10. Yıl Dönümü Hediyeleri • 7 + 1 Premium Tank

Oyunla İlgili Resmi Olarak Bildirilen Haberler
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

10. Yıl Dönümü Hediyeleri • 7 + 1 Premium Tank

Mesaj gönderen l3oomerangg » 13 Ağu 2020 14:04

World of Tanks 10. Yıl Dönümü beşinci ve son evrenin ertelenmesinden sonra bazı bilgiler sızdı. Sızan bu bilgilerin doğruluğu tartışılabilir ama bazı ekran görüntüleri de var.

Image

Buna göre V. evrenin başlamasıyla beraber oyuna giriş yaptığınızda daha önceki yıllarda yıldönümü hediyeleri olarak verilen 6 adet premium tankın yanında, bu senenin yıldönümü premium tankı olan :P5: :UK: :MT: Valiant tankı da verilecek.

Daha sonra ise bu yıldönümü tankları ile tamamlayabileceğiniz bir mini maraton başlayacak. Bu mini maraton V. evrenin başlamasından itibaren 2 aylık bir süreçte açık olacak. Amacınız bu yıldönümü tankları ile oynayarak 4 tane anahtar toplamak. Ve bu mini maratonun karşılığında ödül olarak :P6: :UK: :LT: A46 tankını kazanma şansınız olacak.

Önceki yıl dönümlerinde verilen tanklar :

:P2: :JPN: :LT: Type 97 Te-Ke WarGaming 16. Yıl Dönümü Ödülü • 1 Ağustos 2014
:P3: :USSR: :LT: BT-7 artillery 2015
:P2: :USSR: :LT: T-45 2016
:P3: :USSR: :MT: T-29 2017
:P2: :PL: :LT: TKS z n.k.m. 20mm WarGaming 20. Yıl Dönümü Ödülü • 10 Ağustos 2018
:P3: :USSR: :LT: T-116 2019

Yani toplamda 8 adet premium tank kazanma şansınız olacak. Tabii bu biraz yeni oyuncular için geçerli. Zira bu tankların çoğu eski oyuncuların hesaplarında var. Habere göre bu tanklardan elinde olanlar için kredi telafisi yapılacak.

Kaynak : rykoszet.info

Kullanıcı avatarı
Mitlukerr
WoTName: Mutluhannn
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Mitlukerr » 14 Ağu 2020 06:29

Aşırı kötü hediyeler.. Bence firmaya yakışmamış ya. Tamam yani über bir şey olmasa da bir adet 8 seviye premium tank vermeliydiler.

Edit: Ufak bir araştırma yaparken 2018 yılının nisan ayında Progetto M35 Mod 46  :P8: :ITA: :MT:  tankının maraton görevlerinde dağıtıldığını öğrendim. Bence şirket bencilleşmiş  :D

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 14 Ağu 2020 12:56

Bunlar direkt olarak hesaba geçen hediyeler. Sanırım BT-7 dışında hepsi elimde var. Eski oyuncuları cezbedecek hediyeler değil ama yeni oyuna katılmış ve özellikle düşük seviye oynayan oyuncular için bu ödüller çok değerli olabilir. 2014 senesiydi yanlış hatırlamıyorsam, WarGaming'in düzenlediği İstanbul buluşmasında II seviye bir pre tank kodu için o zamanki topluluk yetkilileri Ishtara ile Kejak'ın peşinde dolanıyorduk. Tabii o zamanlar bırak VIII seviyeyi V seviye pre tank bile bedavaya verilmiyordu. WarGaming'in pre tank bonkörlüğü 2,5 senedir falan var.

Progetto ise zorlu bir maratonla verilen bir tank. Bunun gibi maratonlarla birçok tank verildi. T-44-100, SU-130PM, Caernarvon AX, M56 Renegade, Bourrasque, vs...

Sonuç itibariyle maratonlarla bu tarz direkt hediyeler farklı şeyler. Kolay kolayda VIII seviye bir pre tankı hesaba giriş yapın alın tarzında vereceğini düşünmüyorum WarGaming'in ki vermesinde. İşin aslına bakarsan cılkı çıktı pre tank olayının. Tanklara hiç para harcamayan benim bile garajımda dünya kadar pre ve özel tank var. Bu kadar çok olması elindekilerin değerini de oldukça düşürüyor. Belli bir noktadan sonra da işte direkt verilen II-III seviye pre tankları beğenmez oluyoruz :) Şu an V-VI seviye pre tankları bile umursamıyorum açıkçası.

Genel olarak bakarsak şirket son 2-3 senede bencilleşmedi, fazla eli açık davrandı. Bunu yapmasının sebebi de sürekli oyuncu kaybetmesiydi ve henüz kaybetmediklerini oyunda tutmaya, yeni gelenleri de oyuna bağlamaya çalıştılar. Fakat yapmaları gereken nerede yanlış yaptıklarını bulmaları ve o yanlışları tekrar etmemekti. Ama senelerdir bu yanlışları yapıyorlar.

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 5 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 14 Ağu 2020 17:10

yine beklediğimden iyi hediyeler sayılır sadece jetonla satılacak olan tankı hali hazırda oyunda olan bir pre tank olmasını ümit ediyordum ama neyse. O aptal görevlerle uğraşmayıp ingiliz hafifi direk açmama yarayacak. Ama tank kullanışlıysa seviye 6 da kale savaşlarının metasını değiştirebilir. t45 hariç tankların hepsi garajımda o neden eksik onu anlayabilmiş değilim o hediyeleri neredeyse 1 yıl içinde bir kez giriş yapsan bile hesaba ekliyorlardı geri kurtarma listemde bile yok.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 14 Ağu 2020 19:44

Bende de BT-7 yok, bende niye yok anlam verememiştim ama bunları bence biz hakedilmiş ödüllerle karıştırıyoruz. Hakedilmiş ödüller için istediğin zaman giriş yapabiliyordun ama bu yıldönümü ödülleri süreli imiş. Hatta merak edip bir iki göreve baktım. Type 97 Te-Ke yi 9 günlük bir aralıkta oyuna girenler alabilmiş sadece. TKS yi ise gene birkaç günlük süreçte basit bir savaş oynayın tarzında bir görevle vermişler. Dolayısı ile o zamanlarda oyuna ara vermişsek almamamış olmamız normal.

Bu arada T-45 için VRT araç kurtarma listesine de bakmışsındır herhalde...

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 5 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 15 Ağu 2020 16:55

l3oomerangg yazdı:
14 Ağu 2020 19:44
Bende de BT-7 yok, bende niye yok anlam verememiştim ama bunları bence biz hakedilmiş ödüllerle karıştırıyoruz. Hakedilmiş ödüller için istediğin zaman giriş yapabiliyordun ama bu yıldönümü ödülleri süreli imiş. Hatta merak edip bir iki göreve baktım. Type 97 Te-Ke yi 9 günlük bir aralıkta oyuna girenler alabilmiş sadece. TKS yi ise gene birkaç günlük süreçte basit bir savaş oynayın tarzında bir görevle vermişler. Dolayısı ile o zamanlarda oyuna ara vermişsek almamamış olmamız normal.

Bu arada T-45 için VRT araç kurtarma listesine de bakmışsındır herhalde...

Geri kurtarma listemde yok yazıyor moruk adam postu okumadan mı cevap veriyorsun. İşin komik tarafı t45 6. yıl hediyesiydi ve ben o sıralar oyunu oynadığıma eminim.  Herneyse git de milete beleş garaj slotu kazanmaları ve ek yıldönümü paraları kazanmalarını sğlamak için VRT den araçları kurtarıp garajlarına eklemeleri hakkında bir post aç.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 15 Ağu 2020 17:25

SupremeMaster yazdı:
15 Ağu 2020 16:55

Geri kurtarma listemde yok yazıyor moruk adam postu okumadan mı cevap veriyorsun. İşin komik tarafı t45 6. yıl hediyesiydi ve ben o sıralar oyunu oynadığıma eminim.  Herneyse git de milete beleş garaj slotu kazanmaları ve ek yıldönümü paraları kazanmalarını sğlamak için VRT den araçları kurtarıp garajlarına eklemeleri hakkında bir post aç.

Senin anlayışın kıtsa ve bazı şeyleri bilmiyorsan benim yapacak birşeyim yok.

Oyunda 2 çeşit araç kurtarma sistemi var. Birincisi oyuna sonradan eklenen oyuniçi kurtarılabilir araçlar listesi. Diğeri ise Destek bölümünden otomatik sistemle VRT araç kurtarma sistemi. Sense sadece geri kurtarma listesinden bahsetmişsin. Olay şu ki oyun içerisindeki geri kurtarma listesinde olmayan bazı araçlar (çok daha eskiden silinenler), VRT araç kurtarma listesinde olabiliyor (ki bende bu durum var mesela). Bu bakımdan o listeyi de kontrol etmişsindir umarım diye yazdım.

Edit : Evet tank elinde olanlar ekstra garaj yuvası ve 250 yıl dönümü jetonu alacakmış. Bunun için konu açabilirsin engelleyen yok...