Galatasaray - Fenerbahçe | 27.09.2020

Türkiye'den ve Dünyadan Spordaki Gelişmeler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 6 MESAJ

Galatasaray - Fenerbahçe | 27.09.2020

Mesaj gönderen l3oomerangg » 26 Eyl 2020 15:22

Image

GALATASARAYFENERBAHÇE

2020 - 2021 SEZONU
SÜPER LİG 3. HAFTA KARŞILAŞMASI

27.09.2020 PAZAR 19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU

ALİ PALABIYIK(Hakem)
SERKAN OLGUNCAN(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET CEM SATMAN(2. Yardımcı Hakem)
METE KALKAVAN(Dördüncü Hakem)

Büyük derbiye bir gün kaldı. Özellikle Pandemi ve dolayısı ile seyircisiz olması nedeniyle pek tadımızın tuzumuzun olmadığı bu günlerde, işin aslına bakarsanız derbide fazla ön plana çıkmadı. Geride kalan iki haftada Galatasaray daha hazır bir görünüm sunarken, Fenerbahçe'de ise bazı sıkıntıların olduğu aşikar. Fakat herkesin kabulleneceği üzere derbilerin havası farklı olur.

Galatasaray uzun süredir deplasmanda yenemediği rakibini geçen sene yenmeyi başarmıştı. Fenerbahçe'nin ise geçen senenin intikamını almaya ihtiyacı var. Baktığımız zaman psikolojik üstünlük Galatasaray'dan yana. Fakat bana göre kadro kalitesi olarak Fenerbahçe bir adım önde. Fenerbahçe Süper Lig'e yeni çıkan ve 73 ve 79. dakikalarda gördüğü kırmızı kartlarla 9 kişi kalan rakibine karşı pek bir varlık gösterememişti. Fakat bu maçın çok farklı olacağını düşünüyorum, zira karşısında tam kadro savunma yapan bir takım olmayacak.

Gönlüm tabii ki takımım Fenerbahçe'nin kazanmasından yana ama ne olacağını yarın hep beraber göreceğiz.

Sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir, anketimize oy verebilirsiniz.