3B Skin : WZ-111 Qilin

Kozmetik Öğeler ile İlgili Konular
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

3B Skin : WZ-111 Qilin

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 Haz 2020 20:31

Image

World of Tanks Çin sunucusunda WZ-111-5A'nın yeni bir modeli görücüye çıkmaya hazırlanıyor WZ-111 Qilin. Aslına bakarsanız bu tankın donanım olarak WZ-111-5A'dan hiçbir farkı olmayacak olsa da, teknik parametreleri daha da iyileştirilmiş olarak sunulacak. Bu konuda bu parametrik değerlere girmeyeceğim. Bizi ilgilendiren kısmı daha çok bu tankla beraber sunulacak olan 3B Stili. WZ-111 QL için hazırlanan 3B Stil Altın Kaplama bir Ejderha figürü ile beraber geliyor. Hemde öyle böyle değil, atış yaptığınız zaman ejderha figürüne sahip namludan çıkan ama sanki bir ejderhanın ağzından çıkıyormuşcasına güzel bir alev efekti de cabası...

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Image
ImageImageImageImageImageImageImageImage

EFEKTLERİN GÖRÜNÜMÜ

ImageImage

Ama üzülmeyin sizde garajınızdaki WZ-111-5A yı aynı WZ-111 QL gibi giydirebileceksiniz. Her ne kadar tüm oyuncularda görünmeyecek olsa da, bu tankla oynarken sizi daha iyi motive edecek ve size bir hava katacak. Bu 3B Skin ile çekeceğiniz videoları izleyenler hayran kalacak emin olabilirsiniz...

KURULUM NOTLARI
  • Öncelikle garajınızdaki WZ-111-5A tankınızın üzerindeki tüm özelleştirme öğelerini (stil, amblem, çıkartma, kamuflaj, yazı, vs...) kaldırın.

• Oyunu kapatın ve indirdiğiniz WoTTurk_111QL.wotmod dosyasını oyununuzun kurulu olduğu dizinde mods klasörünün altındaki güncel sürümünüzü simgeleyen klasörün içerisine atınız. Örneğin; D:\Games\World_of_Tanks\mods\1.9.1.0\

• Oyunu tekrar başlatın ve WZ-111-5A için yeni 3B Skininizin tadını çıkarın.

ÖNEMLİ HUSUSLAR

Bu tarz skinler;
  • Tankın hiçbir teknik parametresinde olumlu veya olumsuz değişiklik yapmaz. Ekstra bir zırh sağlamaz.

• Ejderha Alevi efektleri eğer görünmüyorsa, oyun grafik ayarlarınızdan "Ek Efekt Kalitesi" ayarınızın değerini yükseltin.

• Sadece size ve skinin kurulu olduğu oyunculara gözükürler. Diğer oyuncuların hepsi tankınızı normal olarak görecektir. Ayrıca aynı tankı kullanan diğer oyuncularda da bu skin kurulu olmasa dahi bu skini göreceksiniz.

• Daha önce oynanmış oyunların replay kayıtlarını izlerken de, tankın görünümü bu yeni versiyonuyla gözükecektir. Eğer dosyayı silerseniz, replay kayıtlarınızı normal tank modellemesi ile görebilirsiniz.

• Herhangi yeni güncellemede ilgili dosyayı güncel sürümün olduğu klasöre taşımanız gerekir.

KAYNAK : Tüm bu skin dosyaları ve ekran görüntüleri WotExpress sitesinden alınmıştır. Tarafımdan sadece bir iki ufak düzeltme yapılmıştır.

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

NoVs54
WoTName: NoVs54

Mesaj gönderen NoVs54 » 16 Haz 2020 20:41

Dehşetül vahşettt  :o

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora

Mesaj gönderen Bagora » 16 Haz 2020 21:07

Gördüğüm en iyi skinlerden biri olabilir ayrıca sıkı bi wz hayranı olmamda bu skine hayran olma katsayımı artırdı
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 Haz 2020 23:05

NoVs54 yazdı:
16 Haz 2020 20:41
Dehşetül vahşettt  :o

Dehşet-ül Vahşet-ül Vahim hemde :)

Bagora yazdı:
16 Haz 2020 21:07
Gördüğüm en iyi skinlerden biri olabilir ayrıca sıkı bi wz hayranı olmamda bu skine hayran olma katsayımı artırdı

Ben cadılar bayramındaki Leopard 1 skinini de sevmiştim. Bakalım onlar da eğer bu oyun versiyonunda sorun yaratmazsa onları da eklerim.

Ben bu skini kurdum ama eğitim odasında deneyebildim sadece, tankla hiç maç atmadığım için donanım falan takmadıydım hiç. Bir ara donanım takıp oynayacam. Bir de X seviye maçlarda hiç karşıma gelmiyor bu tank nedense... Bir de en iyi X seviye ağır tanklardan diyorlar bu tank için :) 4-5 maça girdim X seviye, 1 tane karşıma çıkmaz mı ya :)
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...