Merhabalar ben l3oomerangg

Heyyy ! Hadi Seni Tanıyalım !
Ya da Parti Yapalım ! Ne Dersin ?
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Merhabalar ben l3oomerangg

Mesaj gönderen l3oomerangg » 23 Ara 2019 13:10

Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle kendimi tanıtayım. İsmim Fatih. 41 yaşındayım. İstanbul'da ikamet etmekteyim. 

Bir çoğunuz muhtemelen rumuzuma Wot Resmi Forumundan aşinadır. Bu forumun kurucusuyum ve elimden geldiği kadar tecrübe ve bilgilerimi paylaşmayı severim. Bu forumu kurmamdaki amaçta budur.

2013 senesinden bu yana World of Tanks oyununu oynuyorum. Bu süreç içerisinde oyuna ara verdiğim uzun süreli dönemler oldu. Toplamda en az 3 sene oyuna ara verdim. Ama her defasında bir şekilde oyuna geri döndüm. Görselliğe ve istatistiklere önem veririm. Bu bakımdan oyunla ilgili çok abuk şeyleri dahi Excel'de takip ederim. İşin aslı Excel'de kendi yaptığım programlarda mevcut. Bazılarınız Excel'de programmı yapılır diyebilir, fakat Excel bilindiğinden çok daha güçlü bir programdır. 

Forumu istediğim seviyeye getirebilirsem inşallah, zaman içerisinde buluşmalar tertiplemeyi düşünüyorum.

Lütfen sizlerde kendinizi tanıtın. Ayrıca kullanıcılara onlar hakkında merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz.

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...

innocenT_deviL
Özel Üye
WoTName:

Mesaj gönderen innocenT_deviL » 24 Ara 2019 04:33

Öncelikle hayırlı olsun, umarım istediğin seviyelere gelir.

WoT resmi forumunda da aynı kullanıcı adıyla yazıyorum o yüzden kendimi tanıtmama gerek yok. 45 yaşındayım Hatay İskenderun'da ikamet ediyorum. Bu hesabımı 2015 yılında açtım ancak oyuna başlangıcım seninle aynı dönemlere yani 2013 yılına denk geliyor. İlk 2 sene Kuzey Amerika (NA) sunucusunda oynadım, Avrupa sunucusu olduğunu oldukça sonradan farkedip EU sunucusunda bu hesabımı açıp oynamaya devam ettim.

World of Tanks PC'de oynadığım tek online oyun. Öncesinde uzun süre Wolfenstein Enemy Territory (ilk versiyonu) oynadım başkada online oyun tecrübem yok. WoT'u hem çok seviyorum hem de kızdığım eleştirdiğim bir çok yönü var. WG elbette ki kar amacı güden ticari bir firma ancak oyunu sadece para kazanmak üzerine kurgulamayıp biraz daha oyuncuların istediği kıvama getirmelerini isterdim. Tabi ki bu pek işlerine gelmediği için sadece bir hayal olduğunu biliyorum.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 24 Ara 2019 04:57

Herkes kendi konusunu açacaktı ama bu seferlik böyle olsun, bir mesaj için seni kıracak değiliz.

Arkadaş ismini vermekten de imtina ediyor yalnız. Sadece sende var sanki o isimden :)

İskenderun dedinde gene aklıma askerlik geldi yaf :) Orada hala kendine has bol soslu dürümleri var mı, özledim valla, bir ara kargoyla yollayıver bol acılısından.

Forum iyi seviyelere gelir mi bilmiyorum ama bu sadece benimle olacak birşey değil elbette. Forumu forum yapan içindeki kullanıcılardır. Eğer siz bu foruma her geldiğinizde takılmaktan zevk alıyorsanız o zaman iyi seviyelere gelmiş demektir.

Forumun eksikleri çok ama her geçen gün üzerine birşeyler koymaya çalışıyorum. Altyapı ile uğraşmaktan içerikle fazla ilgilenemiyorum. İçerikte tek başına olmaz zaten, herkes bir tuğla koyarsa ortaya birşeyler çıkar. Bakalım zaman ne göstericek...

Foruma arada girip attığınız bir mesaj veya sorduğunuz bir soru bile benim için foruma katkıdır. Lütfen katkı vermeye devam edin. Teşekkürler...

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...