prepaid kart kullanabileceğim market sitesi var mı?

Diğer Forum Kategorilerine Uymayan Konular
Sohbet & Geyik Hepsi Burada...
SupremeMaster
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: SupremeMaster
İletişim:

prepaid kart kullanabileceğim market sitesi var mı?

Mesaj gönderen SupremeMaster » 26 Haz 2020, 15:35

Anket doldurma vesayre yoluyla ara sıra küçük önödemeli visa kartlar kazanıyorum amazondur googleplaydir vs yerlerde geçiyor fakat ben market alışverişi yapmak istiyorum bu tarz bildiğiniz siteler var mıdır ?

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 26 Haz 2020, 16:07

Bunlar tüm kredi kartı ile alışveriş yaptıran sitelerde geçmiyor mu ? Ve ne kadarlık alışverişlerden bahsediyoruz mesela ?
Image

SupremeMaster
Özel Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 27 Haz 2020, 01:05

l3oomerangg yazdı:
26 Haz 2020, 16:07
Bunlar tüm kredi kartı ile alışveriş yaptıran sitelerde geçmiyor mu ? Ve ne kadarlık alışverişlerden bahsediyoruz mesela ?

21 dolarlık bi kartım var prepaiddigital sitesine ait cüzdanda duruyor. Amazondur steam oyun kodduur vs uluslararsı şeylerde geçtiği biliniyor fakat ben market alışveirşi yapmak istiyorum. İnternette pos cihazlarında mail order yöntemiyle yani posa kart nosu ve cvv girilerek işlem yapılabildiği hakkında video atılmış ama gittiğim marketlerde de böyle yapamyıruyz vs dediler.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 27 Haz 2020, 01:36

SupremeMaster yazdı:
27 Haz 2020, 01:05
l3oomerangg yazdı:
26 Haz 2020, 16:07

21 dolarlık bi kartım var prepaiddigital sitesine ait cüzdanda duruyor. Amazondur steam oyun kodduur vs uluslararsı şeylerde geçtiği biliniyor fakat ben market alışveirşi yapmak istiyorum. İnternette pos cihazlarında mail order yöntemiyle yani posa kart nosu ve cvv girilerek işlem yapılabildiği hakkında video atılmış ama gittiğim marketlerde de böyle yapamyıruyz vs dediler.

Bu prepaid kart olayından çok anlamıyorum ama genel olarak ben bir çok alışveriş sitesinde zaten kredi kartı bilgilerimi (kart üzerindeki isim, kart nosu, son kullanma tarihi ve cvv) girerek işlem yapıyorum. Yalnız yanlış hatırlamıyorsam bazıları otomatik 3D Secure işlemine tabi tutuyor, bazılarında ise isteğe bağlı oluyor. Eğer yukarıda yazdığım tüm bilgiler bu kart için girebiliyorsan, hemen her alışveriş sitesinden alışveriş yapabilmen lazım diye düşünüyorum.

Ama konuya tam vakıf olmadığım içinde daha tecrübeli arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur sanırım...
Image

SupremeMaster
Özel Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 27 Haz 2020, 01:37

Evet ben de 3d securesız sitelere yönelip denedim fakat onlar bile reddediyor..

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 27 Haz 2020, 01:45

SupremeMaster yazdı:
27 Haz 2020, 01:37
Evet ben de 3d securesız sitelere yönelip denedim fakat onlar bile reddediyor..

Bu bizdeki ininal kart sistemi gibi birşey sanırım...

https://www.ininal.com/ininal-kart/

Siteye bakıyorum bu kartlar her yerde geçiyor diyor, neyse ben bilemiyorum :) Yardımcı olamadığım için kusuruma bakma...
Image

SupremeMaster
Özel Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 27 Haz 2020, 19:02

İninal yine trde destekli, amazondan bi oyun kumandası bi de kablo aldım yapacak bi şey yok. Şu gevurlardaki market zincirlerinden walmart 7 eleven felan tr de de olsa acaip iyi olurdu ama neyse artık.

SupremeMaster
Özel Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 27 Haz 2020, 19:04

az paran olması hiç paran olmamasından daha kötü yav