Üye Kazandırma Programı 3. Dönem Bitiyor !

Diğer World of Tanks Kategorilerine Uymayan Konular
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 5 MESAJ

Üye Kazandırma Programı 3. Dönem Bitiyor !

Mesaj gönderen l3oomerangg » 12 May 2020 15:20

Image
Üye Kazandırma Programının 3. Döneminin bitmesine sadece 10 gün kaldı. Bu bağlamda WG eğer yeni sezonda bir takım kural değişikliklerine gitmezse, mevcut kurallar ışığında bir takım tüyolar vermek istiyorum. Tabii gene de yeni dönem için kısa süre içinde yapılması beklenen resmi açıklamayı takip etmeyi de unutmayın. Kurallarda yapılacak bir takım değişiklikler aşağıda vereceğim tüyoların bir kısmını geçersiz kılabilir.

Konuya dönersek;

Halihazırdaki anlaşmalarınızı tamamlamak için acele etmenize gerek yok. Zira mevcut anlaşmalarınızın gelişimi bir sonraki sezonda da devam ediyor. Fakat eğer boşta slotlarınız var ise bir şekilde doldurmaya çalışın derim. Unutmayın her slot 1 adet VIII seviye premium tank demek. Eğer yeni üye bulmakta zorlanıyorsanız, bu slotları bir yan hesap açarak onunla doldurun. Zira unutmayın ki yeni dönem başladığı zaman kullanılmamış slotlar siliniyor. Benim şu an 1. dönemden ve 2. dönemden birer tane olmak üzere tamamlanmamış 2 tane anlaşmam var.

Eğer tamamladığınız ama henüz ödül tankını almadığınız anlaşmalarınız var ise; onların ödül tankını almak içinde acele etmeyin. Unutmayın yeni dönemde hem komutan, hem yeni üyeler için birer tane yeni tank listeye eklenecek. Şu an 2 tane tamamlanmış ama ödülünü almadığım anlaşmam var. Yeni dönemde eklenecek tanka göre seçimimi yapacağım.

Ayrıca ödül olarak seçtiğiniz tankları, takas döneminde takasta kullandıktan sonra; tekrar Üye Kazandırma Programı'ndan alma şansınız olacağını da hatırlatayım.

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 7 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 12 May 2020 21:50

Şu yeni gelecek ve kalkacan tankların bilgisi gelse de ona göre şekillendirsem seçimlerimi.