Forum Logosu Eklendi !

Forumla İlgili Duyurular, Haberler ve Forum Kullanım Rehberleri
Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

Forum Logosu Eklendi !

Mesaj gönderen Master Yoda » 06 Oca 2020 00:48

Merhaba arkadaşlar,

Maalesef forum açıldığından bu yana logomuz yoktu. Gerek bir takım içerikler ve gerekse forumun daha öncelikli eksikleri ile uğraşmamdan dolayı logo tasarımı için vakit ayıramamıştım. Biraz boşluk buldum ve bu arada bir logo tasarladım. Bu forum logosu henüz daha içime sinmeyen tarafları olan, geçici olarak oluşturulmuş bir logodur. İlk fırsatta forum logosu üzerine daha derin çalışacağım.

Yeni forum logosu bugün itibariyle forumdaki bütün mevcut temalara adapte edilmiş durumdadır.

Eğer forum logosu gözükmüyorsa veya bozuk gözüküyorsa lütfen tarafıcınızın bu site ile alakalı önbelleğini temizleyiniz veya siteyi önbelleksiz yükleme yapınız.

Bunun için Google Chrome'da "Ctrl + F5" kısayolunu, Mozilla Firefox'da "F5" kısayolunu kullanarak forumu önbelleksiz olarak yükleyebilirsiniz. Diğer tarayıcılardaki önbelleksiz yükleme kısayollarını bilen arkadaşlar paylaşırsa onları da buraya eklerim.

Forum logosunun beğendiğiniz veya beğenmediğiniz noktalarını belirtirseniz; yeni logo çalışmasında uygun bulursam o konularda da düzeltme yaparım.

Ayrıca sizlerde bize logo çalışması hazırlayıp gönderebilirsiniz. Çok beğendiğim bir logo olursa kesinlikle kullanırım.

Logo çalışması yapmak isteyenler benimle iletişime geçebilirler.

Flat Style Görünüm
Image

Prosilver Görünüm
Image

Flat Style Red Görünüm
Image