Ücretsiz Twitch Prime Paketi Alma Adımları !

Kullanıcı avatarı
onno
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: onnoZZ
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Ücretsiz Twitch Prime Paketi Alma Adımları !

Mesaj gönderen onno » 21 Ağu 2020 14:00

Bu paketleri ücretsiz almak için izlenecek yolu paylaşayım ben de.

Öncelikler amazon ya da twitch  üzerinden bir hesap oluşturmanız gerekli.
 https://twitch.amazon.com/tp? bu adreste yer alan   "Try prime" butonuna tıklayıp tiwitch/amazon video hesabınıza giriş yapacaksınız. Oradan hesap yönetimine girip kredi kartı/banka kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.

Bu aşamada iki seçeneğiniz var. Ya 1-2-TL düşük limitli bir sanal kart(ana kredi kartınıza bağlı internet üzerinden alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ve limitini alacağınız ürün kadar her alışverişte güncelleyebildiğiniz güvenlik amaçlı geliştirilen bir kredi kartı tipi) oluşturup  bu sanal kart bilgilerinizi hesabınıza kaydetmek ya da normal bir kredi kartı bilgilerinizi kaydetmek. 

Kredi kartı bilgilerinizi kaydettikten  sonra Twitch Prime üyelik satın alma işlemine onay vererek tamamlıyorsunuz.   Sonra twitch'e girip wot hesabınızı tiwtch hesabınız ile bağladıktan sonra ödülleri al diyorsunuz.  

Buraya kadar yaptığınız şey aslında klasik bir internet alış verişi adımlarını tamamlamak ve ürünü satın almak.

Ürünü ücretsiz olarak elde etme kısmı buradan sonraki adımlar ile gerçekleşecek.

Twitch prime ödüllerinin oyun hesabına geldiğine emin olduktan sonra;

1-Eğer alışveriş sırasında amazon hesabınıza  düşük limitli (Aldığınız ürünün değerinden daha az limiti olan, örneğin 1-TL limitli) bir sanal kart bilgisi girdiyseniz yapmanız gereken pek bir şey kalmıyor. 7 günlük deneme süresi sonrası Aylık abonelik ücretini size taahhuk edecek ama bağlı olan sanal kart limitiniz yetersiz olacağından tahsil edilemeyecek ve aboneliğiniz kendiliğinden sonlanacak. Prime Ganimetleri de tam anlamıyla bir ganimete dönüşecek :) 

2-Eğer alışveriş sırasında amazon hesabınıza normal kredi kartı ve yeterli limiti olan bir kart bilgisi girdiyseniz ganimetleri aldıktan sonra 7 gün içerisinde amazon hesabınız üzerinden üyeliğinizi iptal etmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken ise https://www.primevideo.com adresinden hesabınıza giriş yaparak sağ üst köşede hesap isminize tıklayıp "Account&Settings" sekmesine tıklamak. Açılan ekranda zaten ilk karşınıza hesap bilgileriniz ve abonelik bilgileriniz gelecek. Abonelik bilgileriniz kısmında sağ tarafta ise "End Membership" sekmesine tıkladığınızda aboneliğiniz sona erecek ve sizden herhangi bir ödeme talep edilmeyecek.

Yazılı olarak karışık gelebilir ama uygulama sırasında adımları takip ederseniz kolayca yapabilirsiniz. İyi oyunlar :)

Bu da ozhmanın videolu anlatımı ; https://www.youtube.com/watch?v=9css8i2F5h0

En son onno tarafından 21 Ağu 2020 14:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
l3oomerangg (15 Eyl 2020 04:37)

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 21 Ağu 2020 14:23

Paylaşım için teşekkürler onno.

Diğer konu aylık bir konu olduğu için bu yararlı bilgiyi yeni bir konuya taşımayı uygun buldum ve sabitliyorum.

Kullanıcı avatarı
onno
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen onno » 21 Ağu 2020 14:29

Rica ederim. Emeğinize az da olsa katkım olsun :)

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
WoTName: Mutluhannn
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 23 Ağu 2020 06:56

Elinize sağlık çok yararlı bir paylaşım.

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 4 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 04 Eyl 2020 17:33

onno hocayı görevinin başına çağırıyorum yeni birsürü hesap açtım yine de oh no hatası alıyorum tibiç pıraymda. Ulan bi yıldır aldığım şeyi alamamaya başladım zoruma gitti.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 04 Eyl 2020 18:24

O sorunu bir kere bende yaşamıştım ama nasıl çözmüştüm hiç hatırlamıyorum :)

SupremeMaster
Özel Üye
BEĞENİLEN 4 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 04 Eyl 2020 18:40

Bence senin sorununu zaman çözdü ama bana 2 hafta içinde çözüm lazım yeni paket gelmeden.

SupremeMaster
Özel Üye
BEĞENİLEN 4 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 15 Eyl 2020 19:32

Bugün prime resmi olarak genel tüm özellikleriyle Türkiyeye geldi ve 30 günlük deneme sürümü veriyor. Eski sıkıntılı hesabımda aktive etmeyi başardım. Prime gaming özelliklerinin yanısıra prime indirimleri ve İstanbul Bursa vb gibi büyükşehirlerde ücretsiz ve aynı gün kargo gibi birsürü avantaj sağlıyor. Ayrıca eskiden 6.5 dolar olan aylık ücreti bölgesel fiyatlandırma ile 8 liraya düşürülmüş durumda ve eğer geçtiğimiz ayın üyelik ücretini ödediyseniz ücretiniz iade ediliyor. Jeff amca sürümden kazanalım demiş bakalım bokgaming ne zaman akıllanıp bu tarz adımlara başvuracak.
Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
l3oomerangg (15 Eyl 2020 20:29)

Kullanıcı avatarı
onno
BEĞENİLEN 1 MESAJ

Mesaj gönderen onno » 22 Eyl 2020 11:57

SupremeMaster yazdı:
04 Eyl 2020 17:33
onno hocayı görevinin başına çağırıyorum yeni birsürü hesap açtım yine de oh no hatası alıyorum tibiç pıraymda. Ulan bi yıldır aldığım şeyi alamamaya başladım zoruma gitti.

O sorunu yaşayanlar oluyor  ama çözümünü ben de bilmiyorum maalesef. Dediğin gibi bazen kendiliğinden çözülüyor. Genelde ilk deneyenlerde oluyordu o da hesapları bağlamaktan kaynaklı sanırım ama senin daha önceden sorun yaşamadığın bir hesapta olması ilginçmiş.

Bence amazon güzel bir jest yaptı Tr için. Geliri olan birisi için oldukça uygun bir fiyat şuan üyelik. Bu tip pozitif yaklaşımları ödüllendirilmesinden yanayım. Bu fiyat politikası ile Amazonu desteklemek ve Tr de devamlılığını sağlamak için ücretsiz alma yolunu artık kullanmayacağım.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 22 Eyl 2020 15:43

Bende geçen gün almayı denedim ve o hatayı aldım. Daha önce tanımlı olan kartımda 0,01 TL limit vardı. Karttaki limiti 3,00 TL yapıp denedim ve hallettim. Fakat hesaptan denemek için tekrar para çekmedi.