Forumun Birkaç Gündür Kapalı Olması

Forumla İlgili Duyurular, Haberler ve Forum Kullanım Rehberleri
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Forumun Birkaç Gündür Kapalı Olması

Mesaj gönderen l3oomerangg » 10 Şub 2020 04:14

Image

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere forumumuz son bir haftadır sürekli kapanmakta ve ulaşamamaktaydınız. Bunun sebebi forumumuzun ücretsiz bir host üzerinde olmasından kaynaklı olarak CPU aşımı sebebiyle 24 saatlik dilimler halinde kapatılması idi. Maalesef ki ücretsiz hizmet veren hosting firmalarının malum asıl amacı müşteri kazanmak ve bunun içinde bazen can sıkıcı yaptırımlar uygulayabiliyorlar. Hepinizden yaşanan bu aksaklıklardan dolayı özür diliyorum.

Bütün bunlarla beraber henüz sıkıntıları aşmış değiliz, fakat şu an için bir başka bir hosting firması ile anlaşma aşamasındayız. Eğer bir aksilik olmazsa birkaç gün içinde durumu netleştireceğiz ve artık inşallah sıkıntı olmadan sizlere burada bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

Domain olarak ücretsiz olarak kullandığımız wotturk.epizy.com adresini artık kullanmayacağız. Kalıcı olarak wotturk.club domain adresiyle yolumuza devam edeceğiz. Maalesef .com ve .net uzantılı domainler başkaları tarafından satın alındığı için .club uzantılı domaini kullanmaya karar verdim. Eski domainimiz wotturk.epizy.com üzerinden wotturk.club adresine yönlendirmemiz aktif. Dolayısı ile sitemize şu an eski domain üzerinden girebilirsiniz, fakat sık kullanılanlar çubuğunuzda site adresimizi wotturk.club olarak güncellemeniz tavsiye edilir.

Henüz hosting konusunda tam olarak anlaşmış olmasakta, kısa sürede anlaşma sağlayacağımızı ve tekrar aynı sıkıntıları yaşamayacağımızı ümit ediyor ve anlayışınız için teşekkür ediyorum.

l3oomerangg
WoTTürk Site Yöneticisi

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...