Twitch Prime Maeve Paketi Rezilliği Hakkında

Kullanıcı avatarı
MrSharp
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: HerrScharf
BEĞENİLEN 3 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen MrSharp » 08 Kas 2020 08:10

1 haftadan fazladır yayın yapmıyor ve oyuna girmiyorum iyice tadım kaçtı bu oyuna karşı. Giriyorum foruma bakıyorum insanlar birbirine salça olmuşlar. Konunun içi boşalmış.Bu süre zarfında da hala düzgün bir açıklama yapılmamış. Yazık gerçekten. Bu kadar vizyonsuzluk görmedim ben.Nasıl bir firmaya denk geldik böyle.Bu kadar güzel bir oyun yapıp dünya üzerinde bu kadar oyuncu çekip ondan sonra bir oyunu bu kadar bozmaları daha sonrasında 8 liranın peşine düşmeleri falan çok enteresan...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 08 Kas 2020 17:27

MrSharp yazdı:
08 Kas 2020 08:10
1 haftadan fazladır yayın yapmıyor ve oyuna girmiyorum iyice tadım kaçtı bu oyuna karşı. Giriyorum foruma bakıyorum insanlar birbirine salça olmuşlar. Konunun içi boşalmış.Bu süre zarfında da hala düzgün bir açıklama yapılmamış. Yazık gerçekten. Bu kadar vizyonsuzluk görmedim ben.Nasıl bir firmaya denk geldik böyle.Bu kadar güzel bir oyun yapıp dünya üzerinde bu kadar oyuncu çekip ondan sonra bir oyunu bu kadar bozmaları daha sonrasında 8 liranın peşine düşmeleri falan çok enteresan...

Bu konu gerçekten şaşılacak bir duruma geldi. Topluluk Yöneticisi susuyor, bu da olayın WarGaming kaynaklı olduğuna dair şüpheleri daha da artırıyor. Susarak olayı kapatmaya çalışıyorlar, yani aslında olayın failinin kendileri olduğunu bir nevi kabul ediyorlar. Ama muallakta bırakarak toplu tepki almamayı umuyorlar.

Topluluk olarak bir tepki verilmediği sürece ben oyunuma devam ederim. Bugüne kadar daha birçok haksızlık yapıldı WarGaming tarafından. Ben ortalığı ayağa kaldırdım, veryansın ettim ama kimse yanımda olmadı. Bu haksızlıklar bundan sonra da devam edicek. Topluluk olarak bir tepki verilseydi eğer, bu tepkiye destek olurdum her türlü. Ama burada acı bir gerçek var ki, topluluk olarak tepki verecek kapasite bizde maalesef yok. WarGaming hakkındaki eleştirileri WarGaming'in kendi forumunda yapmaya çalışıyoruz. Çoğu mesaj saçma sapan sebeplerle editleniyor, siliniyor, hatta arada banlananlar oluyor kimse görmüyor.

Şimdi ben şu yazıyı resmi forumda yazsam, yazının yarısı "mesnetsiz itham" bahanesiyle silinecek :)

Artık WarGaming'in bu abukluklarına alıştım, ne diyeyim.

Kullanıcı avatarı
MrSharp
WoTName: HerrScharf
BEĞENİLEN 3 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen MrSharp » 08 Kas 2020 18:05

Toplu olarak bir şey yapalım desek evet tepki alabiliriz. Zaten Türk Topluluğun yarısı Twitch v.s kullanmıyor ve bu paket olayından habersizlerdir. Onlarda "banane kardeşim" şeklinde tepki verebilirler. Benim bu topluluktan hiç bir zaman umudum olmadı zaten. Yayınlarda hep oyuncunun yanında oldum bir sürü şeye sitem ettim v.s sonunda kötü olan ve küfür yiyen hep ben oldum. Yazık ediyoruz kendimize.
Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
l3oomerangg (08 Kas 2020 18:58)