Forumla ilgili sorunları lütfen bu başlıktan bize bildirin !

Forumla alakalı öneri veya şikayetlerinizi bizlere bu bölümden iletebilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Bagora

Mesaj gönderen Bagora » 16 Oca 2020 19:22

yahu profil resimlerini sağdan sola almışsınız resmen kafam döndü , bunada alışılır ama bu tip değişikliklerin çok sık olması sıkıntı çıkarabalir. ayrıca supremeMaster seni kınıyorum
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 Oca 2020 19:27

Bagora yazdı:
16 Oca 2020 19:22
yahu profil resimlerini sağdan sola almışsınız resmen kafam döndü , bunada alışılır ama bu tip değişikliklerin çok sık olması sıkıntı çıkarabalir. ayrıca supremeMaster seni kınıyorum

Sol sağ durumu ayarlanabiliyor. Henüz rehberini hazırlamadım ama kısaca şöyle söyleyeyim. "Kullanıcı Kontrol Paneli"'nden "Mesaj Panosu Tercihleri"'nden "Mesajların Görünüşü" sekmesi altında "Profili Solda Göster" seçeneğine "Hayır" dersen tekrar eski haline dönecektir.

Ha bu arada sık sık birşey değiştirmedik aga. Normalde bu forum yapısında standart olarak sağdadır zaten ve hep sağdaydı. İlk defa bugün ayarlanabilir bir eklenti kurduk ve o da ilk kurulumda herkesin profilini sola alıyor. Ha eklenti de şu an gördüğüm ufak tefek bir iki sorun var. Çok can sıkıcı sorunlar oluşursa kaldırırım, o zamanda otomatik olarak sağ tarafta kalır.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora

Mesaj gönderen Bagora » 16 Oca 2020 19:37

l3oomerangg yazdı:
16 Oca 2020 19:27
Bagora yazdı:
16 Oca 2020 19:22

Sol sağ durumu ayarlanabiliyor. Henüz rehberini hazırlamadım ama kısaca şöyle söyleyeyim. "Kullanıcı Kontrol Paneli"'nden "Mesaj Panosu Tercihleri"'nden "Mesajların Görünüşü" sekmesi altında "Profili Solda Göster" seçeneğine "Hayır" dersen tekrar eski haline dönecektir.

Ha bu arada sık sık birşey değiştirmedik aga. Normalde bu forum yapısında standart olarak sağdadır zaten ve hep sağdaydı. İlk defa bugün ayarlanabilir bir eklenti kurduk ve o da ilk kurulumda herkesin profilini sola alıyor. Ha eklenti de şu an gördüğüm ufak tefek bir iki sorun var. Çok can sıkıcı sorunlar oluşursa kaldırırım, o zamanda otomatik olarak sağ tarafta kalır.

yok zaten sık değiştiriyosunzu demedim , sık sık olursa sıkıntı çıkar dedim ama istediğimiz tarafa almak güzel bi özellikmiş onuda yazacaktım keşke isteyen istediği tarafa alabilse diye ama vazgeçmiştim resmen içimi okumuşsun :)
Resim

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 16 Oca 2020 22:37

Bence doğru bir adım olmuş babora denen herifi kaale almayınız.