Yeni donanım sistemi hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var

Oynanış, Oyun Mekanikleri ve Diğer Tüm World of Tanks İçeriği İle İlgili Merak Ettiklerinizi, Öğrenmek İstediklerinizi Bu Bölümde Sorabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Bagora
BEĞENİLEN 0

Yeni donanım sistemi hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var

Mesaj gönderen Bagora » 04 Ağu 2020 22:36

Wg nin makalelerini okudugum zaman kafam iyice karışıyor , bi çok bilgiyi teyit etmek için birde ingilizce okumam gerekiyor bu da beni çok ugraştırıyor zaten son zamanlarda oyuna pek vakit ayıramıyorum günde en fazla 30-40 dk girebiliyorum o süreyide makaleyi çözmeye harcıyamam o sebeple bu konu hakkında bilgisi olanlar buraya bişeyler yazarsa hem ben hemde benim gibi bir çok oyuncuya yardımcı olmuş olurlar :)
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 04 Ağu 2020 22:56

Aga sen en baştan Donanım 2.0'ı sormuşsun :) Ben şimdi onun detaylarını buraya yazmaya kalkarsam Ağrı'ya kadar yol olur. Kafana takılanları sor söylim ama sakın o innocent şeytanına uyupta indirimsiz donanım satın alma.

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Bagora » 05 Ağu 2020 00:51

l3oomerangg yazdı:
04 Ağu 2020 22:56
Aga sen en baştan Donanım 2.0'ı sormuşsun :) Ben şimdi onun detaylarını buraya yazmaya kalkarsam Ağrı'ya kadar yol olur. Kafana takılanları sor söylim ama sakın o innocent şeytanına uyupta indirimsiz donanım satın alma.

Peki o zaman abi şöyle sorayım bu yeni donanımlardan kar etmek ve ya en az zarar etmek için ne yapmalıyım , innonun hatası nerde (yani onun yazdıklarının neresi yanlış ) kısaca açıklarsan sevinirim :)
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 05 Ağu 2020 20:28

Vazgectim arkadas bu konuyla alakali cevap vermekten vazgectim.

Sabah tam cevap yaziyorum, cocuk ateslendi acil hastaneye gittik, ogleye hastaneden ciktik, geldim yattim uyudum.

Neyse aksam kalktim, yazdim yazdim tam gondericem elektrik kesildl hepsi uctu. Bitti mi bitmedi.

10 dakika sonra elektrik geldi bilgisayari actim, konuya tam yazmaya basladim, gene elektrik kesildi. Bitti sanmayin hala bitmedi.

Yarim saat sonra tekrar elektrik geldi, ben o sinirle kisa da olsa birsey yazayim dedim, konuya girdim. Bir kelime yazdim yazmadim gene elektrik kesildi.

Su an elektrik yok bu mesaji da telden yaziyorum. Bu konu cenabet arkadas, yazmiyom bisi 😀

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 4 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 10 Ağu 2020 21:29

Kısaca şöyle: Yeni itemler var eski itemlerin birleştirilmiş halleri var. 6 seviyeden sonra orta tanklara hareket, ağırlara hayatta kalma, hafiflere görüş/kamo, avcı/kmt lere ise ateşgücü itemi taktığında bonus alacağın en soldaki bir haznen bulunuyor. Buraya belirtilen yani işaretiğini gördüğün doğru sınıf itemi koyarsan gördüğün iekilde bonus alırsın. Fakat takmadan da devam edilebilir. Ağır ve medlerin çoğu eski itemleriyle oyuna devam edebilir ama daha durumsal tanklara mesela götü kocaman type 5 e yeni kaplamadan koyup hem mürettebatı koruyup hem az topçu hasarı yemek mantıklı olabilir. Onun dışında her 10. sınıf topçu eskiden takacak yeterince item bulamıyordu. Şimdi ise gelişmiş yöneltme sistemiyle her topçu bir tık daha güçlü ve daha kanser olmuş durumda. Seçeceğin itemlere bakarken de ya bir tankı herşeyde iyi yapmaya çalışacaksın ya da neyi iyiyse onu tamamen arttırmaya çalışacaksın. Örneğin artık hafif tanklardan top sürgüsünü söktüm yetine egzoz takarak kamosunu arttırdığım ve çimlerin içini görme itemiyle komboladıklarım oldu. Sonuçta bir hafif tankın tüm DPM sini sergilemesi için aynı zamanda hayatta kalmaya yani görünmemeye ihtiyacı var. Bir yandan da niş seçimler yapılabilir örneğin fv4005i eski geri hızına geri getirmek istersen turboşarj takabilirsin veya nası olsa kocaman olan tank her seferinde spot yiyecek bari gördüklerinde 1.5 sn azalsın diyip 1.5 sn spotlanma süresini düşüren itemi takabilirsin tabi hedef küçültme itemi de var o da cabası. Birbirine yakın sonuç doğuran birkaç item kombosu yapmak mümkü artık fakat bence yapılan item sıralamasının karşına gelecek her mapta ortalama şekilde iyi çalışması genel anlamda daha yararlı olacaktır. Yani çim arkası gösteren iteme her seferinde ihtiyacın olmayabilir bu yüzden ebr ye sadece genel gizlilik için egzoz takmayı düşünebilirsin gibi gibi gib... Al sana özet...

Kullanıcı avatarı
CCCommander
WoTName: CCCommander
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen CCCommander » 11 Ağu 2020 09:00

Başarılı bir özet olmuş, teşekkürler.

"sakın o innocent şeytanına uyupta indirimsiz donanım satın alma."
Bu noktayı anlamadım?

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 11 Ağu 2020 13:27

CCCommander yazdı:
11 Ağu 2020 09:00
Başarılı bir özet olmuş, teşekkürler.

"sakın o innocent şeytanına uyupta indirimsiz donanım satın alma."
Bu noktayı anlamadım?

O resmi forumdaki bir konu ile alakalıydı. Linki bu Ama innocent sonradan bazı şeyleri değiştirdi, yanlış yazmış.