Forumla ilgili sorunları lütfen bu başlıktan bize bildirin !

Forumla alakalı öneri veya şikayetlerinizi bizlere bu bölümden iletebilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Forumla ilgili sorunları lütfen bu başlıktan bize bildirin !

Mesaj gönderen Master Yoda » 20 Ara 2019 14:00

Merhaba arkadaşlar.

Forumumuz henüz yeni kuruluyor ve bir sürü eksiğimiz olduğunun farkındayız. Fakat her yapısal sorun ve eksiği kendimiz farkedemeyebiliriz. Bu bakımdan siz değerli forum kullanıcılarımızın gördükleri sorunları ve eksikleri bize bu başlıktan bildirmelerini rica ediyoruz. Forum kullanıcıları forumlarına ne kadar sahip çıkarlarsa o kadar daha güzel bir forum oluştururuz.

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Hayırlı günler...

Düzeltilen Sorunlar :
  • 14.01.2020 "Flat Style" temasını kullanan kullancıların konu içlerinde olsalar dahi "Kimler Çevrimiçi" bölümünde "Ana Sayfada" gözükmesi ve "Konuyu Görüntüleyenler" kısmında gözükmemesi sorunu giderildi.

• 06.01.2020 Geçici forum logosu eklenerek, tüm temalara adapte edildi.

• 25.12.2019 "Oyundan Haberler" dışındaki diğer forum bölümlerinde "Hızlı Cevap" özelliğinin aktif olmaması sorunu giderildi.
    Sorunu bildiren @innocenT_deviL 'e teşekkür ederim.

Bilinen Sorunlar ve Eksiklikler :
  • "Flat Style" temasında sağ kolondaki hızlı giriş bölümü çalışmıyor ve normal giriş ekranına yönlendiriyor. Bu sorun forum eklentilerinden birinden kaynaklanıyor. Çözüm için eklentinin yeni sürümünün yayınlanması bekleniyor.

• Flat Style temalarında "Kimler Çevrimiçi" özelliği sağlıklı çalışmıyor. Konu içerisinde o konuyu görüntüleyen diğer Flat Style temasını kullanan kullanıcılar gözükmüyor. Ayrıca ana sayfadaki "Kimler Çevrimiçi" bölümünde de Flat Style temasını kullanan bütün kullanıcılar, o an konulara göz atıyor olsalar dahi "Ana Sayfada" olarak gözüküyorlar. Bu sorun tema yapımcılarına iletildi. Kısa süre içerisinde düzelmesi beklenmiyor. Geçici çözüm olarak kullanıcılar profil ayarlarından diğer temaları kullanılabilirler. Fakat foruma en uygun tema şu an Flat Style teması olduğu için bu tema default forum teması olarak kalmaya devam edecek.

• Forum logosu yok !  Henüz forum logosu tasarlanmadı. Yakın zamanda geçici olarak bir forum logosu oluşturulacak.

• Forum kullanım rehberleri yok ! Bu konuda bir çalışma yapılacak, fakat kısa zamanda olacağını sanmıyorum. 
    Güncelleme : İlk rehber eklendi, fırsat buldukça diğer rehberlerde eklenecek...

Kullanıcı avatarı
CCCommander
WoTName: CCCommander

Mesaj gönderen CCCommander » 25 Ara 2019 14:46

Site çok güzel bir alternatif olmuş, umarım gün geçtikçe gelişir ve daha aktif olur.
Hayırlı olsun dileklerimle. Emeğine sağlık.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 25 Ara 2019 14:48

Eyvallah saolasın. Üzerinde çalışıyorum fırsat buldukça. Sizlerin desteğiyle güzel birşeyler ortaya çıkar diye düşünüyorum ama daha katedeceğim çok yol var.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora

Mesaj gönderen Bagora » 28 Ara 2019 15:09

acaba foruma teknik destek diye bi konu başlığı mı açılsa , internet ve bilişim başlığı tam olarak teknik destek başlığını kapsıyor mu onu bilmediğim için bunu dile getirdim
Resim

Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen Master Yoda » 28 Ara 2019 15:26

Tam olarak nasıl bir teknik desteği kastediyorsun @Bagora. WG'nin teknik sorunları ile alakalı bir bölüm var, fakat internet ve PC teknik desteği konusunda zayıf kalırız. Belki forum kullanıcı sayısı çok arttığı zamanlarda o bölümle ilgilenebilecek arkadaşlar bulabilirsek olabilir. Farklı kategoriler ve forumlar açılacak ama önemli olan o bölümlere destek verebilecek, moderatörlüğünü ve içerik geliştirmesini yapabilecek arkadaşların olması. Zaman gösterecek bazı şeyleri.

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye

Mesaj gönderen Bagora » 28 Ara 2019 15:41

Master Yoda yazdı:
28 Ara 2019 15:26

Tam olarak nasıl bir teknik desteği kastediyorsun @Bagora. WG'nin teknik sorunları ile alakalı bir bölüm var, fakat internet ve PC teknik desteği konusunda zayıf kalırız. Belki forum kullanıcı sayısı çok arttığı zamanlarda o bölümle ilgilenebilecek arkadaşlar bulabilirsek olabilir. Farklı kategoriler ve forumlar açılacak ama önemli olan o bölümlere destek verebilecek, moderatörlüğünü ve içerik geliştirmesini yapabilecek arkadaşların olması. Zaman gösterecek bazı şeyleri.
tam olarak bunu kastetmiştim , ya zaten amacım profesyonel bi destek değil ama buraya biri bişi yazar aynı sorunu daha önce yaşamış birisi çıkar çözümü anlatır gibi bi düşüncem vardı ama haklısın kişi sayısı biraz daha arttıktan sonra zaten kendiliğinden bu tip bir konu açılır ve ihtiyaç doğrultusunda çözümler oluşur
Resim

Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen Master Yoda » 14 Oca 2020 00:22

14.01.2020 "Flat Style" temasını kullanan kullancıların konu içlerinde olsalar dahi "Kimler Çevrimiçi" bölümünde "Ana Sayfada" gözükmesi ve "Konuyu Görüntüleyenler" kısmında gözükmemesi sorunu giderildi.

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 14 Oca 2020 04:09

Forum çok kötü çünkü içinde bagora diye bir adam cirit atıyor :mrgreen: Ayrıca bu ne 2000 yılı ve sonrası çıkan gülücükler istiyorum.

Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen Master Yoda » 14 Oca 2020 04:12

Güzel bir smiley veya emoji paketi yaparsan ekleriz sanırım. Ama hiçbir yerde bulunamayacak, özgün ve güzel olacak...

SupremeMaster
Özel Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 14 Oca 2020 04:14

O dediğin iş güç yapacak kapasite bende olsa içerik yöneticisi felan olurdum herhalde ama hazır paketler felan vardır onları kullanın olmadı.

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye

Mesaj gönderen Bagora » 16 Oca 2020 19:22

yahu profil resimlerini sağdan sola almışsınız resmen kafam döndü , bunada alışılır ama bu tip değişikliklerin çok sık olması sıkıntı çıkarabalir. ayrıca supremeMaster seni kınıyorum
Resim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 Oca 2020 19:27

Bagora yazdı:
16 Oca 2020 19:22
yahu profil resimlerini sağdan sola almışsınız resmen kafam döndü , bunada alışılır ama bu tip değişikliklerin çok sık olması sıkıntı çıkarabalir. ayrıca supremeMaster seni kınıyorum

Sol sağ durumu ayarlanabiliyor. Henüz rehberini hazırlamadım ama kısaca şöyle söyleyeyim. "Kullanıcı Kontrol Paneli"'nden "Mesaj Panosu Tercihleri"'nden "Mesajların Görünüşü" sekmesi altında "Profili Solda Göster" seçeneğine "Hayır" dersen tekrar eski haline dönecektir.

Ha bu arada sık sık birşey değiştirmedik aga. Normalde bu forum yapısında standart olarak sağdadır zaten ve hep sağdaydı. İlk defa bugün ayarlanabilir bir eklenti kurduk ve o da ilk kurulumda herkesin profilini sola alıyor. Ha eklenti de şu an gördüğüm ufak tefek bir iki sorun var. Çok can sıkıcı sorunlar oluşursa kaldırırım, o zamanda otomatik olarak sağ tarafta kalır.
Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye

Mesaj gönderen Bagora » 16 Oca 2020 19:37

l3oomerangg yazdı:
16 Oca 2020 19:27
Bagora yazdı:
16 Oca 2020 19:22

Sol sağ durumu ayarlanabiliyor. Henüz rehberini hazırlamadım ama kısaca şöyle söyleyeyim. "Kullanıcı Kontrol Paneli"'nden "Mesaj Panosu Tercihleri"'nden "Mesajların Görünüşü" sekmesi altında "Profili Solda Göster" seçeneğine "Hayır" dersen tekrar eski haline dönecektir.

Ha bu arada sık sık birşey değiştirmedik aga. Normalde bu forum yapısında standart olarak sağdadır zaten ve hep sağdaydı. İlk defa bugün ayarlanabilir bir eklenti kurduk ve o da ilk kurulumda herkesin profilini sola alıyor. Ha eklenti de şu an gördüğüm ufak tefek bir iki sorun var. Çok can sıkıcı sorunlar oluşursa kaldırırım, o zamanda otomatik olarak sağ tarafta kalır.

yok zaten sık değiştiriyosunzu demedim , sık sık olursa sıkıntı çıkar dedim ama istediğimiz tarafa almak güzel bi özellikmiş onuda yazacaktım keşke isteyen istediği tarafa alabilse diye ama vazgeçmiştim resmen içimi okumuşsun :)
Resim

SupremeMaster
Özel Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 16 Oca 2020 22:37

Bence doğru bir adım olmuş babora denen herifi kaale almayınız.