Yeni Beğeni Sistemi

Forumla İlgili Duyurular, Haberler ve Forum Kullanım Rehberleri
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Yeni Beğeni Sistemi

Mesaj gönderen l3oomerangg » 15 Eyl 2020 20:50

Image

Merhaba Arkadaşlar,

Maalesef, forumu kurduğumuz ilk günden beri olmasını istediğimiz teşekkür/beğeni sistemini bugüne kadar kuramadık. Bunun sebeplerinin başında kullandığımız forum altyapısının, benim istediğim tarzda bir beğeni eklentisinin bulunmamasıydı. Açıkçası farklı sistemler var fakat esasında halen benim istediğim tarzda bir sistem yok. Bende birkaç haftadır mevcut sistemlerden bir teşekkür eklentisi üzerinde çalışarak, ufak birkaç değişiklik yaparak, istediğim şekilde bir beğeni sistemi yapmaya çalıştım. Şu an için bu sistemi forumumuza kurmuş bulunuyorum.

Bu yeni beğeni sistemi ile beraber artık mesajlara beğeni bırakabilecek, daha önce beğendiğiniz mesajlardan beğeninizi geri alabilecek ve hangi mesajın kimler tarafından beğenildiğini görebileceksiniz. Ayrıca profil alanında bir kullanıcının ne kadar beğeni aldığını görebileceksiniz.

Bu sistem şu an test aşamasında olup, gördüğünüz sorunlar olursa lütfen tarafıma bildiriniz.

Saygılarımla,

l3oomerangg
WoTTürk Site Yöneticisi
15.09.2020

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 4 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 16 Eyl 2020 05:03

beğeni sistemini beğendim

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:
BEĞENİLEN 3 MESAJ

Mesaj gönderen l3oomerangg » 16 Eyl 2020 06:57

Senin birşeyi beğendiğini görmek şaşırttı beni.

SupremeMaster
Özel Üye
WoTName: SupremeMaster
BEĞENİLEN 4 MESAJ
İletişim:

Mesaj gönderen SupremeMaster » 16 Eyl 2020 15:24

sistemi beğendim ama mesajlarını değil