Forum İçin Yeni Takım Arkadaşları Aranıyor !

Forumla İlgili Duyurular, Haberler ve Forum Kullanım Rehberleri
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Forum İçin Yeni Takım Arkadaşları Aranıyor !

Mesaj gönderen l3oomerangg » 20 Nis 2020 14:44

Image

Merhaba Arkadaşlar,

Forumumuz ilk olarak test edildiği 15 Aralık 2019 tarihinden bu yana, çok çalkantılı ve sıkıntılı süreçleri geride bırakarak büyük bir gelişim gösterdi. İlk olarak ücretsiz sunucu ve ücretsiz bir domain ile bu yola başladığımız günlerden sonra yaşadığımız büyük sıkıntılar, hostun sık sık kapanması, kullandığımız resim host sitesinin kapanması gibi ciddi sıkıntıları bu kısa süreçte yaşadık. Hatta sunucu sıkıntıları nedeniyle birkaç gün forumumuz kapalı da kaldı. Tam pes etmeyi düşünürken, tekrar bir adım atarak ücretli hosta ve yeni domainle yola devam kararı aldım ve bugünlere kadar geldik. Sıfırdan bir forum kurup, onu belli bir noktaya taşımak günümüzde oldukça zor. İçerik olarak kesinlikle hayal ettiğim noktanın çok ama çok gerisindeyim. Fakat mevcut ilerlemeyi oldukça başarılı buluyorum. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan @innocenT_deviL @SupremeMaster ve @Bagora ya içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni Takım Arkadaşlarına İhtiyacımız Var !

Fakat forumun daha iyi noktalara gelmesi, içeriğinin daha geniş ve faydalı bir yapıya kavuşması tek başıma başarabileceğim birşey değil. Bunun için bir ekip ve sağlam bir ekip çalışması gerekiyor. Bu bakımdan yeni takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Hem bireysel olarak içerikler hazırlayabilecek, hem de ortak içeriklerin oluşturulmasına destek verebilecek, yardımlaşmayı ve paylaşmayı seven, fikirler üretebilecek takım arkadaşları arıyorum.

Bu içerikler illa World of Tanks ile alakalı olmayabilir. Özellikle belli konularda bilgi birikimi olan arkadaşlar (örneğin teknoloji, uydular, vs...) eğer forumumuzda içerik sunmak isterlerse, o arkadaşlar için özel olarak forumda o kategoriler oluşturulacaktır.

Amacım sadece World of Tanks değil, herkesin vakit geçirebileceği, çok çeşitli kategorilerde insanların faydalanabileceği, eğlenceli bir forum oluşturmak.

Son olarak bu forumda herhangi bir maddi gelirimizin olmadığını, aksine giderlerimizin olduğunu, bu nedenle Takım Üyesi olmak isteyen arkadaşların gönüllülük esasına göre faaliyetlerde bulunacağını hatırlatmak isterim.

İlgilenen arkadaşlar forum özel mesaj yoluyla veya oyun içi sohbet kısmından benimle iletişime geçebilirler.

Hayırlı günler...

l3oomerangg
WoTTürk Site Yöneticisi

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...