Yeni Bir Etkinlik Gelmiyor !

Oyunla İlgili Resmi Olarak Bildirilen Haberler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Yeni Bir Etkinlik Gelmiyor !

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 Eyl 2020 14:55

World of Tanks Europe Youtube hesabından bir video ile yakında yeni bir etkinliğin geleceği duyurusunu yaptı. Video çok kısa ve çok fazla bir ipucu vermiyor. Videonun ismi "Get Ready for the Big Ride" olarak verilmiş. Google Translate'e sorduk, bize "Büyük Yolculuğa Hazır Olun" diye tercüme etti.

Ayrıca videoda kullanılan tankın Temmuz ayı başında SuperTest'e giren :P8: :USA: :MT: T42 olduğu tahmin ediliyor. Tankın namlusu üzerinde ise "Never Meet Your Heroes" yazıyor. Gene Gugıl amcaya sorduk ve bize "Kahramanlarınızla Asla Karşılaşmayın" diye birşeyler zırvaladı :)

Şahsen yeni bir maratondan çıktığımız için maraton olduğunu düşünmüyorum. Geçen sene bu zamanlar Büyük Yarış etkinliği olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen yeni bir Büyük Yarış etkinliği bizi bekliyor diye düşünüyorum. Büyük Yarış etkinliklerinde şimdiye kadar hediye tank verilmedi. Ama bu sefer değişiklik yaparlar mı bilemiyorum.

Ayrıca önümüzdeki hafta Çelik Avcısı haftası olacağı için bu etkinliğin 28 Eylül'den önce başlayacağını da düşünmüyorum.

Bekleyelim, görelim...

Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
okan_özek (17 Eyl 2020 10:03)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 18 Eyl 2020 16:21

Gene "Dağ Fare mi Doğurdu" acaba ?

Biz etkinlik beklerken, adamlar satacakları paketin pazarlamasını yapıyorlarmış anlaşılan :)

THE BOYS WORLD OF TANKS'A GELİYOR

Başlığıda değiştireyim bari, etkinlik falan geleceği yok gibi :)