Forumdaki Yorumlara Nasıl Resim Konur?

Forumla alakalı öneri veya şikayetlerinizi bizlere bu bölümden iletebilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Canavarnon
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Canavarnon

Forumdaki Yorumlara Nasıl Resim Konur?

Mesaj gönderen Canavarnon » 29 Haz 2020 21:47

Herkese merhaba. Hem normal WoT forumunda hem de WoTTC da forum yorumlarına nasıl resim konuluyor hala beceremedim. Resim koyma butonuna tıkladığımda URL yazmam gereken küçük bir sayfa açılıyor fakat ben bilgisayarımdan yüklemek istediğim resmin URL sini nasıl bulabilirim ya da ne yapmam lazım? Yardımcı olacak üstatlara çok teşekkür ederim...

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 29 Haz 2020 23:28

Bilgisayarındaki bir resmi forum sitelerine ancak "attachment" denilen yöntemle direkt olarak ekleyebilirsin. Fakat genel olarak tercih edilen ve basit olan yöntem, resmi önce bir resim hosting (barındırma) sitesine yüklemek ve daha sonra o sitenin bize o resimle ilgili sunduğu URL adresini kullanmaktır. Genel olarak kullandığınız forumun tavsiye ettiği resim host sitelerini kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Bizim şu an için tavsiye ettiğimiz resim hosting sitesi https://imgyukle.com sitesidir.

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Canavarnon
WoTName: Canavarnon

Mesaj gönderen Canavarnon » 30 Haz 2020 13:04

Çok teşekkür ederim  😃