Ulan bu mallığı bir tek bizim oyuncular yapıyor

Diğer World of Tanks Kategorilerine Uymayan Konular
SupremeMaster
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 7 MESAJ
İletişim:

Ulan bu mallığı bir tek bizim oyuncular yapıyor

Mesaj gönderen SupremeMaster » 14 Oca 2020 04:02

Normal forumda da yazdım buraya da yazacağım şu low tier oyunlara girince mapa tıklayıp KMT yazan veya KMT is here yazan andavalları anlamıyorum. Ya bu insanlar gıt ya da ben bu insanlarla aynı ülkedeki okullara gitmiyorum. Bir insan kendi dilindeki kısaltmayı nasıl diğer ülkelere mensup oyunculara bilgi olarak vermeye çalışır veya bunu yazarken düşünerek mi yapıyor anlamıyorum. Ondan sonra da bu adama gidip oyun sonu mesaj atıyorum ve her seferinde ters tepiyor hatta KMTyi yabancılar da kullanıyor diyen bile çıkıyor. Bir de ülkemizde o kadar yabancı gevurumsu isimler markalar ve cartlar curtlar varken bu nasıl olabiliyor hiç anlam veremiyorum ve sinirlendim.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 5 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 14 Oca 2020 04:10

Boşuna sinir yapma. Benim gibi İngilizce bilmeyen birisi, normalde sıkça kullandığı bir kelimeyi orada konuşabilir farkında olmadan. Ben neden bilmiyorum ama oyunda KMT kelimesini kullanmam, her zaman arty derim ama KMT nin Türkçe kısaltma olduğunu çoktan unutmuş durumdayım. Açılımını da biliyordum aslında ama gerçekten şu an sorsan yüzüme açılımı ne diye, hatırlamıyorum. Dolayısı ile bu alışkanlığı farkında olmadan oyuna da yansıtmak gayette mümkün bence.

Birde burada gelipte İngilizce biliyorum havası da atıp adamı hasta etme...

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

SupremeMaster
Özel Üye
BEĞENİLEN 7 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 14 Oca 2020 04:13

Yav sıkıntı orada mı . Konuyu anlamadan gelip cevap veriyorsun. Daha çok sinirlendim şuan. Ulan ingilizce havası yapmak istesem size yabancı videolar atarım konu açarım . Burada sinirlendiğim şey hem bu adamların türkçe açılımı bile bile uluslararası ortamda  ekrana 10 kez pingleyerek tınk tınk tınk diyerek kullanması ardıandan bazılarının da ben uyardığım zaman gevurlarda kulanıyo gibi cevaplar vermesi. Lol oynadığım sıralarda da de nin ne zaman ayrı kullaınlıp kullanılmayacağı hakkında bebelerle kavga ederdim doğrusunu gösterdiğim halde karşısını savunurlardı hey gidi gey. Neyse orasına burasına koyayım yatıyorum ben.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 5 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 14 Oca 2020 04:17

Fazla sinirlenmeden yat hadi sen, hayırlı geceler :)

Ha bir de iyi uykular :)

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

SupremeMaster
Özel Üye
BEĞENİLEN 7 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 14 Oca 2020 16:41

Sana saldırırım yaşlı adam