Merhaba!!!

Heyyy ! Hadi Seni Tanıyalım !
Ya da Parti Yapalım ! Ne Dersin ?
Kullanıcı avatarı
Sharp1903
Özel Üye
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName: Sharp1903
İletişim:

Merhaba!!!

Mesaj gönderen Sharp1903 » 31 Ara 2019 11:26

Merhaba, ismim Gökalp ve 39 yaşındayım, doğma büyüme İstanbulluyum. 2014 yılından beri Wot oynuyorum. Eskisi kadar sık girmesem de, şu an oynadığım tek oyun diyebilirim.

Ben de vaktim oldukça yabancı site kaynaklı sızan haberleri Türkçe'ye çevirip, Wothaber bloguna eklemeye çalışıyorum. Bu işi tamamen hobi amaçlı yapıyorum, herhangi bir kar amacım yok. Elimden geldiğince yapmaya devam etme arzusundayım. 

Böyle kaliteli Türkçe oluşumların artmasını temenni ediyor, başta Fatih arkadaşımız olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum  ;)  

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 31 Ara 2019 13:44

Merhabalar Gökalp. hoşgeldin.

Elimden geldiğince bende birşey yapmaya çalışıyorum. İngilizce ve Web Programlama bilgisi olmayınca biraz zor oluyor, özellikle bütün materyalleri ücretsiz kullanmaya çalıştığınız zaman. Daha katedecek yolum çok ama senin gibi destek veren arkadaşların varlığı umut ve heyecan veriyor. Beşiktaşlı olman dışında iyi insansın :)

Bu arada o haberler neden sadece yabancı sitelere sızıyor. Bizim CC lerin lobisi zayıf galiba :)

Gökalp desteğin için tekrar teşekkür ederim, forumun genel yapısı itibariyle görüş ve önerilerini beklerim :)

Resim

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...