World of Tanks • Savaş Yolculuğu 2020

Oyunla İlgili Tartışmalar
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 22 MESAJ

World of Tanks • Savaş Yolculuğu 2020

Mesaj gönderen l3oomerangg » 05 Oca 2021 16:20

WarGaming 2020 senesi içerisindeki World of Tanks aktiviteniz hakkında güzel bir site hazırlamış.
İstatistiksel ve görsel olarak çok daha güzel birşeyler hazırlanabileceğini düşünsemde bu da iyidir diyorum.

Sizde 2020 içerisindeki aktivitenize bakmak istiyorsanız bu linke göz atabilirsiniz https://2020.battlejourney.com/tr
Ayrıca istatistiklerinizi Poster olarak veya tek tek çıkartmalar olarak satın alabiliyorsunuz.
Türkiye'ye gönderim var mı denemediğim için birşey diyemeyeceğim ama ben kendi posterimi ve çıkartmalarımı kendim basabilirim o bakımdan sıkıntı yok.

Benim kendi istatistiklerime bir göz atarsak;

Image

2020 Yılında Yapılan Savaş Sayısı : 5413

Bu Savaşlarda Kazanılan Ustalık Brövesi Sayısı : 2343 (%43,28)

Katedilen Mesafe : 8226Km

En Çok Savaş Yapılan Tank : Progetto M35 Mod 46

En Çok Tankı İle Savaş Yapılan Ulus : İngiltere

En Çok Tercih Edilen Tank Türü : Orta Tanklar

2020 Yılının En İyi Savaşı : 26 Eylül 2020 • Hayalet Şehir • 7 Kill • 5105 Hasar Muhtemelen en fazla deneyim kazanılan savaşı koymuştur.
Bu arada baktım bu savaşı Char Futur 4 ile oynamışım.
İstatistiklere bakınca öyle ahım şahım bir savaş gibi gözükmüyor.

2020 Yılındaki Zafer Oranı : %57

Sizinkileri de görelim arkadaşlar, bunun için bu siteden PDF dosyanızı JPG ye çevirip, kaydettiğiniz JPG dosyasını da bu siteye yükleyerek burada paylaşabilirsiniz...