[RESMİ] Normandiya Çıkarması Şerefine Tank Ödülleri

Oyunla İlgili Resmi Olarak Bildirilen Haberler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

[RESMİ] Normandiya Çıkarması Şerefine Tank Ödülleri

Mesaj gönderen l3oomerangg » 03 Haz 2020, 08:00

Image

Komutanlar!

6 Haziran 1944 tarihinde müttefik birlikleri Neptün Harekâtı esnasında İngiliz Adalarından Avrupa ana karasına geçmişti. Tarihteki en büyük deniz akını olan bu çıkartma aynı zamanda Batı Cephesindeki zaferin temellerini atmıştı. Bu sene, bir dizi özel görev ile bu tarihi etkinliği anacağız.

3 Haziran TSİ 08:00'dan 29 Haziran TSİ 08:00'a kadar Tank Sayfamızı ziyaret ederek mevcut görevler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Resim Tank Ödülleri puanları toplamak için mümkün olduğunca görev tamamlayın. Bu puanlar, 5 ödül seviyesi arasından ödül almakta kullanılabilir. Her yeni seviye, Kişisel Yedek ve Premium Dükkânda indirim kuponları gibi daha da iyi ödüller içeriyor. 7 Günlük WoT Premium HesapResimVIIResimKrupp-Steyr Waffenträger , ResimVIResimM4A3E8 Thunderbolt VII veya ResimVIResimSherman VC Firefly arasından seçim yapmak için 5. Seviyeye ulaşın.

:UK: :P6: :MT:
Sherman VC Firefly

:UK: :P6: :MT:
Sherman VC Firefly

:USA: :P6: :MT:
M4A3E8 Thunderbold VII

:USA: :P6: :MT:
M4A3E8 Thunderbold VII

:GER: :P7: :TD:
Krupp-Steyr Waffenträger

:GER: :P7: :TD:
Krupp-Steyr Waffenträger

:unlem: Bu ayın ödüllerini almak için 1 Temmuz'a kadar vaktiniz var. Kuponlar, kesilme tarihinden itibaren 3 gün boyunca geçerli olacak. Sahip olunan araçlar için kredi telafisi yapılacak.

Daha fazla bilgi için Tank Ödülleri sayfamızı ziyaret edin.

TANK ÖDÜLLERİNİ ZİYARET ET

HABERİN DEVAMI ••►

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 03 Haz 2020, 14:00

Açıkçası geçen ayın Tank Rewards etkinliği beni çok bunaltmıştı. Günlük 100 puanlık görevlerle toplayabileceğimiz 2500 puandan geriye kalan 500 puanı toplamak için birkaç gün sağlam oyun oynamak gerekiyordu ki, bu aralar pek yapmadığım birşeydi. Yeni etkinlik biraz daha kolay olacak görünüyor.

Bu ayın TANK REWARDS etkinliği 26 gün olarak planlanmış. Bu bakımdan her gün 1 savaşla 100 puanlık görevleri yaparak 26 gün x 100 = 2600 puan çantada keklik diyebiliriz. Geçen ayın etkinliğinden farklı olarak günlük ekstra 2 görev daha var. Bu ekstra görevlerden bir tanesi takım olarak 10 savaş oynamak ve ilk 10 da yer almak. Bu benim gibi takım oynamayı sevmeyenler için çok işe yarayacak olmasa da, muhtemelen oyun içi müfreze oluşturma sistemiyle geçilebilir. Asıl bana göre kolay olan ise herhangibir savaşta 1100 DP temel deneyim kazanarak 20 puan daha kazanabilecek olmamız. Bu da takribi olarak savaşta 1 seviye ve üzeri uzmanlık kazanmakla eşdeğer diyebiliriz.

Görevleri ve alınabilecek puanları şöylece bir özetlersek;

II-VIII seviye araçlarla 1 savaş : 100 puan
II-VIII seviye araçlarla 10 savaş : 10 puan
II-VIII seviye araçlarla 20 savaş : 20 puan
II-VIII seviye araçlarla 30 savaş : 30 puan
IX-X seviye araçlarla 10 savaş : 20 puan
IX-X seviye araçlarla 20 savaş : 30 puan
IX-X seviye araçlarla 30 savaş : 40 puan
IX-X seviye araçlarla müfreze ile 10 savaş : 20 puan
IX-X seviye araçlarla 1 savaşta 1100 Temel Deneyim : 20 puan

1 günde alınabilecek maksimum puan : 290 puan

Kısaca bakarsak, bu ayın etkinliğinin geçen ay gibi beni fazla zorlamayacağını düşünüyorum... Muhtemelen daha değerli olduğu içinde Steyr WT'yi koleksiyonuma eklerim gibi geliyor...

Image

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 29 Haz 2020, 04:00

Her zamanki gibi önceden tamamlasamda ödülleri almak için son güne bıraktım.

Seçimlerim 1 . 3 . 1 . 2 . 1 şeklinde oldu.

Steyr WT yi kimse sevmemiş gözükse de, beleş pre tank koleksiyonum için iyi duracak :)
Image