Önerileriniz Bizim İçin Değerli !

Forumla alakalı öneri veya şikayetlerinizi bizlere bu bölümden iletebilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Önerileriniz Bizim İçin Değerli !

Mesaj gönderen Master Yoda » 30 Ara 2019, 16:00

Resim

BİR TUĞLADA SİZ KOYUN !

Merhaba arkadaşlar...

Bildiğiniz üzere forumu yeni kuruyorum ve bu bağlamda fırsat buldukça forum altyapısında düzenlemeler yapmakla uğraşıyorum. Forumu geliştirmek, kategorileri oluşturmak ve aynı zamanda içerik eklemek çok zaman alan süreçler. Benim kafamda henüz yapılacak bir çok şey olsa da, sizlerden gelecek önerilerde benim için çok değerli. 

Burada herkes için daha güzel ve hoşça vakit geçirebileceği, takıldığı süre boyunca sıkılmayacağı bir ortam oluşturmaya çalışıyorum. Konuları daha özgürce tartışabileceğiniz,  sadece hoş vakit geçirebileceğiniz değil, bilgiler edinebileceğiniz ve özellikle World of Tanks oyununda kendini geliştirmenize yardımcı olacak içerikleri sunmayı hedefliyoruz. Tabii bütün bu içeriklerin oluşması kısa bir süreçte olmayacaktır ve kesinlikle tek başıma da bunu başaramam.

Önemli olan sizlerin gerek içerik olsun, gerek öneri olsun, gerek yorum olsun foruma sunacağınız katkılardır. Eğer herkes bir tuğla koyarsa forumumuz büyür ve yeni forum kullanıcılarınyla beraber, daha kaliteli içerikler sunmaya başlar. Lütfen desteğinizi bizden esirgemeyin.

Unutmayın ! Foruma üye olup, bilgi almak için sorduğunuz bir soru bile foruma bir destektir. Zira sorduğunuz sorulara gelen yanıtlar, aynı soruların cevabını almak isteyen diğer kullanıcılar için birer kaynak görevi görecektir.

Özellikle gönüllü olarak kaliteli içerikler sunacak bir İÇERİK EKİBİ oluşturmak istiyorum. Ayrıca forum bölümlerine de gönüllü moderatörlere ihtiyaç var. Bilginiz olduğu herhangibir konuda bizden forum bölümü açmamızı isteyebilir ve orada içerik paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca forum bilginiz dahilinde o bölümün moderatörlüğü de size verilebilir. 

İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla veya oyun içinden l3oomerangg nickine mesaj atarak ulaşabilirler.

Her türlü destek için şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
Bagora
Özel Üye
WoTName: Bagora

Mesaj gönderen Bagora » 02 Oca 2020, 19:38

Ben mi bulamadım yoksa yollanmış postu beğenme seçeneği yok mu ? eğer yoksa postu beğenme gibi bir seçeneğimiz olsa güzel olur 
Resim

Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen Master Yoda » 02 Oca 2020, 23:43

Bagora yazdı:
02 Oca 2020, 19:38
Ben mi bulamadım yoksa yollanmış postu beğenme seçeneği yok mu ? eğer yoksa postu beğenme gibi bir seçeneğimiz olsa güzel olur 

Evet bir konu veya mesaj beğeni / teşekkür sistemimiz şu an yok. Açıkçası bunun üzerine araştırmalar yapıyorum. Bir tane teşekkür eklentisi denedim ve beğenmediğim için kurmadım. Bu tarz bir sistemin kullanıcıları teşvik etmesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum ve araştırmaya devam ediyorum. Güzel bir beğeni sistemi bulursam ilk fırsatta foruma kuracağım. Ama kesin birşey şu an için söylemek zor.

Geri bildirimin için teşekkür ederim.

kaptangula
WoTName: Belirtilmemiş

Mesaj gönderen kaptangula » 16 Oca 2020, 23:12

merhaba mesajlara teşekkür modu budur bunu kullanabilirsin.

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... r_posts_2/

Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen Master Yoda » 16 Oca 2020, 23:17

kaptangula yazdı:
16 Oca 2020, 23:12
merhaba mesajlara teşekkür modu budur bunu kullanabilirsin.

https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... r_posts_2/

Bunu test ettim, beğenmedim. İstediğim tarzda bir eklenti değil. 3Di'ın point system'ı var çok geniş çaplı onu da bir deneyeceğim bir ara. Teşekkürler.

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 07 Mar 2020, 20:00

Ayrıca oyun sonu skor tablosu/kişisel başarı resmi yükleme kategorisi açınız plz

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 07 Mar 2020, 20:21

SupremeMaster yazdı:
07 Mar 2020, 20:00
Ayrıca oyun sonu skor tablosu/kişisel başarı resmi yükleme kategorisi açınız plz

Ona yarın bakayım, hatırlat lütfen :)
Image