek çok kolay. Ama işte bazen öyle takımlar geliyor ki, adamlar kafadan WT auf u açıp, 50 50 atış yaparak onun canını eksiltmeye çalışıyorlar. Hatta çoğu zaman daha 5. bölgeyi açmadan takımdaki 2 oyuncunun can hakları sıfırlanmış oluyor. Hele bir de oyunun başında hiçbir yere gitmeyip, bir tepenin üstüne çıkıp, oradan sağa sola boş boş atış yapanlar var ki hiç sorma :)

Kullanıcı avatarı
Sharp1903
Özel Üye
WoTName: Sharp1903
BEĞENİLEN 1 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen Sharp1903 » 30 Eyl 2020 20:46

l3oomerangg yazdı:
30 Eyl 2020 19:38
Etkinliği bitirdim derken aga koleksiyonları tamamladın mı ? Bitirdiysen nasıl bitirdin onu merak ettim. Zira düne kadar toplamda en fazla 10 tane mühendis sandığı kazanılabiliyordu. Tabii ekstradan kutu satın alıp Anahtar almadıysan. Eğer ekstra anahtar almadıysan, mühendis kutularından 10 da 10 mühendis öğesi çıkartmış olman lazım. Ben kutuları açmadım hiç duruyorlar bakalım, bilmiyorum nasıl çıkıyor.

WT yi yenmeye gelince. Aslında 5 tane aklı başında oyuncuyla WT yi yenmek çok kolay. Ama işte bazen öyle takımlar geliyor ki, adamlar kafadan WT auf u açıp, 50 50 atış yaparak onun canını eksiltmeye çalışıyorlar. Hatta çoğu zaman daha 5. bölgeyi açmadan takımdaki 2 oyuncunun can hakları sıfırlanmış oluyor. Hele bir de oyunun başında hiçbir yere gitmeyip, bir tepenin üstüne çıkıp, oradan sağa sola boş boş atış yapanlar var ki hiç sorma :)

Yok hiç kutu falan almadım. Ama sandıklardan koleksiyon çıkana kadar hep kredi ile açmaya devam ettim. 1-1,5 milyon kredi gitti :) 

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 30 Eyl 2020 20:49

Toplam 10 kutu mu vardı ? 10 kutunun hepsinde tekrar açarak gene koleksiyon öğesi yakaladıysan bravo. Aslında bende yapacaktım ama 2-3 taneyi ancak tuttururum diye denemedim :) 3000 tahvile 1-1,5m kredi birşey değil. Yanılmıyorsam ekstra anahtarlar veya anahtarlar için görevler vermezlerse toplamda en fazla 22 mühendis sandığı toplanabiliyor zaten. O da tabii bütün WT auf ile oynadığnı maçları kazanırsan.

Bugün 10 savaş yaptıysam sadece ilkini kazandım yaklaşık 3 saatte. Resmen rezalet akıyor maçlarda. Mal takımlar, mal müfrezeler. Çok sinir bozucu...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 01 Eki 2020 00:28

Valla @Sharp1903 sana güvenip bende sandıkları erkenden açayım dedim :)

10 Sandık vardı. 7 sinden ilk seferde koleksiyon öğesi çıktı. 2 sini bir kez tekrar açtım ve koleksiyon öğesi çıkarttım. Bir tanesinde ise 2 kere yeniden açtım, çıkmayınca bıraktım. Mühendis öğeleri zorlar diyordum ama sadece 250k kredi harcayıp 9 tanesini çıkardım bile. Sonuncu için kredi harcamaya gerek yok artık. Tazı Sandıkları zaten kolay toplanıyor ve görevlerden de öğeler geliyor. Kısacası benim tahvil için acelem yok, sonuçta alıcam kenarda duracak. Ama en azından tahvil olayını fazla zorlamamışlar onu anladık.

Özel Sandık olayı ise tamamen fiyasko şu an. 3. gün sonunda bir kere bile E220 ye denk gelmedik ki bir de kazanma faslı var. Ancak Twitch yayınından birşeyler çıkarsa ona bakıcaz.

Gelen anahtarla bir tane daha mühendis sandığı kazandım ve onu da açtım. Tekrar açmaya gerek olmadan koleksiyon tamamlandı.

Mühendis Koleksiyonları için maliyet sadece 250k kredi oldu ki Tazı Sandıklarına artık hiç kredi harcamam. Aslında 150k kredi maliyette de kalırdı. Zira 2. kez açtığım ve 50+100k harcadığım sandığı daha fazla zorlamadım ve boşa gitti ikinciyi açmak istemiyordum aslında. 11 Sandıkta 250k kredi maliyetle tamamlandı ki beklediğimden çok kolay oldu.

Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
Sharp1903 (01 Eki 2020 02:23)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 01 Eki 2020 07:52

3. Günün Raporu

13 Adet Tazı Sandığı,
1 Adet Mühendis Sandığı
1 Adet Tazı Koleksiyon Öğesi,
5 Adet Anahtar (4 adet koleksiyonlardan geldi)

Şimdiye kadar topladığım 11 Mühendis Sandığını açtım ve Mühendis Koleksiyonunu tamamladım, raporunu yukarıda yazdım.

Ayrıca topladığım 33 tane Tazı Sandığını'da açtım. Bir tanesi hariç hiçbirinde tekrar aç yapmadım ve 14 tane Tazı Koleksiyon Öğesi geldi. Tazı koleksiyonu tamamlama da 3 tane öğe kaldı ki muhtemelen yarın koleksiyonu tamamlarım.

Etkinliğin bitmesine 9 gün daha var. Muhtemelen WT auf E 220 ile karşılaşma şerefine nail olamayacağız bu gidişle, o yüzden onu saldım. Ama kimseden de beleş Özel Sandık kazandığına dair bir yazı görmedim. Hadi ben karşılaşmadım da başkası da mı karşılaşmadı hiç :)

Kalan 9 günde bol bol Tazı Sandığı toplamayı düşünüyorum. Günde 15 tane toplasam 9 günde 135 tane yapar. Bunlardan da güzel bir gelir elde edilir :)

33 tane Tazı Sandığından 3 gün Wot Premium çıktı, 1 tane de Koleksiyondan geldi, tankların hepsi elimde mevcut olduğunda 10 günde Tank Rewards'tan geldi. Direk 2 haftalık Wot Premium cepte bakalım... Tazı sandıkları bu ortalama ile Wot Premium çıkarsa 135 tane toplasam 12 gün Wot Premium daha yapar... Hadi bakalım hayırlısı...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 01 Eki 2020 19:51

Bende koleksiyonları tamamladım. Toplam 11 Mühendis Sandığı (3 sandıkta 250k kredi yeniden açma) ve 36 Tazı Sandığı (1 sandıkta 75k kredi yeniden açma) açarak ve tüm koleksiyonu tamamlamış oldum. 4. gün olması itibariyle Tazı Öğelerinin sadece 4 tanesi görevlerden geldi. Geri kalanın tamamı sandıklardan çıkartıldı ki 325k maliyetle 3000 Tahvil almış olduk. Özel Sandık falan alabileceğimiz yok bari 3000 Tahvil ile teselli bulalım :)

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 02 Eki 2020 01:19

Konu beleş özel sandık kazananlardı ama beleş sandıklar dışında herşeyi paylaştık valla. Zira beleş sandık gelmiyor :) Neyse...

4. Günün Raporu

14 Adet Tazı Sandığı,
4 Adet Mühendis Sandığı,
1 Adet Anahtar

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 03 Eki 2020 00:35

Koleksiyonlar tamamlanınca kipin hiçbir cazibesi kalmadı. Tek cazibesi E 220 ile karşılaşmak olabilirdi ama o da olmayacak gibi. Yani göstermelik birşeyler var ortada ama kimsede birşey yok. Beleşe de özel sandık verdik mi verdik diye konmuş. Twitch yayınında adamlar anahtar dağıtıyorlar. Hayır anahtarı ne yapacam bir tarafıma mı sokacam. Ayrıca yayın açıyorlar T55 ile oynuyor yayıncılar. Resmen komedi.

Savaşlara gelince WT auf E 110 u alt etmek aslında çok basit ama şunu gördüm ki, dünya üzerinde beyin yerine saksı taşıyan çok insan varmış. Ayrıca sandıklardan koleksiyon tamamlanmadan önce güzel ödüller çıkarken, şu an tamamen fos şeyler çıkıyor, o bakımdan da hiçbir cazibesi yok. Kaybeden ekipte birinci olanlara da sandık verilmeliydi kanımca. Zira o kadar botun arasında elinden geleni yapıpta kaybedince ve bu arka arkaya olunca insanın kipi oynayası kalmıyor.

5. Günün Raporu

12 Adet Tazı Sandığı,
3 Adet Anahtar