WOTTURK.CLUB Yayınına Devam Edecek !

Forumla İlgili Duyurular, Haberler ve Forum Kullanım Rehberleri
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 31 MESAJ

WOTTURK.CLUB Yayınına Devam Edecek !

Mesaj gönderen l3oomerangg » 26 Oca 2021 15:18

Image

Daha önce aşağıdaki mesajla yayını sonlandıracağını belirttiğim sitemi 1 sene daha aktif tutmaya karar verdim. Şu an için bir takım sıkıntılardan dolayı içerikle ilgilenemesemde, yakın zamanda daha çok şey bulacağınız güzel bir forum haline getirmeyi düşünüyorum...

Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 13 ay önce deneme amaçlı ücretsiz bir host ve ücretsiz bir domainle açtığım bu forumu, daha sonra ücretli hosting ve ücretli bir domaine taşıyarak faydalı birşeyler üretmeye çalıştım. Fakat aradan geçen zaman içerisinde içerik olarak forumu istediğim düzeye taşıyamadım. Tabii bunun yanında yeterli bir etkileşim göremediğim içinde içerik oluşturma konusunda da hevesim kalmadı.

Forumlar aldıkları etkileşimlerle ayakta kalırlar. Alınan üyelikler, emek verilerek hazırlanmış konulara bırakılan beğeniler ve konulara yazılan cevaplar etkileşimin büyük bir bölümünü oluşturur. Maalesef toplumumuzun yeni bireyleri daha çok hazırcılığa alışmış. Çok sefer forumda açılan bir konuyu okuyan arkadaşın, kafasına takılanları konudan sormak yerine, oyundan özelime gelip sormasına çokça rastladım. Çünkü hızlı ve direk bilgi almak istiyorlar. Fakat kişilere özel verilen bilgiler, başka hiçbir kimsenin işine yaramaz. Hal böyle olunca da forum amacından uzaklaşmış olur. Hem bu sebeplerden, hem de oyundaki klanımı aktif hale getirdiğim için vakit bulamamaktan, forumla son 3-4 aydır ilgilenemiyordum.

Velhasıl kelâm geldiğimiz noktada da host ve domain sürelerim birkaç gün içerisinde dolacak. Maalesef ki karşıma çıkan bu masrafları da ödeyecek maddi durumum yok. Belki bir sponsor bulmaya çalışabilirdim ama bütün bu gelişmeleri üst üste koyduğum zaman bu olayı daha fazla zorlamanın bir anlamı olmadığına karar verdim.

WotTurk.CLUB forumuna domain süresi dolduğunda otomatik olarak ulaşamayacaksınız.

Bu vesile ile bugüne kadar desteklerini esirgemeyen ve her daim yanımda olan arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletirim.
Hakkınızı helal edin...

Selametle,

l3oomerangg
WoTTürk Site Yöneticisi
26.01.2021
Bu Mesajı Beğenenler • 1 Kişi
Sharp1903 (26 Oca 2021 18:28)

Kullanıcı avatarı
Sharp1903
Özel Üye
WoTName: Sharp1903
BEĞENİLEN 8 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen Sharp1903 » 26 Oca 2021 18:27

Sen elinden geleni yaptın, ama dediğin gibi çok fazla araştırıp öğrenmeyi sevmeyen bir toplumuz maalesef, armut piş ağzıma düş. Sağlık olsun. ;) 

Bu arada senin tezini özetlercesine bir konu açmış arkadaşın biri resmi foruma :) 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... ry18345952 
l3oomerangg (26 Oca 2021 18:41)

okan_özek
WoTName: nettinyavuz
BEĞENİLEN 2 MESAJ

Mesaj gönderen okan_özek » 28 Oca 2021 09:34

Forumu bırakmanıza üzüldüm. Wot oyununu oynamama rağmen çok fazla bilgi alabileceğim kaynak yok. Bugüne kadarki emekleriniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Bundan sonraki yolunuz açık olsun. 

l3oomerangg (28 Oca 2021 13:46)

Falconet
WoTName: OrgeneralCevikBir
BEĞENİLEN 0

Mesaj gönderen Falconet » 15 Şub 2021 00:00

Beni böyle şeyler çok üzüyor ya... Mesela foruma çok sık girenlerin oyunu ve forumu bırakması, böyle bir forumun ıssız bir durumda olması, wotla alakalı kurulan kişisel internet sitelerinin kapanması...

Hatta böyle arada 2000'lerin başlarında çıkan oyunların forumuna girer dolaşırım, sanki ıssız terk edilmiş bir şehirdeymiş gibi. 10-15 yıl önce yazılmış şeyler, onların cevapsız kalması... Böyle melankolik bir hal alırım.

Keşke zamanım olsa da aktif kullansam buraları, ya da keşke oyuncu sayısı çok fazla olsa ve buralar böyle boş kalmasa. :(