SuperTest Forum Bölümü Kaldırıldı

Forumla İlgili Duyurular, Haberler ve Forum Kullanım Rehberleri
Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:
BEĞENİLEN 16 MESAJ

SuperTest Forum Bölümü Kaldırıldı

Mesaj gönderen l3oomerangg » 26 Eyl 2020 16:43

Image

Merhaba Arkadaşlar,

Maalesef SuperTest'teki aktif tankları takip ettiğimiz ve SuperTest'e giren tankları bildirdiğimiz forum bölümümüzü bazı sebeplerden ötürü kaldırmak zorunda kaldık. Kısaca söylemem gerekirse, SuperTest'e giren tankları ve üzerinde yapılan değişiklikleri takip etmek oldukça zor oluyor. Dolayısı ile orada verilen ilk teknik parametrelerde kısa süre içerisinde geçerliliğini kaybediyor. Üzülerek belirtmeliyim ki bilgi alabileceğimiz bir Türk SüperTesterımız yok. Dolayısı ile tanklardaki teknik parametre değişiklikleri olsun, oyun içi ekran görüntüleri olsun, bunları edinmek ve takip etmek oldukça zor oluyor. Tankın ne zaman SüperTest'e girdiği, ne zaman çıktığı, oyuna eklenip eklenmeyeceği gibi bilgiler sürekli eksik. Bu da yanıltıcı olabiliyor.

Bununla beraber bu tanklarla ilgili resmi forumda paylaşılan görüntülerse şu an için forumumuzda gözükmüyor. Muhtemelen WarGaming tarafından sitemiz bloklanmış durumda. Bu konuda oyun içinden vuque'ye yazdım ve cevap bekliyorum sebebi ile alakalı. Bu konu tabii ki sadece SuperTest bölümünü değil, WarGaming.Net üzerinden paylaşılan tüm resimleri kapsıyor.

Tabii üzerine bu olayda gelince SuperTest Tank Listesi'ni ve SuperTest forum bölümünü şimdilik geçici olarak kaldırıyorum. Bazı sorunları halledebilirsek veya ileri de daha düzenli bir sistem oturtabilirsek bu bölümü tekrar aktif ederiz.

Bu forum bölümü yerine bundan sonra SuperTest'e giren tanklarla ilgili tek bir konu oluşturup, onun üzerinden devam edebilirim. Veya SuperTest ile ilgili herhangibir paylaşım yapmayabilirim. Bazı şeyleri zaman gösterecek. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

l3oomerangg
WoTTürk Site Yöneticisi
26.09.2020