Düzeltilmesi Gereken WoT Saçmalıkları Vol. 1

Oyunla İlgili Resmi Olmayan Haberler ve Tartışmalar
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Düzeltilmesi Gereken WoT Saçmalıkları Vol. 1

Mesaj gönderen l3oomerangg » 12 Eyl 2020 23:03

Volume 1 : Kiralık bir tankın ödül listesinde gözükmemesi ve çıkartılmadan alınamaması !Image

World of Tanks zaman zaman bonus kodlar vasıtasıyla veya etkinlikler vasıtasıyla kiralık tanklar veriyor malum. Bazen istemesekte gelen bu kiralık tankları, ben genelde mürettebatları için alıyorum, fakat oynamıyorum. Bu tankların kiralık olmasının amacı, oyuncunun bu tankla oynaması ve beğenirse satın alması. Zaten tankın kiralık savaş veya gün süresi varsa bile sağ tıklayıp tankı satın alabiliyorsunuz, en azından bende satın alma kısmı aktif. Fakat bu tankları herhangibir etkinlik ödülü vs... olduğunda kiralık süresi dolmadan ve garajınızdan çıkartmadan alamıyorsunuz.

Örnek vermem gerekirse Üye Kazandırma Programından tamamlanmış slotlarım var ve ödüllerini almadım. Fakat ödül seçeneği kısmında kiralık olan tanklar gözükmüyor, dolayısı ile bu tankları alamıyorsunuz. Burada iki tane garip durum var. Kiralık oynama hakkı bulunan bir tankı, kiralık haklarını bitirmeden garajınızdan çıkartamıyorsunuz. Yani tankla 10 savaşlık kiralık hakkınız var ise, o 10 savaşı yapmanız gerek. İkincisi ise, kiralık süresi veya hakkı dolmuş bir tankı garajınızdan çıkartmadan ödül listesinde göremiyor ve alamıyorsunuz.

Zaten alma hakkım olan bir tankı alabilmek için o 10 tane savaşı oynamamız gerekiyor. Bunun içinde üzerine donanımlar vs... takıyoruz, daha sonra da savaşlarımızı oynuyoruz. Fakat olay burada bitmiyor. Tankı hala ödül listenizde görebilmeniz için tankı garajdan çıkartmanız gerekiyor. Peki tankı garajımızdan da çıkartalım ama o da ne, taktığımız donanımları sökmemiz veya satmamız gerekiyor. Yani 3 donanım takmışsak, 3 tane sökme kiti veya 30 altın harcamamız gerek. Veya bu donanımları yarı fiyatına satarak zarar etmemiz gerek.

Peki neden böyle birşeye gerek var ? Siz çözebildiniz mi ?