MasterChef Türkiye • 2019 Şampiyonu Cemre Oldu !

Kullanıcı avatarı
Master Yoda
Site Admin
Site Admin
tanie żoliborz tarchomin wyprzedaż design centrum al jerozolimskie 200 aleje aleja krakowska bokserska burakowska daniłowskiego dębowe
WoTName:

MasterChef Türkiye • 2019 Şampiyonu Cemre Oldu !

Mesaj gönderen Master Yoda » 30 Ara 2019 13:51

29 Aralık 2019'da TV8 ekranlarında MasterChef Türkiye 2019 finali canlı olarak yayınlandı.

14 yarışmacıyla başlayan ve ilk 6 hafta elenen yarışmacıların yerine birer yarışmacının daha eklendiği ve toplamda 20 yarışmacının mücadele ettiği MasterChef Türkiye organizasyonunun finalinde ipi göğüsleyerek şampiyonluğa ulaşan Cemre oldu. Cemre yarı finalde Güzide'nin elenmesinden sonra finalde Alican ile şampiyonluk mücadelesi verdi.

Kullanıcı avatarı
l3oomerangg
Site Admin
Site Admin
WoTName:

Mesaj gönderen l3oomerangg » 30 Ara 2019 13:55

Yarışmanın başından bu yana ikinci favorim olan Cemre'nin kazanmasından dolayı mutluyum ve hakettiğini düşünüyorum. Aslına bakarsanız ilk favorim Suna idi ve Suna elendikten sonra Cemre'nin yarışmayı kazanacağını düşünüyordum. Fakat finalde Cemre & Ekin kapışması olur gibime geliyordu.

Güzide'nin bugüne kadar ortaya koyduğu performans ise takdire şayan. Ayrıca sosyal medya üzerinden ona karşı yapılan saldırılarıda kınım kınım kınıyorum. Güzide bence herkese ekranlar karşısında büyük bir ders verdi.

Image

Forumu kurdum. Alt yapı işi bende. Siz istersiniz ben yapmaya çalışırım.

Eee üst yapısı da size kalmış. İster takılın, doldurun. İsterseniz hep hazır bekleyin.

Belki bir gün onu da bulamazsınız...