Aktif Bonus Kod Listesi

Bonus Kodları • Davet Kodları • Yeni Başlayan Kodları • Kiralık Tank Kodları
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Aktif Bonus Kod Listesi

Mesaj gönderen l3oomerangg » 11 May 2020 23:02

Bu konu paylaşılan bütün BONUS KODLARIN bir listesini içerecektir.
Kodların belli aralıklarla çalışıp çalışmadıkları kontrol edilecektir.
Aktifliğini kaybeden kodlar listeden kaldırılıp, alttaki çalışmayan kodlar kısmına eklenir !

TANKSHOT
Image
  • Pz.Kpfw. S35 739 (f) • Seviye III • :GER: Premium Orta Tank
  • Pz.Kpfw. S35 739 (f) için %100 Eğitilmiş 3 Mürettebat (Komutan, Sürücü, Telsiz Operatörü)
  • 1 Adet Garaj Yuvası
  • 10 Adet Kişisel Yedek | Savaşta Kazanılan Deneyime +%100 (1 Saat)

:info: Bu kod çok önceden paylaşılmış bir Bonus Koddur. Halen aktiftir. Daha önce kullanmış olanlarda çalışmaz. Kontrol işlemi yeni sıfır hesaplarda yapılıyor.

Son Kontrol Tarihi : 26.09.2020 AKTİF

1357
Image
  • 5 Adet Otomatik Yangın Söndürücü
  • 1 Adet Kişisel Yedek | Savaşta Kazanılan Deneyime +%25 (1 Saat)

Son Kontrol Tarihi : 26.09.2020 AKTİF

DAHA ÖNCE YAYINLANAN ve ŞU AN ÇALIŞMAYAN ESKİ BONUS KODLAR

• YAYINLANMA TARİHİ : 02.08.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 01.08.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 29.06.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 28.06.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 28.06.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 26.06.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 19.06.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 31.05.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 30.05.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : 30.04.2020

• YAYINLANMA TARİHİ : xx.xx.xxxx

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Influenza A
WoTName: BenMustafa024
BEĞENİLEN 0
İletişim:

Mesaj gönderen Influenza A » 11 May 2020 23:10

İlk kod aktif değildir.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 12 May 2020 01:12

Influenza A yazdı:
11 May 2020 23:10
İlk kod aktif değildir.

2020MAYCELEBRATION : 12.05.2020 01:10'da test edildi. Şu an çalışıyor. Muhtemelen yarından itibaren çalışmayacak.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Kullanıcı avatarı
Influenza A
WoTName: BenMustafa024
BEĞENİLEN 0
İletişim:

Mesaj gönderen Influenza A » 12 May 2020 01:49

Bende ilk kod çalışmıyor, halbuki daha önce bu kodu aktifleştirmedim. Anormal.

barisozgur
WoTName: BLACK24MAMBA
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen barisozgur » 16 May 2020 01:03

Premium gün veren bir kod var mıdır aktif olan

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 May 2020 02:12

Aktif bonus code olduğu zaman zaten bu listeye eklenecektir. Bonus kodlar genelde sürekli olmaz.

Fakat eğer denemediysen alternatif olarak Twitch Prime olayını deneyebilirsin. Twitch Prime'da deneme sürümü başlatarak 3 gün premium ve birkaç farklı ödül alman mümkün.

viewtopic.php?f=2&t=726

Birkaç aydır denemedim ama Twitch Prime'da her ay bir deneme üyelik başlatıp, daha sonra da üyeliği iptal ederek ödülleri alıyordum.

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
WoTName: Mutluhannn
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 18 May 2020 07:39

Merhabalar. Tankshot kodu bende de çalışmadı(18 Mayıs). Tw prime ödüllerini ilk kayıt olduğum zaman bende trial account ile toplayıp iptal etmiştim. Ancak merak ettim farklı bir e posta ile tekrar tw prime üyeliği açsam aynı kredi kartı bilgisini kabul ediyor mu acaba? Teşekkürler iyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 18 May 2020 08:21

Mitlukerr yazdı:
18 May 2020 07:39
Merhabalar. Tankshot kodu bende de çalışmadı(18 Mayıs). Tw prime ödüllerini ilk kayıt olduğum zaman bende trial account ile toplayıp iptal etmiştim. Ancak merak ettim farklı bir e posta ile tekrar tw prime üyeliği açsam aynı kredi kartı bilgisini kabul ediyor mu acaba? Teşekkürler iyi forumlar.

Bilgilendirme için teşekkürler. TANKSHOT ve ORLIK kodlarında belli bir savaş sayısı sınırı olabilir, bilemiyorum. Ben kodların aktifliğini arada yeni hesaplarda kontrol ediyorum. Anladığım kadarıyla sizde ORLIK kodu çalışmış ama TANKSHOT çalışmamış. Sağlık olsun.

Sorduğunuz soruya gelince, farklı bir e-posta hesabıyla üyelik açsanız dahi aynı hesabı bağlayamayacağınızı biliyorsunuzdur sanırım ? Yani aynı hesaba iki defa aynı ödülü alamazsınız ama yok bende bir tane kredi kartı var, fakat iki tane WoT hesabım var, diğerinde de kullanmak istiyorum diyorsanız, aynı kredi kartını iki farklı üyelikte kabul eder mi bilemiyorum, zira denemedim. Fakat sanal kart oluşturarak, farklı iki kredi kartıymış gibi işlem yaptırabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 18 May 2020 16:13

l3oomerangg yazdı:
18 May 2020 08:21
Mitlukerr yazdı:
18 May 2020 07:39

Bilgilendirme için teşekkürler. TANKSHOT ve ORLIK kodlarında belli bir savaş sayısı sınırı olabilir, bilemiyorum. Ben kodların aktifliğini arada yeni hesaplarda kontrol ediyorum. Anladığım kadarıyla sizde ORLIK kodu çalışmış ama TANKSHOT çalışmamış. Sağlık olsun.

Sorduğunuz soruya gelince, farklı bir e-posta hesabıyla üyelik açsanız dahi aynı hesabı bağlayamayacağınızı biliyorsunuzdur sanırım ? Yani aynı hesaba iki defa aynı ödülü alamazsınız ama yok bende bir tane kredi kartı var, fakat iki tane WoT hesabım var, diğerinde de kullanmak istiyorum diyorsanız, aynı kredi kartını iki farklı üyelikte kabul eder mi bilemiyorum, zira denemedim. Fakat sanal kart oluşturarak, farklı iki kredi kartıymış gibi işlem yaptırabilirsiniz...

Merhabalar. Yorumunuz için teşekkür ederim. Hesabın bir kere bağlanabildiğini bilmiyordum dolayısıyla düşüncelerim suya düştü.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 18 May 2020 16:22

Mitlukerr yazdı:
18 May 2020 16:13

Merhabalar. Yorumunuz için teşekkür ederim. Hesabın bir kere bağlanabildiğini bilmiyordum dolayısıyla düşüncelerim suya düştü.

Yanlış anlaşılma olmaması için yazayım. Bir WoT hesabı için ay içindeki ödülleri sadece bir kez alabilirsiniz. Ama bir sonraki ayın ödülleri için tekrar deneme üyelik başlatıp, sonlandırabilirsiniz. En azından şimdiye kadar böyle. İleri de ne olur bilemem. Zira normal şartlarda deneme üyelik 1 kere kullanılabilen birşey olması gerekirken, Twitch Prime'da ne hikmetse her ay deneme üyelik alıp iptal edebiliyorsunuz. Bence burada amaç üyelik iptalini unutturup, hesaptan para çekmek :) Kimsede itiraz edemez doğal olarak böyle bir durumda.

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 18 May 2020 17:21

l3oomerangg yazdı:
18 May 2020 16:22
Mitlukerr yazdı:
18 May 2020 16:13

Yanlış anlaşılma olmaması için yazayım. Bir WoT hesabı için ay içindeki ödülleri sadece bir kez alabilirsiniz. Ama bir sonraki ayın ödülleri için tekrar deneme üyelik başlatıp, sonlandırabilirsiniz. En azından şimdiye kadar böyle. İleri de ne olur bilemem. Zira normal şartlarda deneme üyelik 1 kere kullanılabilen birşey olması gerekirken, Twitch Prime'da ne hikmetse her ay deneme üyelik alıp iptal edebiliyorsunuz. Bence burada amaç üyelik iptalini unutturup, hesaptan para çekmek :) Kimsede itiraz edemez doğal olarak böyle bir durumda.

Hahaha :D Olabilir ben bu düzenden her şeyi bekliyorum, şimdi dediğinizi daha iyi anladım.

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 21 May 2020 00:59

Tekrardan merhaba. ORLIK kodu hakkında bir bilgilendirme paylaşmak istiyorum. Siteden kodu denediğimde sürekli aktif edildi yazmasına rağmen ödüller hesabıma gelmemekteydi. Konuyla ilgili ticket attım ve aldığım mesajı sizlerinde bilmeniz açısından paylaşıyorum. Keyifli forumlar!

Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 21 May 2020 01:11

Mitlukerr yazdı:
21 May 2020 00:59
Tekrardan merhaba. ORLIK kodu hakkında bir bilgilendirme paylaşmak istiyorum. Siteden kodu denediğimde sürekli aktif edildi yazmasına rağmen ödüller hesabıma gelmemekteydi. Konuyla ilgili ticket attım ve aldığım mesajı sizlerinde bilmeniz açısından paylaşıyorum. Keyifli forumlar!

Resim

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim.

İkinci olarak ORLIK kodu bir davet kodu değildir :) Bunu net olarak söyleyebilirim. Maalesef ki WarGaming'in Oyuncu Desteği bir çok konuda sallamasyon çalışıyor. Zira davet kodları sadece oyuna kayıt esnasında kullanılabilirler ve oyuna kayıt olduktan sonra Bonus Code kısmında girmeye çalışırsan hepsi hata verecektir ve zaten çalışmayacaklardırda. Fakat ORLIK kodunu ben yeni açılmış en az 10 dan fazla hesapta test ettim. Ayrıca TANKSHOT ve ORLIK kodlarının ilk paylaşıldığı zamanlarda da ana hesabımdan kullandım. Önceden bir kısıtlama yoktu bu kodlarla alakalı. Bonus kodların çoğunluğu zaten kısa sürelidir ve hatta bazıları kullanım kotalıdır. Fakat bu kodları ben 6 ay kadar önce tek tek daha önce paylaşılan bütün bonus kodları tek tek test ederek buldum. Resmi forumda ki belki 300 sayfadan fazla konudaki tüm kodları tek tek test ettim yani. :)

Maalesef bir çok konuda olduğu gibi burada da WarGaming Oyuncu Desteği'nin verdiği bilginin doğru olmadığını üzülerek söyleyeceğim.

Ki zaten bu kodların herkeste çalışmadığını da ilk mesajda belirtmiştim :)

Kodu aktif kod listesinden kaldırmayacağım, çünkü kod halen aktif gerçekten :) Kısa süre içerisinde tekrar test edip aktif olduğuna dair ekran görüntülerini tekrar atarım... Ha eğer ki aktifliğini kaybederse o zaman aktif kod listesinden silerim zaten.

Ayrıca bu kodu en son 16 Mayıs 2020 tarihinde (5 gün önce) test etmişim ve halen aktifmiş. Ve gene dediğim gibi kodda belli kriterler olabilir. Sadece oyuna yeni başlayanlarda çalışıyor olabilirler şu an. Ama bu gene de davet kodu olduğu anlamına gelmez :)

Oyuncu desteğinin bir çok konuda sallamasyon cevaplar verdiğini zaten ileri de daha iyi anlarsın :)

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 21 May 2020 01:14

l3oomerangg yazdı:
21 May 2020 01:11
Mitlukerr yazdı:
21 May 2020 00:59

Resim

Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim.

İkinci olarak ORLIK kodu bir davet kodu değildir :) Bunu net olarak söyleyebilirim. Maalesef ki WarGaming'in Oyuncu Desteği bir çok konuda sallamasyon çalışıyor. Zira davet kodları sadece oyuna kayıt esnasında kullanılabilirler ve oyuna kayıt olduktan sonra Bonus Code kısmında girmeye çalışırsan hepsi hata verecektir ve zaten çalışmayacaklardırda. Fakat ORLIK kodunu ben yeni açılmış en az 10 dan fazla hesapta test ettim. Ayrıca TANKSHOT ve ORLIK kodlarının ilk paylaşıldığı zamanlarda da ana hesabımdan kullandım. Önceden bir kısıtlama yoktu bu kodlarla alakalı. Bonus kodların çoğunluğu zaten kısa sürelidir ve hatta bazıları kullanım kotalıdır. Fakat bu kodları ben 6 ay kadar önce tek tek daha önce paylaşılan bütün bonus kodları tek tek test ederek buldum. Resmi forumda ki belki 300 sayfadan fazla konudaki tüm kodları tek tek test ettim yani. :)

Maalesef bir çok konuda olduğu gibi burada da WarGaming Oyuncu Desteği'nin verdiği bilginin doğru olmadığını üzülerek söyleyeceğim.

Ki zaten bu kodların herkeste çalışmadığını da ilk mesajda belirtmiştim :)

Kodu aktif kod listesinden kaldırmayacağım, çünkü kod halen aktif gerçekten :) Kısa süre içerisinde tekrar test edip aktif olduğuna dair ekran görüntülerini tekrar atarım... Ha eğer ki aktifliğini kaybederse o zaman aktif kod listesinden silerim zaten.

48,78'lik kazanma oranımı tebrik etmesinden belliydi zaten sallamasyon iş yaptığı. Kendisinin kontrol etmeye tenezzül bile etmediğinden eminim  :lol: Birde şahsen ilgileneceğim yazmış.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 4 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 19 Haz 2020 05:43

19.06.2020 tarihinde yaptığım testlerde ORLIK kodu artık çalışmamaktadır. TANKSHOT ve 1357 kodları ise halen aktiftir.

tahsin80
WoTName: CacıkPiLAv
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen tahsin80 » 29 Haz 2020 12:00

teşşekkürler  çok iyi bir sayfasınız hiçbir yerde bulamamıştım.

xyz123
WoTName: Belirtilmemiş
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen xyz123 » 19 Tem 2020 10:51

oyunun ingilizce  forum bölümünde bonus code adında  bir  başlık vardı  sürekli kod paylaşılıyordu  adresini bilen var mı?