Yaşasın özgürlük!

Diğer World of Tanks Kategorilerine Uymayan Konular
zedx
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: zedx
BEĞENİLEN 0

Yaşasın özgürlük!

Mesaj gönderen zedx » 20 Oca 2020 15:50

Selam cemaat. Hazır bizim faşist moderasyonumuz bana 1 yıllık ban çakmışken buraya bir şans vermenin zamanının geldiğini düşündüm. Hadi bakalım rasgele.  👊

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 5 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 20 Oca 2020 17:06

Geçmiş olsun aga. Allah kurtarsın diyeceğimde. Senin 1 senelik ban yiyeceğini tahmin etmezdim.

Şu an oradaki harekettliliği bulamayabilirsin ama daha özgür olacağımız kesin.

Kendi yağımızda kavruluyoruz bakalım...

Yalnız aga bize bir şans vermek için öteki taraftan ban yemen mi lazımdı :) Şimdi biz burayı hareketlendirmek için Spartiat'a veya Lantirn'e duacı mı olacaz yani :)

Bizim resmi foruma rakip olmak gibi bir amacımız yok. Seni kim banladı bilemiyorum ama ben resmi forumda Spartiat777'nin moderasyonundan oldukça memnunum. Bence güzel götürüyor ve diğer oyuncularla iletişimi de gayet sağlıklı düzeyde.

Moderasyon Notu :) : Başlık bir müddet burada dursun, daha sonra Tanışma & Kutlama bölümüne taşınacak !

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 7 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 20 Oca 2020 17:30

buranın moderasyonu da çok yayvan be abi admine bi moruk diyorum banlamıyolar

zedx
WoTName: zedx
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen zedx » 21 Oca 2020 02:57

Burada samimiyet var, orada samimiyetsizlik. Valla ben Spartiat'ı da sevmiyorum, Bantirn'i de. Banlayan Spartiat'tı. Banlamalarından ziyade benim canımı sıkan ölümüne WG avukatlığı yapıyor olmaları. Gelen gideni aratıyor her zaman. Önceki ekip hiç bunlar gibi yüzgöz olmuyordu en azından.

Forum kültürü biraz düşüşte ama oradan ban yiyen buraya gelecektir tanındıkça. Sosyal medya ayağını da geniş tutman kafi başkan.. 

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 5 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 21 Oca 2020 03:15

Açıkçası herkes düşüncesinde özgür. Ben şahsen yukarıda dediğim gibi Spartiat777'nin moderatörlüğünü çok yapıcı buluyorum. İnsanları yüz yüze tanımıyoruz, sonuçta belki de adamların gerçek düşünceleridir bunlar. Herkes bizimle aynı fikirde olacak diye birşey yokki. Onlarda bizim düşüncelerimizi belki çok yanlış buluyorlar. Birbirine zıt düşüncelerin olması her zaman iyidir. Boşver bunlar derin konular çok da umursamıyorum.

Valla ben açıkçası oradan ban yiyenlerin buraya doluşmasını istemem, üzerine alınma sakın, seni severim. Önemli olan oradan ban yediği için değil, buradaki ortamı sevdiği için gelenlerdir. Yoksa öteki zoraki misafirlik olur.

Sosyal medya olayına gelince, maalesef sosyal medya tabir edilen mecralar hiç sevdiğim mecralar değil. (İşin aslı bu forumda bir sosyal medya, ama kastettiğim Facebook, Twitter, Instagram gibi alanlar) Şu an için sosyal medyada reklam yapma peşinde değilim. Daha google ayarlaması bile yapmadım foruma. Zira öncelik kaliteli içeriğin ve forum ekibinin oturmasındadır.

Bir ayı geçti ben forumu açalı, birkaç arkadaşı özel olarak davet ettim. Çoğu bir baktı ve gitti. Bazı arkadaşlar sağolsun, arada uğrayıp bir iki mesaj atıyorlar. Doğrudur içerik yok fazla, tartışılacak fazla konu da yok, üye sayısı da az. Bir mesaj attığın zaman anında bir etkileşim almıyorsun. Ama bunların artması için bir ekip gerekli. Birileri konu açıcak, birileri soru soracak vs...

Herkes armut pişsin, piştikten sonra bakarız derse burası böyle kalır gider. Hep dedim tek başıma hiçbir zaman bir yerlere gelmez bu forum. Kendi sıkıntılarımı bıraktım forumla uğraşıyorum. Belki de devamı gelmeyecek bilemiyorum. Belki 1 ay sonra internetim kesilecek bir daha giremeyeceğim uzunca bir süre. Ne olacağını bilmesemde ben elimden geleni yaparak bir ortam oluşturmaya çalışıyorum. Buradan ileride ne alacağınız veya almak istediğiniz size kalmış.

Benim en büyük sorunum, bir konu açacağım zaman öyle hemen 2 dakikada yarım yamalak birşeyler karalayayım açayım tarzında bir yapım olmaması. Bazen çok basit görünen bir konu için iki gün uğraştığım oluyor. Sonra bakıyorum tek bir kişi mesaj atmamış konuya. Eee hal böyle olunca insanın hevesi kaçıyor tabi :)

Ama gene de 1 ay gibi bir sürede forumun geldiği duruma baktığımda bayağı bir yol katettiğimi düşünüyorum. O yüzden hala umudum var.

En azından forum altyapısı bir nebze oturdu ama işin o kısmı başlı başına bir sorun aslında. Daha yapılacak çok şey var ama içerik mi ekleyeyim, yoksa forum altyapısı ile mi ilgileneyim arada kalıyorum bazen :)

Belli olmaz belki de 1 sene sonra çok farklı bir yerde olacak bu forum, bakalım göreceğiz...

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...